Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

 
A inne 8 Core u niego nie są nic warte? - chciałbym bez tych "zagiętek" za ucho
Jeśli masz w miarę stabilne ręce, to zagiętki można samemu bezpiecznie usunąć.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w miarę stabilne ręce, to zagiętki można samemu bezpiecznie usunąć.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Potwierdzam, akurat w tym kablu bardzo łatwo to usunąć

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, strong6 napisał:

To chyba najbardziej opłacalny kabelek i właśnie w tym sklepie można go najtaniej nabyć.

Znalazłem na Amazonie w okazyjnej cenie ($6.99 + $6.89 Shipping & Import Fees Deposit to Poland) czyli niecałe 14$ z przesyłką, słuchawki TIMMKOO ES670:
https://www.amazon.com/gp/product/B06X3QV7ND/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Te słuchawki to hybryda 1dd+1ba, która pod nazwą YueGuangBaoHe H1 została opisana (w przedziale cenowym 25-30$) na audiobudget.com:
https://audiobudget.com/product/YueGuangBaoHe/H1
To tanie chińskie słuchawki, znane i skierowane na chiński wewnętrzny rynek. Nie ma ich na aliexpress. Są wykonane z tych samych przetworników lecz są inaczej strojone (nie tak jasne i z trochę mocniejszym basem) niż E-MI CI880/TIMMKOO C630 - też opisane na audiobudget i znane też kilku osobom stąd.
 

Oj @strong6 znowu przez ciebie musiałem :) wydać parę dolców:) Dwie pary wziąłem, a co sobie będę żałował

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jaro54 napisał:

Oj @strong6 znowu przez ciebie musiałem :) wydać parę dolców:) Dwie pary wziąłem, a co sobie będę żałował

Ja się cieszę, bo będę mógł skonfrontować swoje wrażenia. No i za przesyłkę zapłaciłeś raz i tu jesteś do przodu ;)
Te słuchawki na wewnętrznym chińskim rynku są w wyższej cenie niż na tym amazonie. Poza Chinami nie jest tak łatwo je zdobyć.

 

3 minuty temu, LuQi napisał:

@Jaro54 a kto bogatemu zabroni :D 

Właśnie ;)
@LuQi - też się skusiłeś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zaciekawi

TRN-IM1-1BA-1DD-Hybrid-In-Ear-Earphone

" Promotion Price: 19 USD no mic and 20 USD with mic "

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.11 będa w cenie 7,99$, a dźwiękowo mają plasować się w znacznie wyższym przedziale cenowym - hype z head-fi poparty bardzo dobrymi recenzjami:
-NICEHCK EZAUDIO D4-
Ostatnia fotka pokazuje, że w tej cenie oprócz słuchawek, pudełka i tipsów jest też case i karabińczyk (plus darmowa przesyłka do Polski) :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz przy zakupie "facebook" i pewnie panda


https://www.facebook.com/lai.yoo.5

Edytowane przez requal
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamówieniu skutecznie też działa hasło facebook
Na tym profilu z powyższego linka robi promocje na nowe modele, czasem też jakiś konkurs z nagrodą w postaci np darmowego kabelka, itp.
 

Edytowane przez strong6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szauko napisał:

jaki kabelek polecacie do trn v80? ogolne wrazenia super, tyle ze mi pilot nie dziala...

do tego polecicie jeszcze tanie tipsy?

 

Z tipsów polecam OSTRY OS200, z kabli 8 rdzeniowe sreberko 0.75mm od TRN  (11.11 bedzie w dobrej cenie) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, e1mo napisał:

 

Z tipsów polecam OSTRY OS200, z kabli 8 rdzeniowe sreberko 0.75mm od TRN  (11.11 bedzie w dobrej cenie) :).

Najlepiej cały komplecik Ostry zanabyc :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności