Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, chico99 napisał:

 

Dołączam do grona wybranych ... Też mam taki komplet. BQ3 plus A8. Miłe.:)

Trzeba dobry komentarz napisać dla AK Audio store. 

Ja myślę, że za te Bq3 to laurkę trzeba zrobić :DAle poczekaj aż się wygrzejo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, requal napisał:

Ja myślę, że za te Bq3 to laurkę trzeba zrobić :DAle poczekaj aż się wygrzejo

 

Właśnie się grzejo :D

No zobaczymy jak z tą laurką ... Ale fakt moje KC2 się odblokowały. Marudziłem wcześniej, że średnica mi coś nie pasi.

Chyba zaowocowała konsekwencja w wygrzewaniu. Już teraz jest ok, a nawet bardzo.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODEZWA DO NARODU:

Jakby się ktoś zastanawiał czy kupować KZ ZSN, to mówię - nie ma nad czym, trzeba brać. I trzeba nawet kupić drugie, żeby wspomóc Chińczyka za to, że takie super słuchawki sprzedaje za niecałe 55 zł...

A tak na poważnie, to z AS10 już się pożegnałem bez żalu na rzecz ZSN - są super muzyczne, wszystko jest na miejscu, bas fajny, wysokie bez kłucia w uszy, naprawdę bardzo dobrze grające tanie słuchawki z Chin.

 

p.s.

Fioletowy kolor ZSN wcale nie jest pedalski :D

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mr Krzychoo napisał:

ODEZWA DO NARODU:

Jakby się ktoś zastanawiał czy kupować KZ ZSN, to mówię - nie ma nad czym, trzeba brać... I trzeba nawet kupić drugie, żeby wspomóc Chińczyka za to, że takie super słuchawki sprzedaje za niecałe 55 zł...

p.s.

Fioletowy kolor wcale nie jest pedalski 😃

 

Dobrze gada ...

Też mam fioletowe.

Drugi kabelek dostałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, chico99 napisał:

 

Dobrze gada ...

Też mam fioletowe.

Drugi kabelek dostałeś?

 

Tylko jeden (ten jaśniejszy miedziany). Brałem od Wooeasy z kodem AudioBudget za 14,5$. Chyba KZ Official dawał dodatkowy kabel w pre-orderze. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

ODEZWA DO NARODU:

Jakby się ktoś zastanawiał czy kupować KZ ZSN, to mówię - nie ma nad czym, trzeba brać. I trzeba nawet kupić drugie, żeby wspomóc Chińczyka za to, że takie super słuchawki sprzedaje za niecałe 55 zł...

A tak na poważnie, to z AS10 już się pożegnałem bez żalu na rzecz ZSN - są super muzyczne, wszystko jest na miejscu, bas fajny, wysokie bez kłucia w uszy, naprawdę bardzo dobrze grające tanie słuchawki z Chin. 

 

p.s.

Fioletowy kolor ZSN wcale nie jest pedalski :D

A taki hejt był, że KZ wprowadza na pałę kolejny model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może je sprawdzę sobie. Ominąłem AS10 i BA10. Warto, czy lepiej wziąć te droższe? ZS10 miało fajne sq, tylko źle zrealizowane. Coś na rzeczy w stronę tego grania, czy coś całkiem z innej beczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, requal napisał:

Może je sprawdzę sobie. Ominąłem AS10 i BA10. Warto, czy lepiej wziąć te droższe? ZS10 miało fajne sq, tylko źle zrealizowane. Coś na rzeczy w stronę tego grania, czy coś całkiem z innej beczki?

 

Lubię BA10 i nawet łapię seala bez problemu, tylko sam ich wygląd powoduje ból uszu.

I niestety jest tak w istocie. Strasznie niewygodne. Ostre aluminiowe krawędzie. Mogę w nich wytrzymać maks. jedną, dwie godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chico99 napisał:

 

Lubię BA10 i nawet łapię seala bez problemu, tylko sam ich wygląd powoduje ból uszu.

I niestety jest tak w istocie. Strasznie niewygodne. Ostre aluminiowe krawędzie. Mogę w nich wytrzymać maks. jedną, dwie godziny.

To mi nie grozi. Ale pytam względem tego jak to gra ZSN. Czy tak kolorowo i plastikowo jak ZS10, czy bardziej analiza z ZS6. Czy jeszcze inna jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, requal napisał:

To mi nie grozi. Ale pytam względem tego jak to gra ZSN. Czy tak kolorowo i plastikowo jak ZS10, czy bardziej analiza z ZS6. Czy jeszcze inna jakość?

 

ZS6 nie mam ani nie miałem, więc się nie wypowiem. ZS10 grały (moim zdaniem) jak ze studni, niby wszystko było na miejscu, ale takie wszystko było stłumione. AS10 bardzo mi się podobały ze względu na przestrzeń, na szeroką scenę, generalnie dobrze grały, ale czegoś im brakło. Teraz już wiem czego - takiego wesołego, rozrywkowego charakteru, takiego że chcesz zrobić głośniej i się cieszyć z muzyki. W multi-przetwornikowych słuchawkach  brakowało mi właśnie takiej iskierki.

I takie właśnie są ZSN, parę postów wyżej napisałem co o nich sądzę.

Może się nie znam, może piszę bzdury, ale mówię jak jest (IMHO oczywiście)...

 

edit.

ThePhonograph ocenił ZSN i dał wysoką notę, wyższą on Yinyoo V2... Tak że ten, trzeba kupować, bo jak się Chińczyk zorientuje to obudzi się w nim Janusz i podniesie cenę :D

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

edit.

ThePhonograph ocenił ZSN i dał wysoką notę, wyższą on Yinyoo V2... Tak że ten, trzeba kupować, bo jak się Chińczyk zorientuje to obudzi się w nim Janusz i podniesie cenę :D

Nic ten Phonograph nie pomaga. Mam wrażenie, że oni te noty sypią z kapelusza. Albo zakleszczyli się ogólnie w wysokich notach. Widzę, że ludzie rzeczywiście uważają, że to bardzo udany model. 

Nawet Badguy chwalił. Przemyślę jeszcze sprawę. To już trzeci raz jak jestem na skraju kliknięcia "kup".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jednym jak gros słuchawek nie przegonią T2 - scena. T2 o wieleee wieksza scena nawet BQ3 nie mają w tej konkurencji szans :) Po za tym bardzo dobre słuchawki wg mnie warte więcej niż kosztują. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BQ3 są super muzykalne. Aż ciężko się oderwać od słuchania, bo każdy utwór po prostu rozwalają, czy to powolne ballady, czy to rockowe kawałki, czy popowe brzmienie lub jakiś chill/trap/ambient. Nie ma dla nich niemożliwego. Świetnie się na tym słucha wszystkiego. Zresztą izolacja i wygoda w tych słuchawkach jest o dziwo super jak na ich gabaryty (wygodniejsze niż K2). Do tego bardzo łatwo napędzalne (a lubię głośno słuchać muzyki).

 

Jestem po 30h wygrzewania non stop, mogę powiedzieć, że tak jak w K2 wygrzewanie w nich robi robotę. Czuć, że BQEYZ ma swój pomysł na odwzorowanie muzyki przez ich słuchawki, ale nie potrafię tego nazwać bo też BQ3 nie są identyczne jak K2, ale też charakterem je przypominają. Chyba trzeba to usłyszeć po prostu ;). Bas jest bardzo głęboki, przenikliwy, z ogromną stopą, zjeżdża do samego dołu, wibruje, ma się wrażenie w niektórych kawałkach jakby grała Ci w głowie dobra kolumna głośnikowa, ale jednocześnie nie traci zupełnie na tym żadne z pasm. W K2 zauważyłem, że można usłyszeć ruch powietrza przez otwory w słuchawkach przy niższym zejściu (którego nie ma aż tyle co w BQ3), a tutaj przy BQ3 nie ma tego efektu, więc in plus. Bas jest bardzo szybki, zwarty, nie rozlewa się, a szybko uderza i wycisza się kiedy trzeba. Jeśli oczekujesz uderzenia w momencie kiedy 'wchodzi drop' to te słuchawki dają tą satysfakcję :DWokale są intymne, ale jednocześnie wybrzmiewają na całej scenie jakby się chciały rozejść w każdym kącie i po całym horyzoncie na boki i w przód. Damskie wokale jak np. Ani Dąbrowskiej wybrzmiewają przecudownie. Wysokie, ach, wysokie, coś pięknego. Detaliczne, łagodne, kompletnie bez sybilantów, a wysokich tonów jest naprawdę sporo. Same słuchawki cec**je ogromna, naprawdę ogromna energia i chęć do wydobywania dźwięku. Porównam tutaj na szybko do Yinyoo A8, które założyłem po BQ3 i A8 wydały mi się zmęczone graniem, zupełnie neutralne, bez energii. BQ3 ma power i czuć go w każdym kawałku. Technicznie poziom oczywiście wyżej niż K2, postęp jest w pozycjonowaniu sceny, rozłożeniu i jakości wokali (w K2 rzadko bo rzadko, ale pojawiły się czasami sybilanty), detalach, jakości basu i jego ilości (o dziwo więcej niż w K2, a jednak jest to plusem). BQ3 są jak już wcześniej napisałem bardzo spójne, łączą muzykalność z analitycznością i to co mnie w nich zaskoczyło to to, że mogę cieszyć się z muzyki słuchając czegoś szybkiego, z dociążeniem, a jednocześnie balansować sobie dowolnie na scenie szukając instrumentów i wyszukując niuanse z każdego nagrania jeśli tylko mam taką fanaberię. Scena szeroka, głęboka, pełna, instrumenty pięknie rozlokowane, odseparowane, zupełnie jakbym był na koncercie face2face z zespołem :D. Nie wiem jak to nazwać, ale są muzykalne w swojej neutralności. Więcej jak dogrzeję w recenzji :D 

Edytowane przez ryankgb
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko 5 szt w tym miesiącu 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności