Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ppmuzyk napisał:

witajcie mam już pół szafy słuchawek... to jednak choroba 😁. Czy mogę cos wystawić na forum? 

Chyba trzeba mieć 50 postów. Sprawdź regulamin.
Nim nabijesz te 50 pewnie jeszcze coś dokupisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sir Nick napisał:

Witamy, mam dobre wieści, tutaj to nie choroba, to jedynie słuszna droga! 😀

Każdy uzależniony tak to sobie tłumaczy :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie EP-10 - słuchawki niespodzianka od NiceHCK. Trzeba przyznać, że całkiem niezłe w swojej cenie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, requal napisał:

U mnie EP-10 - słuchawki niespodzianka od NiceHCK. Trzeba przyznać, że całkiem niezłe w swojej cenie. 

 

A oprócz słuchawek i tipsów jest coś jeszcze w paczce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, e1mo napisał:

 

A oprócz słuchawek i tipsów jest coś jeszcze w paczce?

Tipsy są m. In biflange. Pudelko Nicehck standardowe, ale dość trwale i mam juz takie jedno, chwale sobie. Wykonanie słuchawek też na plus. Ładnie się prezentują. Idealne na prezent. Aha kabel tez ok, plecionka, pewnie " 6n fengru" przewód tylko lepszy wtyk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fotki jak toto wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moje Swing IE800 zaczęły przerywać (gubi prawy kanał przy ruszaniu kablem u dołu przy wejściu...). Czy coś da się z tym zrobić? 😞 Strasznie mi ich szkoda, bo w końcu się do nich przekonałem i bardzo przypadły mi do gustu. Niestety, pocieszyłem się nimi 2-3 miesiące i tu takie coś.. tym bardziej, że dbałem o nie...

kabel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ronin76 napisał:

Dzisiaj moje Swing IE800 zaczęły przerywać (gubi prawy kanał przy ruszaniu kablem u dołu przy wejściu...). Czy coś da się z tym zrobić? 😞 Strasznie mi ich szkoda, bo w końcu się do nich przekonałem i bardzo przypadły mi do gustu. Niestety, pocieszyłem się nimi 2-3 miesiące i tu takie coś.. tym bardziej, że dbałem o nie...

 

Złamany kabel w tym miejscu - można uciąć powyżej i przylutować nową wtyczkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Perul napisał:

Złamany kabel w tym miejscu - można uciąć powyżej i przylutować nową wtyczkę.

Jaką wtyczkę polecacie zakupić do takiego zabiegu? Najlepiej aby było to możliwie trwałe i nie wpływało w żadnym stopniu na obniżenie jakości dźwięku. Te kabelki tu są na pewno mega cienkie. 

Edytowane przez ronin76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ronin76 napisał:

Jaką wtyczkę polecacie zakupić do takiego zabiegu? Najlepiej aby było to możliwie trwałe i nie wpływało w żadnym stopniu na obniżenie jakości dźwięku. Te kabelki tu są na pewno mega cienkie. 

Zastanów się nad kątową wtyczką, wtedy kabel nie wygina się tak mocno i trudniej o uszkodzenie. Co do jakości, to każda, byle nie najtańsza (za 1-5 zł) powinna tutaj wystarczyć. Kątowe  wtyczki niestety są droższe i kilkanaście zł trzeba za taką dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2018 o 22:05, Jaro54 napisał:

Czyli Aliexpress Standard Shiping 

Doszedł kabelek KZ BT. Kurier Pocztexu przywiózł.

 

Znowu patrząc z perspektywy Fiio RC-BT - znacznie tańszy, granie podobne. Widać jednak,że dla Fiio kabel wykonano lepiej - sam kabel Fiio wygląda porządniej i bardziej "profi". No i jest krótszy co przy zwykłych wymiarach szyi i głowy jest korzystniejsze. Łatwiej go schować w etui czy kieszeni. Zausznice Fiio, choć "stałe", są nieco łatwiejsze w eksploatacji. Niemniej przy cenie Fiio i cenie KZ, do codziennych zastosowań KZ jest bezpieczniejszy, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarł pierwszy zakup, ZS6. Byłem ciekaw jak grają. Po wyjęciu z pudełka szału nie ma, ale dam im czas, niech się pogrzeją, może wysokie się trochę uspokoją... ;)

 

Edytowane przez tommir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest wcześnie rano i zdjęcia odpowiadają tej godzinie ;) 

WP_20181123_005.jpg

WP_20181123_002.jpg


Na razie grają v-ką z podkreślonym dołem. Sam przekaz jest dość naturalny i czuć, że tam siedzi jakiś dynamik. 

Nie ma żadnych boleści związanych z sybilantami itp. 

4 godziny temu, tommir napisał:

Do mnie też dotarł pierwszy zakup, ZS6. Byłem ciekaw jak grają. Po wyjęciu z pudełka szału nie ma, ale dam im czas, niech się pogrzeją, może wysokie się trochę uspokoją... ;)

 

Daj im kabelek lepszy jak masz pod ręką. Wysokie będą ostrawe jednak zawsze w nich. Tipsy tez mogą pomóc.

Celował bym w Spiral Doty, albo ostry z filtrem. Warto je mieć jak się igra z chifi 😁

Edytowane przez requal
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze SpinFity lub czerwone Ostry

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, chico99 napisał:

 

Spiralki trochę otworzą górę lub nic z nią nie zrobią.

Mam odmienne wrażenie. Spiralki ścinają górę i dół. A Spinfity dodają czystości przekazu.

25 minut temu, Jaro54 napisał:

Lepsze SpinFity lub czerwone Ostry

Jaro, a masz też SD? Pytam z ciekawości, bo często polecasz SF i Ostry, a praktycznie w ogóle SD.
Osobiście testowałem ZS6 tylko ze Spiralkami i było ok, tzn. dla mnie ogólnie było ok, chociaż na tamten czas z KZtowymi stockami też dawałem radę.. Ciekaw jestem jak byłoby z innymi tipsami. Możliwe, że jeszcze lepiej. Cóż pozostaje tylko jak z pokemonami, zebrać je wszystkie ;)

 

Fakt jednak, że na ten moment Spinfity to moje ulubione tipsy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam ale nie za bardzo udaje mi się znaleźć coś co z nimi zagra dobrze, w przeciwieństwie do SF i Ostry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chico99 napisał:

 

Jest wręcz odwrotnie.

Poczekaj no sprawdzę jeszcze raz, bo mam akurat wszystko pod ręką. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, requal napisał:

Poczekaj no sprawdzę jeszcze raz, bo mam akurat wszystko pod ręką. :D

Nie chcę się spierać ale muszę he, he.

Opieram się głównie na spiralkach, mam 10 par L-ek. Wszystkie inne są dla mnie za wąskie lub za niskie, a testowałem wiele, bardzo wiele.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chico99 napisał:

Nie chcę się spierać ale muszę he, he.

Opieram się głównie na spiralkach, mam 10 par L-ek. Wszystkie inne są dla mnie za wąskie lub za niskie, a testowałem wiele, bardzo wiele.

 

Hehe. Rozumiem. Spierać się trzeba :) Sprawdziłem, pozostaje spisać protokół niezgodności. Na SF więcej góry, żywsza i czystsza, mniej dołu, na SD więcej dołu (cięższy), mniej góry (przyciemniona). Chyba, że jeszcze coś wpływa na odbiór poza tipsem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, requal napisał:

Niestety jest wcześnie rano i zdjęcia odpowiadają tej godzinie ;) 

WP_20181123_005.jpg

WP_20181123_002.jpg


Na razie grają v-ką z podkreślonym dołem. Sam przekaz jest dość naturalny i czuć, że tam siedzi jakiś dynamik. 

Nie ma żadnych boleści związanych z sybilantami itp. 

Daj im kabelek lepszy jak masz pod ręką. Wysokie będą ostrawe jednak zawsze w nich. Tipsy tez mogą pomóc.

Celował bym w Spiral Doty, albo ostry z filtrem. Warto je mieć jak się igra z chifi 😁

Testowałem z QCY, spinfitami i spiraldotami , bo takie miałem akurat pod ręką. Stockowe w ogóle nie dały rady, za małe. Ogólnie mam z tym problem (szeroki kanał słuchowy) tylko niektóre L-ki się dla mnie nadają ;) Najlepiej wypadły chyba ze Spiralami mimo wszystko. Kabelek jeszcze do mnie jedzie ;) zobaczymy jak dotrze. Dzięki za sugestie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności