Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.10.2018 o 05:08, requal napisał:

Może to nie rzeczowe, ale znalazłem taką opinię na HF gościa, który porównał te modele Bqeyz. Z kolei może komuś pomoże wybrać, bo obawiam się, że mogą nie dojść wam na forum do 11.11. 

 

tu

I went crazy bought the BQEYZ kb1, kc2 and bq3. All fantastic sounding earphones but bq3 are balls out. I bet it would give the dmg a run for its money at not even half the price.

BQ3 for me. Knowing the music you listen to, I’d say you would dig those too. KC2 is the most balanced and brightest and I can hear why they are well received. KB1 is the baby version of the BQ3. KC2 and BQ3 are big earphones but I have better success with fit with the BQ3.


Stronę wcześniej w swoim poście -klik- wkleiłem linki do przykładowej witryny gdzie te wszystkie powyższe słuchawki (BQEYZ kb1, kc2 and bq3 i wiele innych) są konkretnie ocenione i obszernie opisane.
To co powyżej to zachwyt (zapewne autentyczny) kolegi @Dsnuts z forum Head-Fi lecz niczym nie poparty (przynajmniej w tej wypowiedzi).

 

Edytowane przez strong6
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2018 o 11:10, strong6 napisał:


Stronę wcześniej w swoim poście -klik- wkleiłem linki do przykładowej witryny gdzie te wszystkie powyższe słuchawki (BQEYZ kb1, kc2 and bq3 i wiele innych) są konkretnie ocenione i obszernie opisane.
To co powyżej to zachwyt (zapewne autentyczny) kolegi @Dsnuts z forum Head-Fi lecz niczym nie poparty (przynajmniej w tej wypowiedzi).
Zgadzam się z początkiem powyższej wypowiedzi - to nierzeczowe. To tzw hype. Zachwyt użytkownika z innego forum.
 

Czasem takie lakoniczne wyrażenie opinii jest bardziej miarodajne niż rozbudowana recenzja. Co do tych stron też nie mam zaufania, zarówno tej powyższej, jak i ThePhonograph (nawet te pomiary są niemiarodajne ostatecznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niepoważne.
Może teraz ten kolega na head-fi zacytuje Ciebie: "Względem TRN v80, to dla mnie spokojnie BQ3 jest dwa poziomy wyżej", "BQ3 miażdżą!!!"
:)


 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak recenzuje taki BadGuy. Tam nie ma pięciu zdań dokładnego opisu. A zaufanie ma spore. Wystarczy spojrzeć na komentarze.

@strong6Powiedz mi co jest obiektywnego w tej tabeli:

 

 

asa.jpg

* pierwszych 12 pozycji z tego linku

gdy zestawisz "  Gesamt "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przybyły do mnie moje pierwsze iem'y jakimi są TRN V80 ;) Moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Jedyne do czego mogę się przyczepić to góra która jest dość ostra jak dla mnie. Z racji tego że zbliża się 11.11 chciałbym kupić jakieś tipsy które zredukują trochę górę, ewentualnie jakiś kabel (z tego co pamiętam też uspokajał trochę górę) Poprosił bym o podrzucenie propozycji jakiś tipsów, kabelka które mógłbym nabyć (ewentualnie jeśli posiada ktoś jakieś promocje z miłą chęcią przygarnę informacje) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wookiepuff napisał:

Wczoraj przybyły do mnie moje pierwsze iem'y jakimi są TRN V80 ;) Moje pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Jedyne do czego mogę się przyczepić to góra która jest dość ostra jak dla mnie. Z racji tego że zbliża się 11.11 chciałbym kupić jakieś tipsy które zredukują trochę górę, ewentualnie jakiś kabel (z tego co pamiętam też uspokajał trochę górę) Poprosił bym o podrzucenie propozycji jakiś tipsów, kabelka które mógłbym nabyć (ewentualnie jeśli posiada ktoś jakieś promocje z miłą chęcią przygarnę informacje) 

 

Z tipsów polecam OSTRY OS200 (ewentualnie Spin-Fity ale to już droższa zabawa). Jeśli chodzi o kabel to polecam 8 rdzeniowy od TRN

(wersja 0.75mm z Jackiem 3,5mm lub zbalansowanym 2,5mm jeśli twój odtwarzacz posiada odpowiednie wejście), 11 będzie on w bardzo dobrej cenie ;). Ten sam kabel możesz też kupić z kodem promocyjnym o którym @AudioWunsz napisał kilka postów wcześniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, e1mo napisał:

 

Z tipsów polecam OSTRY OS200 (ewentualnie Spin-Fity ale to już droższa zabawa). Jeśli chodzi o kabel to polecam 8 rdzeniowy od TRN

(wersja 0.75mm z Jackiem 3,5mm lub zbalansowanym 2,5mm jeśli twój odtwarzacz posiada odpowiednie wejście), 11 będzie on w bardzo dobrej cenie ;). Ten sam kabel możesz też kupić z kodem promocyjnym o którym @AudioWunsz napisał kilka postów wcześniej.

Duża jest różnica pomiędzy SpinFitami a OSTRY OS200? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poleci ktoś jakieś ciepłe i basssowe, ale jednak przyzwoite doki nie OTE do stówki? Pytam, bo używam comply s, o takich

 

p-comply-pianki-sport-series-s100.jpg

 

I one dość odchudzają bas, wybijają górę i dodają powietrza + są mega wygodne. I zwyczajnie szukam jakichś doków, które by się z tymi piankami zgrały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Play napisał:

A poleci ktoś jakieś ciepłe i basssowe, ale jednak przyzwoite doki nie OTE do stówki? Pytam, bo używam comply s, o takich

 

p-comply-pianki-sport-series-s100.jpg

 

I one dość odchudzają bas, wybijają górę i dodają powietrza + są mega wygodne. I zwyczajnie szukam jakichś doków, które by się z tymi piankami zgrały

 

Podobno dobre są VJJB K4, sam z nich nie korzystałem ale ludzie je chwalą. Możesz je dostać u bigmarasa albo nieco taniej na aliexpress ;).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Play napisał:

A poleci ktoś jakieś ciepłe i basssowe, ale jednak przyzwoite doki nie OTE do stówki?

 

Nawet na pewno są dobre. Mam je od kilku dni. Napisze o nich więcej, niedługo.

Krótko, nierówne i mało neutralne, bo w końcu, nie o to chodzi, to tanie doki. Ale niesamowicie muzykalne, z głębokim sprężystym basem.

Z marszu po odpakowaniu, spędziłem z nimi kilka godzin, przytupując, bądź podśpiewując. Miałem doła i humor mi poprawiły he, he.

Imo VJJB K4, to killer w tym przedziale cenowym. Jeszcze jedno, bardzo fajne wykonanie i wyposażenie również niespotykane w tej cenie.

Kupiłem za 20$ na ali, ale ma je  @bigmaras jakbym wiedział, to u niego bym kupił, bo to praktycznie te same pieniądze, a dystrybucja jednak nasza.

Szczerze polecam, grają z kartofla i z pudełka, wygrzewanie zbędne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, e1mo napisał:

 

Podobno dobre są VJJB K4, sam z nich nie korzystałem ale ludzie je chwalą. Możesz je dostać u bigmarasa albo nieco taniej na aliexpress ;).

 

9 minut temu, chico99 napisał:

 

Nawet na pewno są dobre. Mam je od kilku dni. Napisze o nich więcej, niedługo.

Krótko, nierówne i mało neutralne, bo w końcu, nie o to chodzi, to tanie doki. Ale niesamowicie muzykalne, z głębokim sprężystym basem.

Z marszu po odpakowaniu, spędziłem z nimi kilka godzin, przytupując, bądź podśpiewując. Miałem doła i humor mi poprawiły he, he.

Imo VJJB K4, to killer w tym przedziale cenowym. Jeszcze jedno, bardzo fajne wykonanie i wyposażenie również niespotykane w tej cenie.

Kupiłem za 20$ na ali, ale ma je  @bigmaras jakbym wiedział, to u niego bym kupił, bo to praktycznie te same pieniądze, a dystrybucja jednak nasza.

Szczerze polecam, grają z kartofla i z pudełka, wygrzewanie zbędne.

Zgadzam się z powyższymi.
Gdy trafiłem na tą stronę to VJJB K4 były jednymi z pierwszych słuchawek (może nawet pierwszymi), które polecił mi  @Inszy  i moje wrażenia były podobne do zachwytów @chico99 (nadrabiasz zaległości? he, he, he :))  Do tego stopnia, że kupiłem od razu drugą parę. Mam tą drugą parę do dziś - pudełko otwarte tylko w celu sprawdzenia czy wszystko działa (wszystko kompletne). Gdyby @Play lub ktoś inny był chętny to mogę je wstawić tanio do komisu (info na priv). Te słuchawki były tu często polecane i opisywane. Zasadnie :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, strong6 napisał:

Do tego stopnia, że kupiłem od razu drugą parę.

 

No też się nad tym zastanawiam. Nie dla siebie ale w domu się przydadzą, Wyglądają na takie co dużo wytrzymają.

@Play  kupuj, nawet się nie zastanawiaj.

Jakoś mi uciekło. Jak już były często opisywane, to ja sobie daruję moje opisy, ocenę i zachwyty he, he.

Nadrabiam i owszem. Jutro odbieram i się zabieram za KZ ZSN ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, strong6 napisał:

Były opisywane ale ponowny opis tych słuchawek nie zaszkodzi - he, he, he😀 (tak jak chico99) bo słuchawki świetne i z wykonania i z brzmienia 😊

 

OK zgadza się. Więc będą ochy i achy. Hajpu nigdy nie za wiele. Tak napiszę, że będziemy się wszyscy spierać. Ostatnio coś nic się nie dzieje w temacie.

Jakaś mała zadyma przydałaby się, do rozruszania i pobudzenia ludzi. Nawet jakiejś porządnej kłótni nie było, dawno, w wątku. Tylko sobie lajkujemy.

Ooo, już wiem, porównam bezpośrednio VJJB K4 z FH5 he, he. FH5 zamówione, już do mnie jadą, będą chyba w poniedziałek.:D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kolor tych KZ ZSN? Pytam tak z ciekawości, bo podobno w zależności od koloru obudowy mają być różnice w brzmieniu, kabelek też się różni (może dlatego dali drugi). Oba kabelki takie same? Czytam w poście, że nie - miedziany i srebrny ;)
Bo jeśli (ewentualnie) wierzyć, że są jakieś (raczej minimalne jeśli są) różnice w brzmieniu to raczej te różne kabelki mają na to wpływ.

edit:
ps. ZSN z czarno/czarną obudową ma mieć ciemnobrązowy kabelek,
      ZSN z czarno/zieloną obudową ma też mieć ciemnobrązowy kabelek,
      ZSN w wersji fioletowo/srebrnej ma mieć jasny i nieco grubszy kabelek,
Domniemywam, że KZ ZSN @chico99 będzie czarno/czarny lub czarno/zielony ;) (i dlatego drugi kabelek KZ Store dodało) ;)
To by potwierdzało tezę, że kabelki (nawet te zwykłe, ale różniące się między sobą) też grają.
 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje domniemanie było niesłuszne :P he, he, he

edit:
ps czarno-czarna wersja i czarno-zielona ten podstawowy kabelek powinna mieć ciemnobrązowy. Tu jest jasny, a KZ Store dodało jeszcze "srebrny" ;)
co nie zmienienia faktu, że się ciul...m :P Hojne to KZ Store.
Podobno ZSN ma być bezpośrednim następcą ZST.

 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z was może, czy Tin Audio T2 Pro trafią kiedyś do normalnej sprzedaży na aliexpress, albo u BigMarasa?

Zastanawiam się nad normalnymi T2 w czasie 11.11 teraz, ale nie wiem czy nie byłoby dobrze poczekać na Pro.

Edytowane przez Vabigoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytasz wcześniejsze posty to tylko kabel jest jakimś upgrade'em. Więc bierze T2 w promocji i ciesz się. SpinFity lub Ostry 200 warto dokupić i kabelek 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z was może, czy Tin Audio T2 Pro trafią kiedyś do normalnej sprzedaży na aliexpress, albo u BigMarasa?
Zastanawiam się nad normalnymi T2 w czasie 11.11 teraz, ale nie wiem czy nie byłoby dobrze poczekać na Pro.
T2 Pro trafią do normalnej sprzedaży, choć daty nie ma obecnie jeszcze podanej.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, chico99 napisał:

Kabelki wyglądają trochę jak dedykowane do ZSN. Piny otoczone są plastikiem, są głęboko schowane. Nie wiem czy to widać na fotce ...

Sam przewód jest ok, raczej, poza tym pachnie taniością wtyki, splitter. Zobaczymy jak zagrają, wieczorem coś posłucham.

 

No i jakie wrażenia po posłuchaniu KZ ZSN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności