Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, iamnah napisał:

 

O kurde xD Chińskie Andromedy, nawet ceną się zainspirowali.

A czy jest zabójcza? Niestety, już coraz bardziej średnio, niedługo 1k dolarów to będzie entry level ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

A to o to chodziło z tym Light Harmonic. Nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, marco-polo napisał:

też zakupiłem ale jak mawiają głupi ma zawsze szczęście to może coś się trafi ciekawego.

light.jpg

http://lightharmonic.com/stella/ cena zabójcza

 

NO.1 

no.1.jpg

NiceHCK to firma konkurencyjna. Raczej na 100prc nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.3 

no.3.jpg

no.33.jpg

to są jedynie moje przypuszczenia co może być. Jak macie swoje pomysły możecie wstawić. Rozumiem że jutro się ukaże co kryło się pod tymi niespodziankami czy trzeba czekać aż dojdzie przesyłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, iamnah napisał:

 

O kurde xD Chińskie Andromedy, nawet ceną się zainspirowali.

A czy jest zabójcza? Niestety, już coraz bardziej średnio, niedługo 1k dolarów to będzie entry level ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

kurcze, faktycznie. Trzeba przyznać, że Chińczycy robią coraz lepsze sprzęty i nie boją się ich abstrakcyjnie wyceniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje Wędrowniczki za 27,30$ to pariasi :) ale grają zarabiscie :) brać póki Chińczycy przez Amerykę sprzedają :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie lepiej wziąć te słuchawki co poleca Jaro, ale dziś muszę też pożyć marzeniami. Męczący ten dzień był.

Wzialem tez lucky bag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rozumiem że ta lucky bag będzie ze sklepu wooeasy. Wystarczy porównać ceny z wooeasy i wiadomo co można trafić?

mam wszystkie typy jakie można trafić

 

earr.jpg

45500478_297734837509822_2375805750132867072_n.jpg

lucky.jpg

na facebook jest podane co i jak wystarczy wyszukać takiego człowieka Chuanxiang Sun lub wpisac easy earphones przy zakupie masz na dole napisane w nawiase easy earphones.

Edytowane przez marco-polo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby podane jest, że dostaje się słuchawki za minimum 199 dolców i każdy dostanie takie minimum tak? Czy one są warte tyle czy to tylko pompowanie ceny i grają tak jak inne za 29.99? Dobrze to rozumiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pawelekdabek napisał:

Niby podane jest, że dostaje się słuchawki za minimum 199 dolców i każdy dostanie takie minimum tak? Czy one są warte tyle czy to tylko pompowanie ceny i grają tak jak inne za 29.99? Dobrze to rozumiem? 

Hehe. Tam jest coś nieźle namieszane. Napisane jest, że każdy dostanie jedną z trzech słuchawek, ale punkty są cztery, poza tym na obrazku załączonym @marco-polo nic nie odpowiada opisowi, który jest na stronie (względem konfiguracji driverów). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma co czekać tylko trzeba do chinczyka wysłać gołębia. Swoją drogą, tych Lucky bagów miało być tylko 200 a zamówień z tego co widziałem jesg zdecydowanie więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby każdy miał dostać TFZ queen, albo którąś z multiarmatur, to ja biorę kręchę i zamawiam ile wlezie ;) 

Chyba, że wersja dla nosacza. Zamówić dostać co się dostało, a potem zlożyć reklamację na niezgoność z opisem 😆 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marco-polo napisał:

to rozumiem że ta lucky bag będzie ze sklepu wooeasy. Wystarczy porównać ceny z wooeasy i wiadomo co można trafić?

mam wszystkie typy jakie można trafić

 

 

na facebook jest podane co i jak wystarczy wyszukać takiego człowieka Chuanxiang Sun lub wpisac easy earphones przy zakupie masz na dole napisane w nawiase easy earphones.

 

Wkleiłeś nieaktualne obrazki, bo pochodzą z promocji 11-12.11. Teraz ceny są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooeasy Lucky Bag On Sale 11.23 00:00---11.27 23:59 {Pacific Standard Time} trochę długo to trwa ten lucky bag

 

https://youtu.be/oSQKA49f7s4

 

Edytowane przez marco-polo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, marco-polo napisał:

Wooeasy Lucky Bag On Sale 11.23 00:00---11.27 23:59 {Pacific Standard Time} trochę długo to trwa ten lucky bag

 

https://youtu.be/oSQKA49f7s4

 


-1-
-2-
-3-
DZAT DT-05 z pozycji nr3 z innego sklepu, bo w sklepie Wooeasy Earphones Store nie znalazłem. Chyba się nie pomyliłem w rozpoznaniu ;)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, marco-polo napisał:

Wooeasy Lucky Bag On Sale 11.23 00:00---11.27 23:59 {Pacific Standard Time} trochę długo to trwa ten lucky bag

 

https://youtu.be/oSQKA49f7s4

 

Jak dostanę swoje to nagram swój zawód i wrzucę go tutaj 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ilov3 napisał:

Dotarły do mnie Yinyoo NY-06, nie znam się na opisywaniu, ale powiem tak - przesłuchałem już kilka modeli słuchawek i mimo to wciąż wracałem do ZS5 ver1. - chyba to się zmieni 🤗

Wyglądają trochę jak Revonext QT2 ciekawe czy brzmieniowo też są podobne 🤔

Edytowane przez pawelekdabek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pawelekdabek napisał:

Wyglądają trochę jak Revonext QT2 ciekawe czy brzmieniowo też są podobne 🤔

e gdzie im tam do Revonexów :D Revo wyglądają jak ZS5/6 :P

Wyglądowo to bardziej BQEYZ KB1 czy TRN V80. Tak czy inaczej wygoda świetna, stock'owy kabelek nawet daje rade. Świetnie układa się za uchem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ilov3 napisał:

Dotarły do mnie Yinyoo NY-06, nie znam się na opisywaniu, ale powiem tak - przesłuchałem już kilka modeli słuchawek i mimo to wciąż wracałem do ZS5 ver1. - chyba to się zmieni 🤗

 

Godzinę temu, pawelekdabek napisał:

Wyglądają trochę jak Revonext QT2 ciekawe czy brzmieniowo też są podobne 🤔

 

Godzinę temu, ilov3 napisał:

e gdzie im tam do Revonexów :D Revo wyglądają jak ZS5/6 :P

Wyglądowo to bardziej BQEYZ KB1 czy TRN V80. Tak czy inaczej wygoda świetna, stock'owy kabelek nawet daje rade. Świetnie układa się za uchem.


Yinyoo NY-06 to "autorski" odpowiednik czy też odpowiedź na Revonext QT2 ale jednak to bardziej BQEYZ KB1. Jest podobnie wewnętrznie zbudowany (2dd+1ba) i podobnie strojony, ale brzmieniowo to nie Revonext QT2 (aczkolwiek podobne). Ten ma znacznie więcej subbasu (w moich dokach to basowy król). Yinyoo NY-06 bliżej do BQEYZ KB1. Yinyoo ma prawo do licencji jednego z modeli BQEYZ (chyba do KB1) i na tej podstawie wydali Yinyoo NY-06. Widać to z wykresów i z opisu w tej recenzji, w której te słuchawki są wysoko oceniane:
https://primeaudio.org/yinyoo-ny-06-triple-driver-review/

 

Edytowane przez strong6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności