Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Sir Nick napisał:

Przed promocją cena na V80 byla okolo 23$ więc zaraz wróci pewnie do normy.

 

Kupujemy, kupujemy ten "worek z niespodzianką" ja i kilka osób, historia z zeszłego roku uczy, że raczej warto. 😃

Dzięki za info -- worek za 10$ kliknąłem już. Zobaczymy co przyjdzie 🙂 jak będzie coś słabego to wtedy zakupie jakieś inne słuchawy --- szkoda tylko, że wersja z worka z mikrofonem się już wyprzedała - została tylko bez mic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Bardzo mi się podoba to co słyszę. Chociaż przez chwilę miałem wątpliwości (w trakcie oczekiwania na doręczenie), czy to wartościowy zakup :)

WP_20181114_003.jpg

Edytowane przez requal
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zamówień z 11.11 to ja zamówiłem sobie BQ3, KC2 i kabelek Yinyoo 8Core Silver Plated black oraz magiczną sakiewkę za 10 dolców :D

 

Doszły mi dzisiaj BQ3... otwieram, a tam BQ3 i Yinyoo A8 tak jak u kolegi wyżej, również od naszego majfrienda od kuponów zniżkowych z AK Audio Store :D 

 

Czekamy na KC2, kabelek i będzie porównanie/test/recka K2, KC2 i BQ3 po wygrzaniu wszystkich :D 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryankgb napisał:

Co do zamówień z 11.11 to ja zamówiłem sobie BQ3, KC2 i kabelek Yinyoo 8Core Silver Plated black oraz magiczną sakiewkę za 10 dolców :D

 

Doszły mi dzisiaj BQ3... otwieram, a tam BQ3 i Yinyoo A8 tak jak u kolegi wyżej, również od naszego majfrienda od kuponów zniżkowych z AK Audio Store :D 

 

Czekamy na KC2, kabelek i będzie porównanie/test/recka K2, KC2 i BQ3 po wygrzaniu wszystkich :D 

 

No to siedzę na schodach i czekam na recenzję 😄

18 godzin temu, baszek napisał:

A ktoś już testował te TRN IMI1 ? coś jednak za 25$ bym kliknął ASAP. 

 

 

Są do wzięcia za 19$ z kodem AudioBudget, a na profilu Facebook Igora jest dosyć dużo informacji na tema TRN IM1. Wykresy i porównania z innymi słuchawkami, zdjęcia z etapów produkcji, dosyć duża ilość komentarzy. Zaryzykowałem zakup bez testów, 40$ dolców pewnie bym nie wydał, ale do tej pory tanie słuchawki jak ES4 czy ZSN były dobrymi zakupami.

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, AudioWunsz napisał:

Teraz czekam w niecierpliwości na relacje z odsłuchu tych V2 i BQ3 :D

 

Póki co mogę powiedzieć po pierwszych odsłuchach bez wygrzania, że te słuchawki  (BQ3) biją wszystko co mam, jest sztos! Także jeśli ktoś się wacha i zastanawia nad nimi to brać :D Czuć przeskok jakościowy, oj czuć :) Bardzo spójne granie :D

Edytowane przez ryankgb
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V2 mają bardzo dużo wspólnego z T2. Nie tylko z wyglądu. Całościowo są wariacją na temat. Przewód jest bardzo miękki, sygnatura tez wyraźna, bez żadnych sybilantow jednak. Najwyższa gora trochę cofnięta, co sprawia wrażenie niższej sceny, ale bez tragedii. Bas i wokale nie zawodzą. Muszą jednak poczekać na wygrzanie, bo dziś wpadly jeszcze Moondropy..

5 minut temu, ryankgb napisał:

 

Póki co mogę powiedzieć po pierwszych odsłuchach bez wygrzania, że te słuchawki biją wszystko co mam, jest sztos! Także jeśli ktoś się wacha i zastanawia nad nimi to brać :D Czuć przeskok jakościowy, oj czuć :) Bardzo spójne granie :D

mialem to samo 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 26 godzinach jest jeszcze lepiej ;) Warto było i ten VAT (Yinyoo A8 :) ) super deal 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sir Nick napisał:

Tak, worek byl po 18$ a potem EB2 byly w otwartej sprzedaży po okolo 40$, teraz są po 23$ i gorąco polecam.

Jako żem fan pchełek, zakupiłem 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako że sto lat tu nie byłem, to witam wszystkich szybciutko, zadaję szybciutkie pytanie i spadam usypiać bachorki :)

 

Co taniego, bezprzewodowego, dokanałowego możecie polecić? Mikrofon nie wymagany. Najlepiej bez zauszników, bo nie lubią się z okularami. Tak do 20$?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie RevoNext QT2 i jestem bardzo zadwolony ale ciekawi mnie ile musiałbym zapłacic za słuchawki w polsce żeby grały przynajmniej tak samo. Wczesniej miałem Brainwavz M1 no i niestety byłem zawiedziony ich brzemieniem a cenowo przecież to półka QT2.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Garp napisał:

Panowie, jako że sto lat tu nie byłem, to witam wszystkich szybciutko, zadaję szybciutkie pytanie i spadam usypiać bachorki :)

 

Co taniego, bezprzewodowego, dokanałowego możecie polecić? Mikrofon nie wymagany. Najlepiej bez zauszników, bo nie lubią się z okularami. Tak do 20$?

Z dostępnych lokalnie E10BT mnie pozytywnie zaskoczyły.

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, pawelekdabek napisał:

Kupiłem sobie RevoNext QT2 i jestem bardzo zadwolony ale ciekawi mnie ile musiałbym zapłacic za słuchawki w polsce żeby grały przynajmniej tak samo. Wczesniej miałem Brainwavz M1 no i niestety byłem zawiedziony ich brzemieniem a cenowo przecież to półka QT2.

RevoNext QT2 to bardzo dobre słuchawki, a jakością brzmienia znacznie przekraczają swoją cenę. W swym zadowoleniu z nich nie jesteś osamotniony ;)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Garp napisał:

Co taniego, bezprzewodowego, dokanałowego możecie polecić? Mikrofon nie wymagany. Najlepiej bez zauszników, bo nie lubią się z okularami. Tak do 20$?

Najlepiej z wymiennym kablem plus nowy kabel BT od KZ. Trzyma ok 8 godzin, ma aptX i całkiem fajnie gra. Są wersje z MMCX i 2 wersje 2pin;prosta i kątowa. Mam i polecam. Jak masz jakieś słuchawki z wymiennym kablem to weź sam kabelek. Dwanaście dolców kosztuje. Ma pamięciowe odcinki ale nie przeszkadzają przy okularach, sam noszę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eragon napisał:

Jestem jednym z 24 ludzi na cały świat, którzy u Ak zakupili te V2. 

 Ostatecznie wyszły 34$... także nie tak źle. 

W ile Ci doszły @requal ?

Order time & date: 02:20 Oct. 25 2018 China Post Registered Air Mail  --  20 dni. 

Jeszcze dodam, że są trochę lżejsze i mniejsze niż T2.

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jaro54 napisał:

Najlepiej z wymiennym kablem plus nowy kabel BT od KZ. Trzyma ok 8 godzin, ma aptX i całkiem fajnie gra. Są wersje z MMCX i 2 wersje 2pin;prosta i kątowa. Mam i polecam. Jak masz jakieś słuchawki z wymiennym kablem to weź sam kabelek. Dwanaście dolców kosztuje. Ma pamięciowe odcinki ale nie przeszkadzają przy okularach, sam noszę. 

 No ok, kabel za 12 znalazłem. Ale jakie słuchawki do tego kabla? :) Ma to grać z telefonu, w miarę neutralnie, ale nie płasko. Do rocka głównie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Garp napisał:

Ale jakie słuchawki do tego kabla? :) Ma to grać z telefonu, w miarę neutralnie, ale nie płasko. Do rocka głównie.

 

ZSN

11 godzin temu, Najner napisał:

Z dostępnych lokalnie E10BT mnie pozytywnie zaskoczyły.

 

Kto się pośpieszy w x-kom po 149,00, zejście 50,00.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, chico99 napisał:

 

ZSN

 

Kto się pośpieszy w x-kom po 149,00, zejście 50,00.

Bardzo dobra cena jak za takie słuchawki z gwarancją realizowaną w Polsce. Jakbym szukał doków BT, to bym brał. Na stronie XKomu jest info, że zostało jeszcze trochę ponad 100 sztuk z dwustu wrzuconych w promo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności