Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi tipsami, to różnice między odbiorem pewnie zależą od seala. Mi SF podbijają dół i oddalają środek, a SD przybliżają środek i grają bardziej do głowy (zakładam, że to przez to, że jestem je w stanie wprowadzić głębiej w kanał niż SF). Zauważyłem, że dużą różnicę robi też średnica tulejki w samej słuchawce - na trochę grubszych Massdropach Plus uzyskiwałem inne efekty niż na węższych dokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Najner napisał:

Z tymi tipsami, to różnice między odbiorem pewnie zależą od seala. Mi SF podbijają dół i oddalają środek, a SD przybliżają środek i grają bardziej do głowy (zakładam, że to przez to, że jestem je w stanie wprowadzić głębiej w kanał niż SF). Zauważyłem, że dużą różnicę robi też średnica tulejki w samej słuchawce - na trochę grubszych Massdropach Plus uzyskiwałem inne efekty niż na węższych dokach.

Muszę przyznać, że mam gorszy seal z SF, więc może to być jakaś przyczyna innego odbioru. SD przybliżają środek to tak samo odbieram. Różnice w budowie tulejek muszą też mieć duże znaczenie, zresztą jak samej chyba komory słuchawek. Narzekałem na CP240 jakiś czas temu, ale jak włożyłem je do GGMM słuchawek, które mają budowę prostą, to zagrały bardzo dobrze z nimi i wszystko ładnie się poukładało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, requal napisał:

Muszę przyznać, że mam gorszy seal z SF, więc może to być jakaś przyczyna innego odbioru. SD przybliżają środek to tak samo odbieram. Różnice w budowie tulejek muszą też mieć duże znaczenie, zresztą jak samej chyba komory słuchawek. Narzekałem na CP240 jakiś czas temu, ale jak włożyłem je do GGMM słuchawek, które mają budowę prostą, to zagrały bardzo dobrze z nimi i wszystko ładnie się poukładało.

Czyli, jak to z dokami bywa, wszystko sprowadza się do seala ;) Swoją drogą odkąd mam FLC, to żadne tipsy nie leżą i nie grają mi tak dobrze, jak właśnie Mki z fabrycznego zestawu FLC, z drugiej strony nigdy nie leżały mi żadne tipsy fabryczne, które przychodziły z chińskimi produktami - wszystkie są dla mnie jakieś takie mało elastyczne i twarde. Nie dość, że niewygodne, to jeszcze wpływają negatywnie na dźwięk. Już wcześniej ktoś w tym temacie wspominał, że jakby majfrendy wrzucały porządne tipsy do swoich doków, to ich odbiór przez większość ludzi byłby dużo bardziej pozytywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tutaj mimo że dotarły przez Amerykę słuchawki HiFi Walker A7 Cenowo i jakościowo bardzo dobre

Wiecej tu

 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A EP-10 już weszły na sklep, jednak cena spadła w porównaniu do tej, która była przez chwilę na luckybag po 11.11 :P 

https://pl.aliexpress.com/item/NICEHCK-EP10-In-Ear-Earphone-Dynamic-Drive-Metal-Earphone-HIFI-Bass-DJ-Subwoofer-Sports-Headset-Monitor/32953684155.html?spm=a2g17.10010108.1000016.1.5a9739feN41xTI&isOrigTitle=true

 

Ps.: KC2 i kabelek Yinyoo 8 Core Silver Plated jutro będzie u mnie :D 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ryankgb napisał:

A EP-10 już weszły na sklep, jednak cena spadła w porównaniu do tej, która była przez chwilę na luckybag po 11.11 :P 

https://pl.aliexpress.com/item/NICEHCK-EP10-In-Ear-Earphone-Dynamic-Drive-Metal-Earphone-HIFI-Bass-DJ-Subwoofer-Sports-Headset-Monitor/32953684155.html?spm=a2g17.10010108.1000016.1.5a9739feN41xTI&isOrigTitle=true

 

Ps.: KC2 i kabelek Yinyoo 8 Core Silver Plated jutro będzie u mnie :D 

Przyznam, głównym beneficjentem akcji jest niewątpliwie NiceHCK, który zyskał sporo dzięki tej akcji na reklamie. Same słuchawki w swojej cenie ok. W jakimś sensie jest tam wartość naddana przez producenta. I co najważniejsze nie są męczące, a to jest rokujące względem przekazania dalej - nie tylko wrogom z rodziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem niedawno VE Monk plus, żeby sprawdzić jak grają i jestem mega zaskoczony bo pchełki zawsze kojarzyły mi się z jazgotem a nie muzyką. Zaskoczyły mnie do tego stopnia, że dzisiaj zamówiłem sobie jeszcze inne polecane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ryankgb napisał:

A EP-10 już weszły na sklep, jednak cena spadła w porównaniu do tej, która była przez chwilę na luckybag po 11.11 :P 

https://pl.aliexpress.com/item/NICEHCK-EP10-In-Ear-Earphone-Dynamic-Drive-Metal-Earphone-HIFI-Bass-DJ-Subwoofer-Sports-Headset-Monitor/32953684155.html?spm=a2g17.10010108.1000016.1.5a9739feN41xTI&isOrigTitle=true

 

Ps.: KC2 i kabelek Yinyoo 8 Core Silver Plated jutro będzie u mnie :D 

fukubukuro lucky bag  zrobiło doskonałą robotę, przemieniło się w EP-10 i teraz te słuchawki mają już 784 zamówień przy starcie/wyjściu na sklep. No i sklep rozreklamowany.;)
KC2 i kabelek Yinyoo dostarczą Ci w sobotę?

Do mnie dziś dotarły EZAUDIO D4. Zbierają niezłe recenzje, szczególnie w relacji do ich niskiej ceny:
-EZAUDIO D4-
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, strong6 napisał:

fukubukuro lucky bag  zrobiło doskonałą robotę, przemieniło się w EP-10 i teraz te słuchawki mają już 784 zamówień przy starcie/wyjściu na sklep. No i sklep rozreklamowany.;)
KC2 i kabelek Yinyoo dostarczą Ci w sobotę?

Do mnie dziś dotarły EZAUDIO D4. Zbierają niezłe recenzje, szczególnie w relacji do ich niskiej ceny:
-EZAUDIO D4-
 

 

 

Tfu, jasne, że w poniedziałek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, requal napisał:

Nawet bardzo, ale nabrałem jakieś niechęci do słuchawek KZ :mellow:, więc sobie odpuszczę.

 

Kupiłem za to Lucky Baga od Wooeasy, trzy kable TRN i kartę pamięci Youeshone 64GB (do mojego DAPa :)).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, requal napisał:

Zapewne punkt 4 będzie kruczkiem tej transakcji :D

HTB1okqmXVzsK1Rjy1Xbq6xOaFXac.jpg

Poszedłem tym tropem i kupiłem ;)

Edytowane przez tommir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, e1mo napisał:

Znając moje szczęście trafię na NO.1 :unsure:.

Mógłbym wysnuć założenie, że większość tak trafi, no ale obiecują wybór losowy ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marco-polo napisał:

też zakupiłem ale jak mawiają głupi ma zawsze szczęście to może coś się trafi ciekawego.

light.jpg

http://lightharmonic.com/stella/ cena zabójcza

 

O kurde xD Chińskie Andromedy, nawet ceną się zainspirowali.

A czy jest zabójcza? Niestety, już coraz bardziej średnio, niedługo 1k dolarów to będzie entry level ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności