Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, chico99 napisał:

Zmienialiście kabelek w BQ3? Cienki jakiś ten stokowy. Na razie nie ruszam, bo chcę kontrolować proces wygrzewania.

No tak. Ja używam ten 8 core od KZ i spinfitów. Niestety te przewody  są do d.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chico99 napisał:

Nie mam tych. Stwierdziłem, że kupię jeden lepszy, wziąłem ten Yinyoo 16 core. Poza tym czytałem, że są źle polutowane niektóre - np. 3 przewody idą do masy a jeden na sygnał a na drugiej stronie normalnie.. Myślałem też, że dostanę lepsze przewody z Kanasami, ale też lipa. Więc zostają te KZ, ale lubię je jeśli chdozi o wpływ na dźwięk, tylko brzydkie się robią i sztywnieją trochę. 

 

Te Yinyoo V2 mają dość dobry przewód.. ale już sprzedane. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ilov3 napisał:

Pod względem mocnego zejścia: Yinyoo V2 czy BQEYZ BQ3?

Jak chcesz mocne zejście, to na pewno nie V2.

 

Uwaga, śmieszki - nasze paczki z 11.11 na sortowni czy już nie? :D

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2370688879629856&id=107305345968232

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszędzie tak jest, ostatnio po internecie krążył film z jednej z sortowni Alibaby, gdzie większość jest zautomatyzowana i wszystko ładnie, a zgrabnie działa.

Co do paczuszek, to dziś doszły moje ZS3 po miesiącu, bo za 4$ na promocji gdzieś złapałem. Na nich natomiast ciekawa nalepka, pierwszy raz taką dostałem. 4ea058f9875794849778e06b59a8518b.jpg

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie do mnie już idą ZSN, chciałem inną sygnaturę/jakość dźwięku, niż es4, bo one mnie nie zadowalają, a wleciała recka, która w zasadzie mówi, że zsn to es4 w lepszej obudowie, ale ta sama sygnatura dźwięku... peszek, może chociaż wymiana tipsów i kabla na srebrny mi pomoże, bo również zamówiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, magiczny78 napisał:

No właśnie do mnie już idą ZSN, chciałem inną sygnaturę/jakość dźwięku, niż es4, bo one mnie nie zadowalają, a wleciała recka, która w zasadzie mówi, że zsn to es4 w lepszej obudowie, ale ta sama sygnatura dźwięku... peszek, może chociaż wymiana tipsów i kabla na srebrny mi pomoże, bo również zamówiłe

Mówisz o http://www.thephonograph.net/kz-zsn-review/ BadGuy narzekał na pik na treblach, którego nie mógł zlokalizować w wyższych rejestrach, co by odpowiadało w sumie temu z ES4 na niższych wysokich.
Myślę, że SpinFity mogłyby pomóc w tym wypadku. Pomogły na Artiste więc i tu pewnie pomogą.  

Ciekaw jestem, czy faktycznie jest tak jak napisał ThePhonograph. Przyznam, że wkurzyłbym się jakbym dostał jeszcze raz ES4. Chociaż z tego co pytałem ludzi to mam wrażenie, że nie są tożsame.


Dla ciekawych co jest w paczce od NiceHCK - link 

Jest to opis. Niestety zdjęcie zostało zdjęte.

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem a'la comply + od es4 czasami boli mnie głowa, nie wiem dlaczego, bo zdecydowanie nie są to jasne słuchawki, wręcz za ciemne jak dla, a przynajmniej z tym źródłem co mam ja, czyli telefonem Xiaomi. Podepnę je pod interfejs to zobaczę co można z nich wyciągnąć i jaka jest różnica względem telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, requal napisał:


Dla ciekawych co jest w paczce od NiceHCK - link 

Jest to opis. Niestety zdjęcie zostało zdjęte.

 

Już zmienili cenę sakiewki na około 27 dolarów i uzupełnili zapasy (są wszystkie wersje, z mikrofonem też) więc pewnie przygotowują się do zmiany oferty i zdjęć na pełnoprawną aukcję z tym co my otrzymamy w cenie 10 dolców :D 

 

A tutaj: https://pl.aliexpress.com/store/product/2018-NICEHCK-EB2-Douszne-HIFI-S-uchawki-Metalu-14-8mm-Dynamiczny-Sterownik-Zestaw-S-uchawkowy-NICEHCK/1825606_32917468583.html?spm=a2g17.12010108.1000016.1.61db6056sBlEPW&isOrigTitle=true było wcześniej jak mi się wydaje 'flagship', a teraz jest 'second flagship' więc coś mi się wydaje, że dostaniemy 'flagship' pchełki od NiceHCK i będzie to coś lepszego niż EB2 :D 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryankgbZobaczymy. Myślę, że nie będzie źle z tymi pchełami od NiceHCK. :)

 

@magiczny78Czytam wątek od czasu do czasu KZ thread na head-fi i poza tym, że ThePhonograph został tam obśmiany to pojawia się bardzo dużo opinii pozytywnych, wręcz hurapozytywnych i nie tylko od początkujących ludków. Np tutaj Slater, raczej nie pojechałby aż tak błędnie.

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wiatrak napisał:

Szukam krótkiego (40-50cm) kabla mmcx i wtyk zbalansowany 2,5mm lub w ostateczności 3,5 bez balansu.

Jakaś miedź 6N lub SPC.

Podrzucicie jakiegoś linka? 

Tu masz Wybór tylko ceny dość wysokie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z wymiennym kablem plus nowy kabel BT od KZ. Trzyma ok 8 godzin, ma aptX i całkiem fajnie gra. Są wersje z MMCX i 2 wersje 2pin;prosta i kątowa. Mam i polecam. Jak masz jakieś słuchawki z wymiennym kablem to weź sam kabelek. Dwanaście dolców kosztuje. Ma pamięciowe odcinki ale nie przeszkadzają przy okularach, sam noszę. 

Ja za to kabla BT nie polecam, w domu daje radę, ale po wyjściu w teren kompletnie zrywa połączenie co kilka kroków. Tylko zirytować się można...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ppmuzyk napisał:

jaki kabelek do BQEYZ BQ3 polecacie i jaki konkretnie rozmiar 0.75 czy 0.78?

0,75. W tygodniu przyjdzie do mnie ten yinyoo 16 core to dam znać czy jest sens. Raczej na pewno sprawdza się te Spc 8 core od Trn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czytam ten wątek często i pamiętam, że podawano w nim bezpośrednie namiary na dobry kabel zmienny z BT. Czy mogę dostać namiary na niego (najlepiej z mikrofonem) + jakieś nie za drogie słuchawki?
Znajomy mnie o to prosił a przyznaje, że przekopywać przez cały wątek mi się nie chce.
Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności