Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

A nie przypadkiem odwrotnie? T2 cieplejsze z większą ilością basu, a V80 chłodniejsze, przy których trzeba zwrócić uwagę na kłującą górę?
 
V20 mają na pewno łagodniejszą górę niż V80  
Wykres znaleziony w internecie. 780a636bf5e90ee4ab102aae26dc7f65.jpg

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ryankgb napisał:

A nie przypadkiem odwrotnie? T2 cieplejsze z większą ilością basu, a V80 chłodniejsze, przy których trzeba zwrócić uwagę na kłującą górę?

 

V20 mają na pewno łagodniejszą górę niż V80 :P 

 

Nie, wydaje mi się że @strong6 ma rację. Miałem oba modele (przy czym V80 mam do tej pory) i opis @strong6 pokrywa się mniej więcej z moim odczuciami (uważam że w V80 znacznie więcej basu). Moim zdaniem, dla niektórych największą bolączką V80 jest nieco przejaskrawiona góra (można to jako tako okiełznać), którą na szczęście rekompensuje świetny i mocny (ale nie przesadzony) bas.

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ryankgb napisał:

A nie przypadkiem odwrotnie? T2 cieplejsze z większą ilością basu, a V80 chłodniejsze, przy których trzeba zwrócić uwagę na kłującą górę?

 

V20 mają na pewno łagodniejszą górę niż V80 :P 

Ja akurat odbieram V80 jak @strong6 dla mnie T2 są jaśniejsze. Może kwestia źródła i tipsów. Ja stosuje teraz Ostry czerwone, przedtem SpinFity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Subfire napisał:

Wykres znaleziony w internecie.

780a636bf5e90ee4ab102aae26dc7f65.jpg

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
 

 

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że bass w V80 nie jest tak płaski i że jest znacznie bardziej zaakcentowany niż na ww. wykresie.

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Stawiam dolary przeciwko orzechom, że bass w V80 nie jest tak płaski i że jest znacznie bardziej zaakcentowany niż na ww. wykresie.
Czy taki płaski on jest...2a1f328294e9ca4f6645c4d187934a42.jpge31700cee962ee1536c4044541a7194a.jpg

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Choć spora różnica pomiędzy wykresem z Audiobudget, a użytkownika forum head-fi.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Subfire napisał:

Czy taki płaski on jest...

2a1f328294e9ca4f6645c4d187934a42.jpge31700cee962ee1536c4044541a7194a.jpg
Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

 

Wszystko się zgadza, tyle tylko, że wykres pokazuje T2 z bas modem, a wykres niezmodowanych T2 przedstawia się tak:

 

t2.png.59ad9d51fca0cff30fc2462c9706fe9a.png

 

Jednak nie skłamię chyba jak napiszę że T2 z bas modem grają podobnie jak V80 bez żadnych modów, tyle że z większym powietrzem i nieco łagodniejszą górą (ogólnie moim zdaniem T2 z bas modem grają lepiej niż V80, ale z bardziej punktowym i trochę mniej szczegółowym basem).

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Przypomnisz jak zrobić bas-moda.
Zaklejasz wentyl, od strony tipsów. Taśma izolacyjna wystarczy albo blu tag.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły wreszcie BQEYZ BQ3 z kabelkami i niespodzianką od AK Audio Sore w postaci słuchawek Yinyoo A8 :) :) . BQ3 w prześlicznym :) :)  błękitnym kolorze, w realu dużo ładniej wyglądają niż na zdjęciach

Edytowane przez Jaro54
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

Dotarły wreszcie BQEYZ BQ3 z kabelkami i niespodzianką od AK Audio Sore w postaci słuchawek Yinyoo A8. BQ3 w prześlicznym błękitnym kolorze, w realu dużo ładniej wyglądają niż na zdjęciach

Nagrzewaj i daj znać jakie wrażenia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłyby wygrzane gdyby nie praca naszej kochanej poczty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

Byłyby wygrzane gdyby nie praca naszej kochanej poczty :(

Tak bywa. U mnie w tym tygodniu zapewne zagości awizo na Yinyoo V2 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wyglądają te A8, zaskoczyli mnie myfriendy zupełnie tym dodatkiem. Na ali ok 20-22$ kosztują a mnie dorzucili gratis :) więcej takich dostaw :) Oby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaro54 napisał:

Ciekawie wyglądają te A8, zaskoczyli mnie myfriendy zupełnie tym dodatkiem. Na ali ok 20-22$ kosztują a mnie dorzucili gratis :) więcej takich dostaw :) Oby

 

To Geek Wold GK3 brandowany przez Yinyoo. Całkiem ok jak na 3 dynamiki. Miły gest ze strony sklepu.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratis to nawet bardzo dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jaro54 napisał:

Dotarły wreszcie BQEYZ BQ3 z kabelkami i niespodzianką od AK Audio Sore w postaci słuchawek Yinyoo A8 :) :) . BQ3 w prześlicznym :) :)  błękitnym kolorze, w realu dużo ładniej wyglądają niż na zdjęciach

Yinyoo A8 - naprawdę fajny prezent od AK Audio Store. Niespodziewany i konkretny dodatek do dania głównego - BQEYZ BQ3 ;)

 

7 minut temu, Methuselah napisał:

 

To Geek Wold GK3 brandowany przez Yinyoo. Całkiem ok jak na 3 dynamiki.

Dokładnie tak jest.
 

@Jaro54 - i chyba dziś do Ciebie jeszcze dotrze YueGuangBaoHe H1 czyli TIMMKOO ES670 ;)
Chyba masz dziś Dzień Dziecka :)
 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka lista mniej więcej na 11.11 :)

Fitma Audio XE800,
Original KZ PU Case Bag,
2018 NICEHCK 11.11 fukubukuro lucky bag,
Yinyoo 16 Core Silver Plated Cable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, strong6 napisał:

 - i chyba dziś do Ciebie jeszcze dotrze YueGuangBaoHe H1 czyli TIMMKOO ES670 ;)
Chyba masz dziś Dzień Dziecka :)
 

Nie dotrze bo jeszcze wichury i huragany po USA miotają je jak i resztę zamówień z amazonu amerykańskiego. 

 A co do zakupów na 11.11 to tylko Oneodio Elysium i zegarek ze stali wolframowej plus trochę biżuterii srebrnej na prezenty świąteczne

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety lipa jeśli chodzi dzień singla, kasa która miała pójść na zakupy (między innymi Oneodio Studio Pro) poszła na wymianę rozbitego ekranu w telefonie :(. Dalej natomiast czekam na moje wcześniejsze zakupy:

- 8 rdzeniowy zbalansowany kabel TRN 2,5mm ze złączem 0,78mm (kupiony z kodem "forum.mp3store.pl")

- 4 szt. winylowych (EVA) etui na słuchawki (I inne rzeczy)

- 2 zestawy po 10 sztuk podwójnych tipsów (biflange)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia BQ# jak i A8 bardzo pozytywne ( po 10 minutach grania). Jeśli po wygrzaniu będzie lepiej to bardzo dobrze wydane pieniądze. BQ3 to chyba wyżej niż T2, przez mocniejszy bas przy porównywalnej szczegółowości. Ale to pierwsze wrażenia. Za wrażenia estetyczne 6 :) Na prawdę wyglądają zarąbiście :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy audio 11.11 - zgodnie z planem:

- BQEYZ KC2,
- Yinyoo V2,
- EZAUDIO D4,
- TRN 8 Core Silver Plated Cable,

Zakupy audio 11.11 - ponad plan (został mi kupon aliexpress+ kupon sklepu):
- GGMM C800

Korcił mnie jeszcze ten - 2018 NICEHCK 11.11 fukubukuro lucky bag - loteria/ woreczek niespodzianka - na który skusił się @requal
Wiem, że w zeszłym roku były w tym woreczku takie oto:

-EB2-  - czyli znacznie powyżej ceny. W tym roku też powinno być dobrze.

@requal - chyba miałeś/masz Vivo XE800? Pytam bo te Fitma Audio XE800 wyraźnie się z Vivo XE800 kojarzą. Kupiłeś w celu sprawdzenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, strong6 napisał:

Zakupy audio 11.11 - zgodnie z planem:

- BQEYZ TKC2,
- Yinyoo V2,
- EZAUDIO D4,
- TRN 8 Core Silver Plated Cable,

Zakupy audio 11.11 - ponad plan (został mi kupon aliexpress+ kupon sklepu):
- GGMM C800

Korcił mnie jeszcze ten - 2018 NICEHCK 11.11 fukubukuro lucky bag - loteria/ woreczek niespodzianka - na który skusił się @requal
Wiem, że w zeszłym roku były w tym woreczku takie oto:

-EB2-  - czyli znacznie powyżej ceny. W tym roku też powinno być dobrze.

@requal - chyba miałeś/masz Vivo XE800? Pytam bo te Fitma Audio XE800 wyraźnie się z Vivo XE800 kojarzą. Kupiłeś w celu sprawdzenia? 

Te paczuszki lucky bag są nadal do nabycia z tego co widzę. Sam opis wygląda interesująco, więc stwierdziłem, że zrobię sobie prezent  :)

Miałem Vivo, ale już nie mam sprzedałem już dawno temu znajomej z pracy (a ta nie chce ich odsprzedać). Teraz mam trochę więcej doświadczenia z tipsami itp, może jednak się polubimy.
Pamiętam, ze ostrość wysokich była dla mnie nie do przejścia. Chociaż sama sygnatura mi się podobała. Teraz mam trochę inny sprzęt o niższej impedancji, więc może będzie lepiej. Coś musi być w nich, że ludzie je jednak lubią. Mam tylko nadzieję, że przyjdą Vivo, a nie jakiś wulgarny generyk..

GGMM C800 mam nadzieję, że trafi się tobie dobrze grający. Ludzie z HF jednak narzekali na nie..

Zdjęcie "Fitma" XE800 z feedbacku UTB8T4rDkHnJXKJkSahGq6xhzFXai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wahałem się 2 dni, majac kupon zniżkowy 10$/69$, nad zakupem pchełek NiceHCK EBX albo dokanałowek AUDBOS P4 ale rozsądek zwyciężył i zakupiłem tylko tego "kota w worku" od NieceHCk, tym bardziej, że można było jeszcze 1$ urwać kuponem a rok temu worek byl super, EB2 - kupione miesiąc temu i gorąco polecam😃 No dobra i jeszcze 2 rzeczy non-audio mialem w koszyku. 😃

Edytowane przez Sir Nick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności