Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Na head-fi pojawiły się już zdjęcia słuchawek z paczki fukubukuro. Więcej informacji tutaj (uwaga na spoilery).

 

Moia opinia na temat ich budowy:

 

Moim zdaniem, słuchawki jak na taką cenę (chodzi mi początkową cenę paczki) prezentują się naprawdę dobrze (też wybrałem srebrne bez mikrofonu, bo dla mnie mikrofon na kablu to zło 👹). Pleciony kabel, dobre spasowanie. Jedyne co bym zmienił, to lustrzany wygląd na mat.

 

Edytowane przez e1mo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, e1mo napisał:

Na head-fi pojawiły się już zdjęcia słuchawek z paczki fukubukuro. Więcej informacji tutaj (uwaga na spoilery).

 

Moia opinia na temat ich budowy:

  Ukryj zawartość

Moim zdaniem, słuchawki jak na taką cenę (chodzi mi początkową cenę paczki) prezentują się naprawdę dobrze (też wybrałem srebrne bez mikrofonu, bo dla mnie mikrofon na kablu to zło 👹). Pleciony kabel, dobre spasowanie. Jedyne co bym zmienił, to lustrzany wygląd na mat.

 

 

Jestem jedyny, który wziął czarne? :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ryankgb napisał:

Jestem jedyny, który wziął czarne? :D 

Nie jedyny, ja też czarne bez mikrofonu wziąłem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jaro54 napisał:

Nie jedyny, ja też czarne bez mikrofonu wziąłem :)

To chyba będzie nas trzech ;) Ja również nie lubię pętających się mikrofonów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tommir napisał:

To prawda, zastanawiam się czy będzie coś ciekawszego niż 11.11 bo budżet już chyba wyczerpałem... ;)

Dokąd masz dwie nerki i mieszkanie, samochód to jeszcze nie wyczerpałeś :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tommir napisał:

tylko jak tu rodzinie wytłumaczyć potrzebę posiadania tylu par słuchawek ;)

Ja staram się skrywać to szaleństwo :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tommir napisał:

tylko jak tu rodzinie wytłumaczyć potrzebę posiadania tylu par słuchawek ;)

Żonie prosto, policz torebki, biżuterię i zapytaj czy używa wszystkiego na raz, bo ty też będziesz używał w zależności od nastroju itp :)

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, requal napisał:

Ja staram się skrywać to szaleństwo :D

ja też się staram, ale zwykle udaje się do pewnego momentu... ;)

 

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Żonie prosto, policz torebki, biżuterię i zapytaj czy używa wszystkiego na raz, bo ty też będziesz używał w zależności od nastroju itp :)

w sumie racja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem winowajcom jest @strong63 dni przed terminem :)

20181120_122642_HDR-1.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko -14$ ale to kolejny sprzęt w domu. Mimo wszystko, żona nie ma tylu torebek ;)
Jak zdejmiesz tipsy to na siateczce jest taki czarny materiał. Po wygrzaniu słuchawek proponuję go usunąć, dźwięk się mocniej otwiera. Ja tak zrobiłem ze wszystkimi modelami Timmkoo i w tym też. To odwracalne - zawsze można można to z powrotem przykleić.
Gratuluję zakupu, bo to świetne słuchawki :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona chyba przez całe życie nie miała tylu torebek co ja słuchawek:) Ale za jedną torebkę to mam całą torbę słuchawek :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucky chest można znaleść także tutaj będą 23 

https://www.gearbest.com/activity-black-friday.html?utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_special_active_181121_1542795557_y11&eo=81DZVTKGT0XYJNQT

W dniu 20.11.2018 o 12:31, Jaro54 napisał:

Tym razem winowajcom jest @strong63 dni przed terminem :)

20181120_122642_HDR-1.jpg

Mam zapytanie zamówiłeś je z ebaya czy z amazona bo na aliexpress ich nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki z wysyłką (do Polski trzeba doliczyć koszt wysyłki) są i tak w niższej cenie niż na wewnętrznym chińskim rynku.
Zarówno ja jak i @Jaro54 braliśmy stąd:
https://www.amazon.com/gp/product/B06X3QV7ND/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
na aliexpress do tej pory ich nie było.
Moje wrażenia pokrywają się z tymi:
https://audiobudget.com/product/YueGuangBaoHe/H1
..................................................................................................................................................................................................................

Budżetowa nowość w ofercie yinyoo - -HIFIHEAR F30- - 2BA+1DD - w BLACK FRIDAY - 33.75$

1.jpg

Kopiują kogoś?
 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strong6 @Jaro54 te JoyPlus to jaką mają tulejkę? Nie tylko o średnicę mi chodzi ale i o długość (może fotka jakaś?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz masz :)

20181122_101919-1.jpg

Wystarczy @Perul takie zdjęcie ? :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jaro54 napisał:

...

Wystarczy @Perul takie zdjęcie ? :)

Dzięki, widać że dość długa tulejka - to dobrze.

A średnica zdaje się T400, a nie taka wielka jak w KZS'ach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 się jeszcze nie wypowiadał bo prawdopodobnie wygrzewa te słuchawki. Myślę, że będzie miał bardzo dobre zdanie o nich.
W każdym bądź razie @Perul - te słuchawki grają jasno (góry dużo ale nie jest wyostrzona), dość mocny basik, granie na planie "V" typowo rozrywkowe ale i detaliczne. Niezła scena.
Za niecałe 14$ dostajesz bardzo dobrze grające słuchawki, z ekstrawaganckim wyglądem - są wzorowane na japońskich Elecom EHP-CH3000S, są wygodne (spać w nich się nie da - za długie), z pełnym pilotem pod telefon. Silnie rekomenduję, jeszcze w tej cenie :)
Ich chińska nazwa to YueGuangBaoHe H1. Jak gdzieś się pojawią to chodzą pod różnymi nazwami. Najczęściej spotykana to TIMMKOO ES670.
Bardzo dobrze grające tanie słuchawki z Chin.

ps. Średnica dyszy to 5mm. Mniejsza niż KZ-tach, którą ją mają najczęściej 5,5 - 6mm.
 

Edytowane przez strong6
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygrzewam, tylko chłodzę :) A tak na prawdę na razie nie mam czasu na to, pewnie po niedzieli się nimi zajmę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na listonosza i dwie przesyłki - BQEYZ KC2 i Yinyoo V2. Będę miał zajęcie na weekend ;)

ps. listonosz już dostarczył słuchawki :)
Zakupy z 11.11.
Szybko to dotarło.

 

Edytowane przez strong6
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przybył listonosz z 2 kabelkami od TRN (jeden będzie do wora Mikołaja :) ), po tym jak sie nim zachwyciłem w połączeniu z TinAudio T2, zamówiłem następny, tym razem do KZ ZS10.Generalnie, kolejny raz (teraz przed "blek frajdejem") zadaje sobie pytanie, co byłoby skokiem jakościowym względem tych dwóch par??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności