Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Moje trzy grosze w temacie ZSN - w tej cenie naprawdę warto, także ze względu na design i jakość wykonania. Kabel pierwsza klasa. Wreszcie pozbywamy się drucianych zausznic, które jak dla mnie zawsze były zmorą. Do tego to chyba jedne z najwygodniejszych KZtów, jeśli nie najwygodniejsze. Wkładam w uszy, odpalam muzykę i tyle. Bez kręcenia, wiercenia, zmiany tipsów. Tym razem stockowe naprawdę dają radę.
O dźwięku się nie rozpisuję, bo inni zrobią to lepiej. Powiem tylko, że dźwiękowo, jak dla mnie, wszystko jest zgodnie z oczekiwaniami, a może nawet lepiej.028e337d7f92a49c73aa3bcb189d8830.jpg33129e4d45265f267545eae424c2d468.jpg4b5fc65032ba57ee9eac275ddc16d598.jpg6212461becb9f0ded88bcaf19643bf1d.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryankgb - oprócz BQEYZ BQ3 masz również BQEYZ K2 i BQEYZ KC2. Wygląda na to, że BQEYZ BQ3 jest znacznie lepsze niż tamte modele. Przynajmniej tak to wynika z Twojego opisu. Twój obszerny i interesujący opis BQEYZ BQ3 to jak dla mnie - opis słuchawek idealnych. A jeszcze zapowiadasz - "więcej jak dogrzeję w recenzji" ;)
Uff, aż się boję co tam "więcej" napiszesz :)
Idą do mnie BQEYZ KC2, które zamówiłem pod wpływem opinii ze stron z recenzjami, gdzie BQEYZ BQ3 były oceniane niżej (ewentualnie na równi) od K2 i KC2.
Nie znalazłem nigdzie żeby było odwrotnie (jakby ktoś znalazł, proszę o linka).
Twoja ocena wynika z preferencji brzmieniowych czy też uważasz, że K2 i KC2 mają rzeczywiście niższy SQ?

Dopytuję, bo byłem już tu świadkiem potężnego hype na KZ ZST i wielu mniejszych. Dopytuję, bo zastanawiam się czy ich nie zamówić ;)

ps. Czy na kod "RYAN" jest większa zniżka niż na kod "MP3STORE"?
 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, strong6 napisał:

@ryankgb - oprócz BQEYZ BQ3 masz również BQEYZ K2 i BQEYZ KC2. Wygląda na to, że BQEYZ BQ3 jest znacznie lepsze niż tamte modele. Przynajmniej tak to wynika z Twojego opisu. Twój obszerny i interesujący opis BQEYZ BQ3 to jak dla mnie - opis słuchawek idealnych. A jeszcze zapowiadasz - "więcej jak dogrzeję w recenzji" ;)
Uff, aż się boję co tam napiszesz :)
Idą do mnie BQEYZ KC2, które zamówiłem pod wpływem opinii ze stron z recenzjami, gdzie BQEYZ BQ3 były oceniane niżej (ewentualnie na równi) od K2 i KC2.
Nie znalazłem nigdzie żeby było odwrotnie (jakby ktoś znalazł, proszę o linka).
Twoja ocena wynika z preferencji brzmieniowych czy też uważasz, że K2 i KC2 mają rzeczywiście niższy SQ?

Dopytuję, bo byłem już tu świadkiem potężnego hype na KZ ZST i wielu mniejszych. Dopytuję, bo zastanawiam się czy ich nie zamówić ;)

ps. Czy na kod "RYAN" jest większa zniżka niż na kod "MP3STORE"?
 

 

K2 mam, KC2 do mnie lecą jeszcze więc w ich temacie się jeszcze nie wypowiadam w żaden sposób :P 

 

Technicznie BQ3 są lepsze moim zdaniem niż K2, jednakże K2 dalej są świetnymi słuchawkami.

W K2 bas jest 'chudszy', wysokie są w większej ilości, inaczej wybrzmiewane i troszkę sybilizujące (na Comply z siateczką nie ma tego już bo filtr przycina), a najbardziej czuć wycofaną średnicę i wokale 'w głowie' w K2, w BQ3 jest to inaczej rozegrane bo jest przestrzenniej i słuchawki przez to mają więcej oddechu.

BQ3 są specyficzne, nie sądzę, że są dla każdego bo sama firma wydaje się mieć własne brzmienie, które łączy muzykalność, mocne kopnięcie z dołu, razem z analitycznością przekazu. 

W K2 ta analityczność i muzykalność wydaje mi się być rozdzielona i czujesz, że tam siedzi dynamik i armatura, słychać to podczas odsłuchu.

W BQ3 jest to bardziej spójne, nie potrafiłbym powiedzieć gdybym nie wiedział co tam w środku siedzi, po prostu jest fenomenalnie zestrojone i niczego mi w nich nie brakuje :). No.. może poza lepszymi tipsami bo te z zestawu są tragiczne :D 

 

Moim zdaniem BQ3 to model wyższy w hierarchii niż K2/KC2 i.. faktycznie to czuć :) 

 

Staram się nie patrzeć na preferencje brzmieniowe podczas opisu, ale zawsze będzie ta nuta fascynacji i subiektywnych wtrąceń więc traktuj to wszystko jako moje wrażenia ;) 

 

Jeśli chodzi o kod to poprzedni jest wycofany, "RYAN" jest aktualnym :P

 

Co do ocen to nie sugerowałbym się tak mocno bo BQ3 są dość świeżym produktem, mniej popularnym, mniej testowanym, rzadziej kupowanym z racji wyższego pułapu cenowego, a jak już jest recenzja to.. chyba im głupio przebijać tak świetne oceny K2/KC2 i pisząc, że jednak jest coś lepszego niż 'najlepsze' :D 

 

Ja polecam i z czystym sumieniem mógłbym pozbyć się wszystkiego co mam na rzecz BQ3.. bo w sumie reszta traci sens posiadania :P 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryankgb to łączenie muzykalności i analityczności jak to opisałeś jest po prostu "V-ka", dodatkowo - z opisu - z wyraźnie podbitym dołem i górą. Nie słuchałem, ale przestrzeń wynika raczej z wyraźnego odsunięcia środka niż napowietrzenia sceny (akcenty w sopranie). Pewnie jest też wyraźnie ocieplony, skoro wspominasz o koherentności (najłatwiejsze do zrobienia w przypadku tańszych modeli).

 

Nie doszukiwałbym się tu żadnego firmowego brzmienia. Standard w przypadku Chi-Fi, czy to BQEYZ, czy RevoNext lub KZ. O tym, że nie ma to za wiele wspólnego z naprawdę analitycznym strojeniem, nie będę się rozwodził. Ogólnie śmieję się, że tych wieloprzetwornikowych słuchawek nikt nie stroi, ale trochę tak jest. Tak BQEYZ, jak RevoNext, KZ czy TRN to praktycznie to samo brzmienie z nieco inaczej rozmieszczonymi akcentami. Jednemu użytkownikowi może podobać się jedna wypadkowa, inny - druga, trzeci poleci na hype'em i się nie będzie przejmował jak to brzmi :) Najśmieszniejsze jest dodawanie BA chyba tylko po to by wyostrzyć brzmienie (szczególnie akcentami przez 12 kHz od których bywa gorąco w uszy), a nie zapewnić sensowne rozciągnięcie sopranu.

 

@strong6 celnie zauważył, że to co opisałeś to "słuchawki idealne" przy których chowają się modele za 2000 USD :) 

 

Fajnie, że się spodobały te BQ3, ale skoro spokojnie zastąpiłby ci poprzednio posiadane modele, to zastanów się teraz jak mogłyby zagrać słuchawki za 100 USD, skoro te za 50 USD wywołały taki twój zachwyt :) 

  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Methuselah napisał:

@ryankgb to łączenie muzykalności i analityczności jak to opisałeś jest po prostu "V-ka", dodatkowo - z opisu - z wyraźnie podbitym dołem i górą. Nie słuchałem, ale przestrzeń wynika raczej z wyraźnego odsunięcia środka niż napowietrzenia sceny (akcenty w sopranie). Pewnie jest też wyraźnie ocieplony, skoro wspominasz o koherentności (najłatwiejsze do zrobienia w przypadku tańszych modeli).

 

Nie doszukiwałbym się tu żadnego firmowego brzmienia. Standard w przypadku Chi-Fi, czy to BQEYZ, czy RevoNext lub KZ. O tym, że nie ma to za wiele wspólnego z naprawdę analitycznym strojeniem, nie będę się rozwodził. Ogólnie śmieję się, że tych wieloprzetwornikowych słuchawek nikt nie stroi, ale trochę tak jest. Tak BQEYZ, jak RevoNext, KZ czy TRN to praktycznie to samo brzmienie z nieco inaczej rozmieszczonymi akcentami. Jednemu użytkownikowi może podobać się jedna wypadkowa, inny - druga, trzeci poleci na hype'em i się nie będzie przejmował jak to brzmi :) Najśmieszniejsze jest dodawanie BA chyba tylko po to by wyostrzyć brzmienie (szczególnie akcentami przez 12 kHz od których bywa gorąco w uszy), a nie zapewnić sensowne rozciągnięcie sopranu.

  

@strong6 celnie zauważył, że to co opisałeś to "słuchawki idealne" przy których chowają się modele za 2000 USD :) 

 

Fajnie, że się spodobały te BQ3, ale skoro spokojnie zastąpiłby ci poprzednio posiadane modele, to zastanów się teraz jak mogłyby zagrać słuchawki za 100 USD, skoro te za 50 USD wywołały taki twój zachwyt :) 

 

Czy Ty masz już taki charakter, że wszystko hejtujesz i widzisz w ciemnych barwach?

 

Najpierw posłuchaj, potem oceń i opisz bo piszesz na podstawie swoich domniemań, a nie ze słuchu. 

Opisałem jak ja to słyszę, Ty opisz po swojemu jak posłuchasz i wtedy będzie można powiedzieć czy masz rację czy nie, okej?

 

I BQ3 nie grają V'ką. K2 tak, BQ3 nie. No i nie jest od nich gorąco w uszy ;) 

Edytowane przez ryankgb
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryankgb napisał:

 

Czy Ty masz już taki charakter, że wszystko hejtujesz i widzisz w ciemnych barwach?

 

Najpierw posłuchaj, potem oceń i opisz bo piszesz na podstawie swoich domniemań, a nie ze słuchu. 

Opisałem jak ja to słyszę, Ty opisz po swojemu jak posłuchasz i wtedy będzie można powiedzieć czy masz rację czy nie, okej?

 

I BQ3 nie grają V'ką. K2 tak, BQ3 nie.

Moim zdaniem  @Methuselah absolutnie Cię nie hejtuje. Wyraża swoją opinię na podstawie tego co napisałeś. Przedstawia swoje wątpliwości (nie dziw się, machnąłeś opis słuchawek idealnych, takich za $$$$, a BQ3 to nie są bardzo drogie słuchawki). Ja też mam takie wątpliwości czy są wyraźnie lepsze od K2/KC2 - nie odbieraj tego personalnie (w tym temacie jest znaczne nagromadzenie osób reagujących "emocjonalnie") ;)
Prawo do własnego zdania - to nie obrona Częstochowy :)

"BQ3 nie grają V'ką. K2 tak, BQ3 nie" - ja nie mam jeszcze żadnych z tych słuchawek ale uważam, że jednak się mylisz - o czym poniżej.
"Moim zdaniem BQ3 to model wyższy w hierarchii niż K2/KC2 i.. faktycznie to czuć"
RevoNext QT3 to też model wyższy i droższy niż RevoNext QT2, który mam od dawna. Ten wyższy model - QT3 - miałem okazję posłuchać i moje wrażenia dokładnie pokrywały się z opisem i niższą oceną u recenzentów - miały naprawdę zbyt przesadzone tony wysokie. W BQ3 tego nie sugeruję.

Ze znanych mi recenzji BQ3 wynika, że w porównaniu do K2 i KC2 grają dynamiczniej (tak jest też u Ciebie), mają mocniejszy bas (tak też jest u Ciebie), mają mieć cofniętą średnicę i bardziej wyeksponowane tony wysokie (właśnie BQ3, a nie K2 czy też KC2 ) - odwrotnie niż u Ciebie. BQ3 wg recenzji powinny grać silniejszą sygnaturą "V". O tym też pisał @Methuselah
Wyłapałeś brak spójności (dynamik, armatura) w brzmieniu K2, a w BQ3 uważasz, że jest to lepiej zestrojone. I to mnie trochę martwi. Bo nikt tego nie wyłapał i nie opisał w swych recenzjach. Przynajmniej w tych, które czytałem. I na koniec luz - absolutnie nie podważam tego co napisałeś, że dla Ciebie "BQ3 to model wyższy w hierarchii niż K2/KC2 i.. faktycznie to czuć".
W audio tak jest, że każdy ma prawo słyszeć inaczej. Masz możliwość porównania łeb w łeb i zrobiłeś to. Obyś miał rację ;)
I niech też wszyscy mają prawo mieć i wyrażać swe wątpliwości :)

ps. Jestem pewien, że BQ3 to świetne słuchawki i bardzo możliwe, że też je zamówię. Dlatego tyle dociekań i wątpliwości. I absolutnie nie chcę kogoś pozbawiać radości z użytkowania tych słuchawek. Z drugiej strony też nie chcę być pozbawiony ekscytacji z oczekiwania BQEYZ KC2 (bardzo podobne do K2), które mają mieć znacznie równiejsze i spokojniejsze brzmienie niż BQEYZ BQ3. I dlatego też wspominałem o preferencjach w sygnaturze brzmienia. Nie miałbym tylu pytań i wątpliwości, gdybyś napisał, że te słuchawki idealnie wpisały się w "Twoje brzmienie" (i wielu ludzi z forum). Dalej bym nie dopytywał ale wyraźnie napisałeś, że starałeś się aby preferencje dźwiękowe nie miały wpływu na Twoją ocenę.

"Co do ocen to nie sugerowałbym się tak mocno bo BQ3 są dość świeżym produktem, mniej popularnym, mniej testowanym, rzadziej kupowanym z racji wyższego pułapu cenowego, a jak już jest recenzja to.. chyba im głupio przebijać tak świetne oceny K2/KC2 i pisząc, że jednak jest coś lepszego niż 'najlepsze" -  bez urazy ale ta "teza" dla mnie jest karkołomna. Czy profesjonalny recenzent (wykonujący recenzję wszystkich modeli BQEYZ) chcąc nadal uchodzić za profesjonalistę poszedłby na coś takiego? ;)

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ryankgb napisał:

 

Czy Ty masz już taki charakter, że wszystko hejtujesz i widzisz w ciemnych barwach?

 

Najpierw posłuchaj, potem oceń i opisz bo piszesz na podstawie swoich domniemań, a nie ze słuchu. 

Opisałem jak ja to słyszę, Ty opisz po swojemu jak posłuchasz i wtedy będzie można powiedzieć czy masz rację czy nie, okej?

 

I BQ3 nie grają V'ką. K2 tak, BQ3 nie. No i nie jest od nich gorąco w uszy ;) 

 

Odpowiadasz jakbym Cię w jakiś sposób atakował, a zwracam uwagę jedynie na nieścisłości. Pisanie o firmowym brzmieniu na bazie jednych słuchawek, które przy okazji mają grać wyraźnie inaczej niż inny produkt tej firmy, nie jest chyba poważne. Szczególnie w kontekście Chi-Fi. Sam oceń.

 

To samo z fenomenalnym strojeniem. Może ci się podobać, ale czy rzeczywiście producent tak się namęczył przy strojeniu? Jeżeli chcesz posłuchać zestrojonych słuchawek budżetowych, to weź na przykład AAW X Shozy Hibiki, Final E2000/E2000C czy Lypertek BEVI.

 

Nie wiem czy te słuchawki to "V" czy może bardziej "U" (wariacja na temat "V") i szczególnie mocno mnie to nie obchodzi, skoro na granie zbliżone do "równego" to nie wygląda. Zresztą, co złego ma być w "V-ce"? Biorąc pod uwagę mocny i obszerny bas, to dobre wyjście by uniknąć "zbyt zatłoczonego" środka, który zmniejsza klarowność przekazu.

 

Gdzie więc tu hejt i spoglądanie na świat w ciemnych barwach? Jeżeli piszesz takie poematy na temat idealnych słuchawek, to dobrze byłoby byś tych trochę droższych posłuchał i miał odniesienie. I nie piszę tego po odsłuchaniu pięciu par słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej link do recki, gdzie jest o sygnaturze grania BQ3. O tym, że grają "V", największą z grona BQ3/K2/KC2:
https://david-hahn.wixsite.com/chi-fiear/Hersteller/BQEYZ/BQ3

Zresztą, co złego ma być w "V-ce"? Biorąc pod uwagę mocny i obszerny bas, to dobre wyjście by uniknąć "zbyt zatłoczonego" środka, który zmniejsza klarowność przekazu.

Ja się z tym zgadzam. Pewnie @ryankgb i wielu innych też.

 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Methuselah napisał:

...

Weż ty ich najpierw posłuchaj.

 

Jak na razie spokojnie mogą konkurować zarówno z FLC jak i Kanas (i to jest bardzo zachowawcze..). 

Ale trzeba przyznać, że mają wspólny mianownik z tymi wszystkimi modelami (TRN v80 itd). Tylko, że one są szczytem tego co udało się wyciągnąć z tego pomysłu na dźwięk (można to uznać za cytat z japońskiego bloga na ten temat). 

 

Wspomniane recenzje, to jakaś porażka epistemologiczna. Ludzi którzy najwyraźniej przedkładają.. sam nie wiem co.. nad muzykę - może recenzują po 5 minutach od wyjęcia z pudełka i zaraz tam je spowrotem wsadzają. 

 

Sam zresztą unikałem opisów, by nikt tutaj wypieków na twarzy nie dostał.

Chociaż owszem wcześniej nie miałem porównania i faktycznie można było to co mi sie wydawało między bajki włożyć, ale teraz mam jakieś. :) 


Zresztą zaraz piszę do Pierwszego Sekretara Partii Chin, że za tanio wycenił te słuchawki i w Polsce są problemy z tego powodu.

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, requal napisał:

Jak na razie spokojnie mogą konkurować zarówno z FLC jak i Kanas (i to jest bardzo zachowawcze..).

A ja dopytam - mogą konkurować z FLC pod względem technicznym, czy tego, że dobrze Ci się na nich słucha muzyki? Warto doprecyzować, żeby nie było jak z tym zejściem, którego niby na FLC brakowało, bo nie ma podbitego subbasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Inszy napisał:

A ja dopytam - mogą konkurować z FLC pod względem technicznym, czy tego, że dobrze Ci się na nich słucha muzyki? Warto doprecyzować, żeby nie było jak z tym zejściem, którego niby na FLC brakowało, bo nie ma podbitego subbasu.

Nie udzielę odpowiedzi. Niech kto inny sobie porówna. Dochodzę do wniosku, że nie porównuję słuchawek, których już nie mam - sprzedałem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Inszy napisał:

A ja dopytam - mogą konkurować z FLC pod względem technicznym, czy tego, że dobrze Ci się na nich słucha muzyki? Warto doprecyzować, żeby nie było jak z tym zejściem, którego niby na FLC brakowało, bo nie ma podbitego subbasu.

 

Z FLC, z opisywanych tu doków, nie może, jak na razie, nic konkurować. Po kilkugodzinnej zabawie z filtrami, stroiłem pod dx150, powróciły do łask.

Prawda to, że na BQ3 słucha się muzyki bardzo funowo. I jest to krok do przodu w stosunku do K2C.

Dodam jeszcze, BQ3 przypominają mi TFZ Exclusive King. Lecz nigdy nie zamieniłbym TFZ na BQ3.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, requal napisał:

@chico99Ile już grają te BQ3?

 

Wygrzewam, razem może 20h z przerwami na słuchanie, ale jakichś znaczących zmian nie stwierdzam. Bas może lepiej kontrolowany.

Z K2C było inaczej. Wyraźna zmiana po wygrzaniu. Średnica ułożyła się chyba po 100h, już myślałem że zepsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie wygrzały jeszcze. One dobrze grają od początku, ale zmiana jest wyraźna na plus po jakimś czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam porównania bezpośredniego z T2. Ale wybrałbym V2 raczej, bo nie ma problemów z wysokimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Like na ten moment mi się skończyły, a kliknąłbym @chico99  bo się należy. Zrobię to później ;)
Wiem, że jeszcze nie skończyłeś wygrzewać BQ3 i po tym procesie powinny grać tylko lepiej, a i tak już grają bardziej muzykalnie/rozrywkowo niż KC2. Tak są zestrojone i to mi jest zrozumiałe. Twoje krótkie wypowiedzi wprowadziły tu trochę równowagi i rozsądku. Dobrze, że jesteś ;)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, strong6 napisał:

Like na ten moment mi się skończyły, a kliknąłbym @chico99  bo się należy. Zrobię to później ;)
Wiem, że jeszcze nie skończyłeś wygrzewać BQ3 i po tym procesie powinny grać tylko lepiej, a i tak już grają bardziej muzykalnie/rozrywkowo niż KC2. Tak są zestrojone i to mi jest zrozumiałe. Twoje krótkie wypowiedzi wprowadziły tu trochę równowagi i rozsądku. Dobrze, że jesteś ;)
 

To ja poproszę dokładne porównanie FLC8s i BQ3 od @chico99 za jakiś czas, co jest lepsze a co gorsze, bo czuję się urażony :) 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Inszy napisał:

A niepotrzebnie, bo "co lepsze" wcale nie jest jednoznaczne z "co mi się bardziej podoba" :)

Ok. To prawda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, strong6 napisał:

Twoje krótkie wypowiedzi wprowadziły tu trochę równowagi i rozsądku. Dobrze, że jesteś ;)

 

Eee tam, Tobie się też należy, a też nie mam.

Staram się zastąpić Inszego, bo tak rzadko tu wpada. A tak nam wszystkim go brakuje. Ooo jest ...!

 

5 minut temu, requal napisał:

To ja poproszę dokładne porównanie FLC8s i BQ3 od @chico99 za jakiś czas, co jest lepsze a co gorsze, bo czuję się urażony :) 

 

A to już teraz mogę odpowiedzieć. Imo FLC8s grają bardziej naturalnie i neutralnie, w porównaniu do BQ3.

BQ3 muzykalnie i rozrywkowo. I to jest ich duuuży plus. Warto mieć i jedne i drugie.

Lubię grzybową, nie znoszę krupniku, więc grzybowa jest dla mnie lepsza, @requal dalej jesteś urażony?:D

Więcej nie napiszę, bo @Inszy  zaraz mnie złapie za słówko i rozliczy he, he.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Eee tam, Tobie się też należy, a też nie mam.

Staram się zastąpić Inszego, bo tak rzadko tu wpada. A tak nam wszystkim go brakuje. Ooo jest ...!

 

 

A to już teraz mogę odpowiedzieć. Imo FLC8s grają bardziej naturalnie i neutralnie, w porównaniu do BQ3.

BQ3 muzykalnie i rozrywkowo. I to jest ich duuuży plus. Warto mieć i jedne i drugie.

Lubię grzybową, nie znoszę krupniku, więc grzybowa jest dla mnie lepsza, @requal dalej jesteś urażony?:D

Więcej nie napiszę, bo @Inszy  zaraz mnie złapie za słówko i rozliczy he, he.

Dobra, niech będzie. Odobrażam się :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności