Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Scipio Africanus napisał:

co się Panowie nie chwalicie zakupami na 11.11 :) ja przyznaję liczyłem na jakiś DAP ale nic sensownego nie znalazłem (albo nie potrafię szukać ) 

No ja ten kabelek BT KZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lord Rayden napisał:

No ja ten kabelek BT KZ.

Coś cieniutko Lordzie :) chcesz chińską gospodarkę doprowadzić do upadku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Coś cieniutko Lordzie :) chcesz chińską gospodarkę doprowadzić do upadku? :)

Ktoś słuchawki, ktoś kabelek, ktoś tipsy, case...
Ziarnko do ziarnka. Swoimi zakupami każdy ma jakiś mały wkład w ten gigantyczny obrót Alibaby 11.11
Te paczuszki to dobry marketing - tam i tym razem będzie coś ciekawego, coś znacznie ponad cenę woreczka. To jednak nie dla mnie, za stary jestem na takie ekscesy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, strong6 napisał:

(...)

Korcił mnie jeszcze ten - 2018 NICEHCK 11.11 fukubukuro lucky bag - loteria/ woreczek niespodzianka - na który skusił się @requal

 

Wiem, że w zeszłym roku były w tym woreczku takie oto:
-EB2-  - czyli znacznie powyżej ceny. W tym roku też powinno być dobrze.

(...)

 

Jednak skusiłem się na ten fukubukuro lucky bag. Nie wiem dlaczego, ale z opisu "This earphone's tuning engineer has 15 yeays of experience in the audio industry", od razu skojarzyło mi się z tym (oczywiście mogę się mylić ;))...

kb1.thumb.jpg.c6b911189c9ec34ccb2ef71aa4632b5a.jpg

 

 

... a ta ilustracja przedstawia BQEYZ KB1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, e1mo napisał:

 

Jednak skusiłem się na ten fukubukuro lucky bag. Nie wiem dlaczego, ale z opisu "This earphone's tuning engineer has 15 yeays of experience in the audio industry", od razu skojarzyło mi się z tym (oczywiście mogę się mylić ;))...

 

... a ta ilustracja przedstawia BQEYZ KB1.

Hehe, ja sobie popatrzyłem jeszcze m.in na ceny hurtowe iemów przy większych zamówieniach na Alibabie :D  Doki za 10usd za sztukę potem sprzedawane są za 40-50 usd, więc w zasadzie może być coś ciekawego. No ale wiadomo jak jest.

r-FktkpTURBXy81N2EyNmMxYzhmOWE5ODFlNGUwO

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Methuselah napisał:

To ja skromnie. Kabelek 16 żył hybryda i kabelek LZ 8 żył miedzi 6N, bo wreszcie był w dobrej cenie.

Ten twój skromny kabelek pewnie tyle kosztował co nasze razem wzięte zakupy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jednak skusiłem się na ten fukubukuro lucky bag. Nie wiem dlaczego, ale z opisu "This earphone's tuning engineer has 15 yeays of experience in the audio industry", od razu skojarzyło mi się z tym (oczywiście mogę się mylić )...

kb1.thumb.jpg.c6b911189c9ec34ccb2ef71aa4632b5a.jpg

 

 

... a ta ilustracja przedstawia BQEYZ KB1.
Coś może być na rzeczy... Wersje kolorystyczne są te same, co w przypadku KB1 - srebrna i czarna. Wiem, że to nie jedyne takie słuchawki na Ali, ale pomarzyć można 56144973ecab22bdc144a7794da326e6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Methuselah napisał:

Ogólnie grają równiej niż Final E2000C czy T2, mają szybszy i bardziej precyzyjny bas, bardziej szczegółową górę, szerszą scenę z lepszą holografię

 

Brzmi obiecująco.

Zauważyłem, że LYPERTEK BEVI są dostępne zarówno na ALI, jak i penonaudio.com w tej samej cenie 49,90 USD.

Może na Cyber Monday będzie jakiś rabacik, bo 50 zielonych to jednak sporawo. I ryzyko jest, że nie podejdą. 

Przyzwyczajony jestem do V-ek i funowego brzmienia, a to byłyby pierwsze armatury.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarekRam napisał:

 

Brzmi obiecująco.

Zauważyłem, że LYPERTEK BEVI są dostępne zarówno na ALI, jak i penonaudio.com w tej samej cenie 49,90 USD.

Może na Cyber Monday będzie jakiś rabacik, bo 50 zielonych to jednak sporawo. I ryzyko jest, że nie podejdą. 

Przyzwyczajony jestem do V-ek i funowego brzmienia, a to byłyby pierwsze armatury.

 

 

Armatury są super :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jaro54 napisał:

Ten twój skromny kabelek pewnie tyle kosztował co nasze razem wzięte zakupy :)

 

No nie, aż tak to nie. Ten LZ 8 żył z niby mrożonej) miedzy monokrystalicznej 6N był za 37 USD. Wygląda solidnie, ma niezłe opinie i nie ma odcinków pamięciowych, a na tym mi zależało teraz. Normalnie coś koło 50 USD, więc pomyślałem, że warto skorzystać, bo fajna cena. Droższych kabli bałby się kupować z Ali.

 

14 minut temu, MarekRam napisał:

 

Brzmi obiecująco.

Zauważyłem, że LYPERTEK BEVI są dostępne zarówno na ALI, jak i penonaudio.com w tej samej cenie 49,90 USD.

Może na Cyber Monday będzie jakiś rabacik, bo 50 zielonych to jednak sporawo. I ryzyko jest, że nie podejdą. 

Przyzwyczajony jestem do V-ek i funowego brzmienia, a to byłyby pierwsze armatury.

 

 

Armatury armaturom nie są równe. Ten driver z BEVi jest jednak zaskakująco dobry. Nie zastąpi dobrego dołu z dynamika, ale jest za to równo, szybko i precyzyjnie.

 

Zapytam Lyperteka czy coś w temacie zniżek jest wiadome, a nóż coś się uda.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

Ja skromnie:

- BQEYZ KC2

- TRN IM1

- kabel TRN z pinem 0,78 do BQEYZ

 

A ktoś już testował te TRN IMI1 ? coś jednak za 25$ bym kliknął ASAP. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może za dużo kabelków od TRN 3.5mm 0.75mm?
Akurat mój oryginalny przewód umiera po dwóch miesiącach użytkowania (nie będę kłamał że jakoś o nie dbałem), więc potrzebowałbym zamiennika na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ThePirateArr napisał:

Hej! Jednak chyba skończy mi się promocja przed nosem i nie będę miałTRN V20 za 13$ ,a za 25. Jest to dobry wybór czy są lepsze słuchawki do cej ceny mniej więcej? Słucham: Rocka, Jazzu i Metalu i miłoby było jakby były ładne wysokie wokale :)

Jak masz brać V20 za 25$ to wg lepiej za 25,80 $ V80 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po promocji na AK Audio Store są w tej cenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej SpinFity lub tipsy OSTRY jak nie masz, bo inaczej V80 grają niekoniecznie ślicznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ThePirateArr napisał:

Bo jeszcze promocja trwa, ale pieniądze na koncie będę miał dopiero jutro po południu :(

No to fukubukuro za 10$ 😁

20 minut temu, Jaro54 napisał:

Lepiej SpinFity lub tipsy OSTRY jak nie masz, bo inaczej V80 grają niekoniecznie ślicznie. 

A jakie to konkretnie modele ?  Ja jestem nowym w temacie IEM -- OSTRY znalazłem parę modeli na ali ...

 

AAA mówisz, żeby wymienić gąbki na OSTRY lub SPinFity jakieś ? 

 

A tych fukubukuro -- czyli lucky bug nie kupujecie ? Z tego co wyczytałem --- płacisz 10$ i z tego co rozumiem to będzie jakiś ich nowy produkt... IEM firmy  NICEHCK

https://www.aliexpress.com/item/2018-NICEHCK-11-11-fukubukuro-lucky-bag/32953684155.html?spm=2114.search0604.3.2.59373ea3MijRMT&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10065_10068_319_317_10696_5729415_10924_10084_453_454_10083_10618_10920_10921_10304_10307_10922_10820_10301_10821_537_536_5730515_10843_10059_10884_10887_100031_321_322_10103,searchweb201603_51,ppcSwitch_0&algo_expid=63668a84-5403-438e-b9de-ad475e38a5c2-0&algo_pvid=63668a84-5403-438e-b9de-ad475e38a5c2

Edytowane przez baszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności