Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, magiczny78 napisał:

W sumie zapytam jeszcze raz :D mam es4 i ich brzmienie mnie nie powaliło, co innego że stajni kz? Sam nie wiem czego konkretnie szukam, czegoś rozrowkowo - dosyć szczegółowego chyba najbardziej (odniosłem wrażenie, że es4 nie grają ani tak, ani tak, chociaż nie są też złe). Myślałem o Zsn, a może coś innego? Ogólnie cena +/- 15 dolców, ale jeśli ktoś zaręczy, że takie as10 mnie powalą na łopatki i różnica w porównaniu do es4 jest bardzo duża to mogę i wydać te 40 dolców :D + jaki kabelek, żeby grało to lepiej? Przepraszam za tyle pytań, ale na temat zsn jest bardzo mało wątków, a te przynajmniej wizualnie bardzo mnie przekonują ;)

 

Ja miałem ES4, z których byłem w miarę zadowolony, do dnia kiedy dotarły do mnie AS10. Wtedy ES4 okazały się niegrającym kompletnie  szrotem... Ale czy Ty akuratnie będziesz zadowolony z AS10, to jest inna sprawa. Przy bogatych brzmieniach (jak np. Muse, NIN, Health) AS10 koszą. Po prostu. Możesz kupić i w razie czego pogonić dalej.

Ale żeby nie było tak łatwo, to:

• KZ ZSN już do mnie jadą (chcę czegoś tańszego na siłownię, jak zgubię, zaleję potem czy rozwalę o coś, to mi nie będzie żal),

• mam zamówione Yinyoo V2 (ponoć pogromca T2, i wg pierwszych recenzji może się to udać) - za 34$ chętnie obadam (39$ z kodem AudioBudget i  -5$ z kodu Ali na zakupy powyżej 35$

• mam zamówione BQEYZ KC2 w pre orderze na 11.11 (za 27$ to żal nie kupić do obadania)

• kuszą TRN IM1 (19$ z kodem AudioBudget) - na Facebooku AudioBudget są pierwsze wykresy i bas może być kosą (jest porównanie wykresu do QT2)

 

Kupuj, słuchaj, sprzedawaj, kupuj nowe... 

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja miałem ES4, z których byłem w miarę zadowolony, do dnia kiedy dotarły do mnie AS10. Wtedy ES4 okazały się niegrającym kompletnie  szrotem... Ale czy Ty akuratnie będziesz zadowolony z AS10, to jest inna sprawa. Przy bogatych brzmieniach (jak np. Muse, NIN, Health) AS10 koszą. Po prostu. Możesz kupić i w razie czego pogonić dalej.
Ale żeby nie było tak łatwo, to:
• KZ ZSN już do mnie jadą (chcę czegoś tańszego na siłownię, jak zgubię, zaleję potem czy rozwalę o coś, to mi nie będzie żal),
• mam zamówione Yinyoo V2 (ponoć pogromca T2, i wg pierwszych recenzji może się to udać) - za 34$ chętnie obadam (39$ z kodem AudioBudget i  -5$ z kodu Ali na zakupy powyżej 35$
• mam zamówione BQEYZ KC2 w pre orderze na 11.11 (za 27$ to żal nie kupić do obadania)
• kuszą TRN IM1 (19$ z kodem AudioBudget) - na Facebooku AudioBudget są pierwsze wykresy i bas może być kosą (jest porównanie wykresu do QT2)
 
Kupuj, słuchaj, sprzedawaj, kupuj nowe... 
Niby Yinyoo pogromcą T2 ale z wykresów wyglądają bardzo podobnie do Pro albo zwykłych z vent modem jeśli dobrze pamiętam z jakichś recenzji.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Subfire napisał:

Niby Yinyoo pogromcą T2 ale z wykresów wyglądają bardzo podobnie do Pro albo zwykłych z vent modem jeśli dobrze pamiętam z jakichś recenzji.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
 

No widzisz, na PrimeAudio koleżka w recenzji napisał że woli jednak V2 od T2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, na PrimeAudio koleżka w recenzji napisał że woli jednak V2 od T2...
Od T2 zwykłych się zgodzę, dlatego wspomniałem o zmodowanych i Pro.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Ja miałem ES4, z których byłem w miarę zadowolony, do dnia kiedy dotarły do mnie AS10. Wtedy ES4 okazały się niegrającym kompletnie  szrotem... Ale czy Ty akuratnie będziesz zadowolony z AS10, to jest inna sprawa. Przy bogatych brzmieniach (jak np. Muse, NIN, Health) AS10 koszą. Po prostu. Możesz kupić i w razie czego pogonić dalej.

Ale żeby nie było tak łatwo, to:

• KZ ZSN już do mnie jadą (chcę czegoś tańszego na siłownię, jak zgubię, zaleję potem czy rozwalę o coś, to mi nie będzie żal),

• mam zamówione Yinyoo V2 (ponoć pogromca T2, i wg pierwszych recenzji może się to udać) - za 34$ chętnie obadam (39$ z kodem AudioBudget i  -5$ z kodu Ali na zakupy powyżej 35$

• mam zamówione BQEYZ KC2 w pre orderze na 11.11 (za 27$ to żal nie kupić do obadania)

• kuszą TRN IM1 (19$ z kodem AudioBudget) - na Facebooku AudioBudget są pierwsze wykresy i bas może być kosą (jest porównanie wykresu do QT2)

 

Kupuj, słuchaj, sprzedawaj, kupuj nowe... 

No tego się nie spodziewałem :D dawno zamówiłeś ZSN? Jakiej muzyki słuchasz? Ja biorę pod uwagę właśnie  ZSN i As10, zależy mi na obecności basu, chociaż bass headem nie jestem (od es4 boli mnie czasami głowa, nie wiem dlaczego), ale generalnie to fajnie jakby mnie na jakimś polu "zachwyciły"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Subfire napisał:

Od T2 zwykłych się zgodzę, dlatego wspomniałem o zmodowanych i Pro.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
 

 

34$ to poziom cenowy T2 i do nich się odniosłem. T2 Pro na razie są w chorych pieniądzach. Na Ali chyba 1 sklep je ma na razie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
34$ to poziom cenowy T2 i do nich się odniosłem. T2 Pro na razie są w chorych pieniądzach. Na Ali chyba 1 sklep je ma na razie. 
Ma kilka sklepów, ale tylko 1 za 59$. Za to vent mod nic nie kosztuje.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, magiczny78 napisał:

No tego się nie spodziewałem :D dawno zamówiłeś ZSN? Jakiej muzyki słuchasz? Ja biorę pod uwagę właśnie  ZSN i As10, zależy mi na obecności basu, chociaż bass headem nie jestem (od es4 boli mnie czasami głowa, nie wiem dlaczego), ale generalnie to fajnie jakby mnie na jakimś polu "zachwyciły"

 

ZSN jadą od 2 tygodni do mnie, więc myślę że w przyszłym tygodniu powinny być. Muzyki raczej mocniejszej słucham (Slipknot, Machine Head, Soulfly) czasami coś spokojniejszego się pojawi. Z AS10 jestem bardzo zadowolony, z ZSN je porównam jak dotrą i napiszę tutaj parę słów. Inne zakupy to pewnie w okolicach grudnia dotrą.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

ZSN jadą od 2 tygodni do mnie, więc myślę że w przyszłym tygodniu powinny być. Muzyki raczej mocniejszej słucham (Slipknot, Machine Head, Soulfly) czasami coś spokojniejszego się pojawi. Z AS10 jestem bardzo zadowolony, z ZSN je porównam jak dotrą i napiszę tutaj parę słów. Inne zakupy to pewnie w okolicach grudnia dotrą.

Dzięki, poważniej pomyślę nad tymi As10, z racji dobrych promocji lada chwila;) ostatnie 2 pytania: na jakim kablu ich używasz i jak oceniasz es4 i As10 w skali od 1 do 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pekin93 napisał:

A może znajdą się jakieś dobre wokółuszne na BT? :)

Co znaczy dobre? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę zamówione, dzisiaj w południe dotarły (przybyły DHLem)
YueGuangBaoHe H1 - jeszcze w pudełku:
YueGuangBaoHe H1.jpg

 

YueGuangBaoHe H1 - na stole po wyjęciu z pudełka:
IMG_20181109_150418.jpg
 

YueGuangBaoHe H1 - podpięte w celu sprawdzenia:

IMG_20181109_151352.jpg
 

Teraz poddawane są procesowi wygrzewania.;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, magiczny78 napisał:

No tego się nie spodziewałem :D dawno zamówiłeś ZSN? Jakiej muzyki słuchasz? Ja biorę pod uwagę właśnie  ZSN i As10, zależy mi na obecności basu, chociaż bass headem nie jestem (od es4 boli mnie czasami głowa, nie wiem dlaczego), ale generalnie to fajnie jakby mnie na jakimś polu "zachwyciły"

Od ES4 boli cię głowa, ale nie od basu, tylko od wyższej średnicy/niższych wysokich.. Ten zakres jest tam zbytnio podbity. Nie wiem, czy AS10 nie mają też tego skopanego.. ale nie słuchałem nie powiem na pewno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, magiczny78 napisał:

Dzięki, poważniej pomyślę nad tymi As10, z racji dobrych promocji lada chwila;) ostatnie 2 pytania: na jakim kablu ich używasz i jak oceniasz es4 i As10 w skali od 1 do 10?

 

AS10 używam na tym lepszym kablu od TRN (za niecałe 8$, koledzy wcześniej wklejali link do niego). Jak pisałem wcześniej, z ES4 byłem zadowolony, dużo bardziej od ZS10. ES4 to tak z 6, AS10 to pewnie między 8 a 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, magiczny78 napisał:

No tego się nie spodziewałem :D dawno zamówiłeś ZSN? Jakiej muzyki słuchasz? Ja biorę pod uwagę właśnie  ZSN i As10, zależy mi na obecności basu, chociaż bass headem nie jestem (od es4 boli mnie czasami głowa, nie wiem dlaczego), ale generalnie to fajnie jakby mnie na jakimś polu "zachwyciły"

Sprawdz sobie czy możesz wytrzymać uderzenia/klaśnięcia w tym utworze: The Martian ‎- Ghostdancer mam nadzieję, że  mizerna jakość w miarę umożliwi to odczuć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie przyszły Samsung-AKG (póki co się wygrzewają).

https://www.tomtop.com/p-v5059.html

Pierwszy odsłuch niewygrzanych taki sobie, góra bardzo "krótka", ale wiem, że to akurat z wygrzaniem potrafi się bardzo zmienić.

Przyszły też inne słuchawki (dokanałowe), ale o nich później.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności