Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jako że jednemu z nas udało się zdobyć dla forum bardzo przyjemne zniżki, to i ja spróbowałem swoich sił w zdobyciu zniżek na akcesoria... no i udało się :D generalnie nie wiem jeszcze jak duże zniżki będą, ale wyglądało to tak, że dałem majfriendom z VS Audio Store znać, że popularne wśród nas jest zamawianie także akcesoriów z aliexpress i po zapytaniu czy jest szansa na zniżki chociażby na ich spinfity oraz ostry albo srebrne kabelki dostałem wiadomość, że jak najbardziej. Jak zdobyć zniżkę? Szukamy w ich sklepie naszego produktu, następnie na stronie produktu wybieramy opcję zostawienia wiadomości, która będzie go dotyczyć (produkt jest automatycznie podpięty do naszej wiadomości), a w treści wpisujemy forum.mp3store.pl, zostaje czekać, aż dostaniemy zniżkę. Sam dopiero sprawdzę jak duże będą te zniżki, bo dopiero dzisiaj dostałem odpowiedz, ale jak tylko się dowiem dam znać! :) mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że świeżak próbuje zdobyć zniżki dla forum

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Majstry, a jak się zgrywa Shanling M0 z TinAudio T2? Będą za niecałe 27$ na Ali 11.11, więc za tę cenę to chyba trzeba brać...

Bardzo dobrze, w tej cenie bierz i nie zastanawiaj się

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T2 na wyprzedaży za 27$ , 11.11. do tego kabelek TRN 8 Core Upgraded Silve Plated sa 8-10usd oraz odpowiednio dobrane tipsy, u mnie NEW BEE silikonowe duże (przeważny jest seal z T2, używam największych mimo, że zazwyczaj jadę na średnich) i gwarantuję wam nieprzespane noce poświęcone muzycznym sesjom. ? Zróbcie sobie i waszym T2 przysługę i zaopatrzcie się w ten kabel, dacie w ten sposób rozwinąć w pełni skrzydła T2, poprawia się scena, szczegółowość, separacja, wszystkie pasma ładnie się układają i u mnie (axon 7 mini) niskie tony są bardziej wyraziste, nie ma mowy o nudnym graniu, czy jakimś piskliwym, bassowybrakowanym brzmieniu.

 

Edytowane przez Sir Nick
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga - 0,75mm to średnica pojedynczego pina ;)

Przypuszczam, że o to pytał @ilov3  (o średnicę pojedynczego pina) bo było trochę z tym zamieszania w KZ-tach. Pierwsza partia KZ ZS3 miała średnicę 0,78mm (późniejsze już mają 0,75 mm) i nawet przez pewien czas KZ ZS5 też miał błędny opis średnicy pina - 0,78mm. Średnica pina w słuchawkach KZ to 0,75mm.


HTB1lSQBiOAnBKNjSZFvq6yTKXXaf.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AudioWunsz napisał:

Faktycznie T2 takie dobre? Cały czas myślę głównie o KC2, BQ3 i właśnie ostatnio o T2 i o ile do tej pory odrzucała mnie "mała ilość" basu, to teraz już trochę zgłupiałem ? 

 

 

To poczekaj jeszcze chwilę i będę miał BQ3 to je na szybko porównam z K2, które mam obecnie.

Swoją drogą jeśli szukasz dosyć basowych słuchawek z dobrym i dociążonym dołem, z bardzo fajną, szeroką i detaliczną sceną i fajnym wybrzmiewaniem wysokich oraz ciepłym, intymnym wokalem to polecam K2 już teraz. KC2 niestety dopiero pewnie gdzieś w grudniu będę miał bo preorder zamówiłem, który będzie dopiero 11.11 opłacony.

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ryankgb napisał:

 

To poczekaj jeszcze chwilę i będę miał BQ3 to je na szybko porównam z K2, które mam obecnie.

Swoją drogą jeśli szukasz dosyć basowych słuchawek z dobrym i dociążonym dołem, z bardzo fajną, szeroką i detaliczną sceną i fajnym wybrzmiewaniem wysokich oraz ciepłym, intymnym wokalem to polecam K2 już teraz.

No to zostaje mi czekać! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ryankgb napisał:

To poczekaj jeszcze chwilę i będę miał BQ3 to je na szybko porównam z K2, które mam obecnie.

(...)

 

Z tym szybkim porównaniem może być problem, ponieważ producent (BQEYZ) podkreśla że aby osiągnąć optymalny dźwięk w słuchawkach trzeba je wygrzewać ok. 250h.

 

Dlatego ja swoje początkowe wrażenia określiłem jako "pierwsze" i za zaznaczyłem, że słuchawki nie są jeszcze odpowiednio wygrzane (a niekiedy między 10h wygrzewania, a 100h jest spora różnica w odbiorze dźwięku ;)).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, e1mo napisał:

 

Z tym szybkim porównaniem może być problem, ponieważ producent (BQEYZ) podkreśla że aby osiągnąć optymalny dźwięk w słuchawkach trzeba je wygrzewać ok. 250h.

 

Dlatego ja swoje początkowe wrażenia określiłem jako "pierwsze" i za zaznaczyłem, że słuchawki nie są jeszcze odpowiednio wygrzane (a niekiedy między 10h wygrzewania, a 100h jest spora różnica w odbiorze dźwięku ;)).

 

Spokojnie, wiem o tym i w K2 jest też ta różnica bardzo widoczna.

Dlatego przed porównaniem wygrzewam słuchawki, zostawiam je na długie godziny odpalone w zapętleniu 24/7.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ryankgb napisał:

 

Spokojnie, wiem o tym i w K2 jest też ta różnica bardzo widoczna.

Dlatego przed porównaniem wygrzewam słuchawki, zostawiam je na długie godziny odpalone w zapętleniu 24/7.

Może to nie rzeczowe, ale znalazłem taką opinię na HF gościa, który porównał te modele Bqeyz. Z kolei może komuś pomoże wybrać, bo obawiam się, że mogą nie dojść wam na forum do 11.11. 

 

tu

I went crazy bought the BQEYZ kb1, kc2 and bq3. All fantastic sounding earphones but bq3 are balls out. I bet it would give the dmg a run for its money at not even half the price.

BQ3 for me. Knowing the music you listen to, I’d say you would dig those too. KC2 is the most balanced and brightest and I can hear why they are well received. KB1 is the baby version of the BQ3. KC2 and BQ3 are big earphones but I have better success with fit with the BQ3.

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update co do zniżek:

1. Sklep VS Audio Store - źle się zrozumiałem z majfriendem, kod wprowadzamy oczywiście w okienku jak podczas normalnego zamawiania, potem anulujemy płatność, żeby zostało nam zamówienie do opłacenia i czekamy na zniżkę. Przykładowo kabel TRN 8 Core wychodzi za 7,5 dolca

 

2. Możemy wybrać 5 produktów na które chcielibyśmy zniżki w sklepie NiceHCK, wtedy dam znać majfriendowi i dostajemy rabat! :D

Czekam na propozycje

Ps. Stężenie cebuli w mojej krwi jest silne 

Edytowane przez AudioWunsz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to zły dział (nie bijcie), ale poszukuje dobrych gąbek do moich pchełek (AKG Y15). A trochę tego jest u majfrendów, pytanie tylko jak z jakością.
Gdzieś wyżej jest chyba mój post z pytaniem o tipsy piankowe i odpowiedź na nie.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Wiem, że to zły dział (nie bijcie), ale poszukuje dobrych gąbek do moich pchełek (AKG Y15). A trochę tego jest u majfrendów, pytanie tylko jak z jakością.
Gdzieś wyżej jest chyba mój post z pytaniem o tipsy piankowe i odpowiedź na nie.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Fisz napisał:

Wiem, że to zły dział (nie bijcie), ale poszukuje dobrych gąbek do moich pchełek (AKG Y15). A trochę tego jest u majfrendów, pytanie tylko jak z jakością.

Te są bardzo fajne:

https://penonaudio.com/hiegi-foam-cushions.html

 

@Subfire tipsy piankowe i gąbki na pchełki, to całkiem różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te są bardzo fajne:
https://penonaudio.com/hiegi-foam-cushions.html
 
[mention=68243]Subfire[/mention] tipsy piankowe i gąbki na pchełki, to całkiem różne rzeczy.
Mój błąd, źle przeczytałem.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inszy napisał:

Te są bardzo fajne:

https://penonaudio.com/hiegi-foam-cushions.html

 

@Subfire tipsy piankowe i gąbki na pchełki, to całkiem różne rzeczy.

 

O! Dzięki, przyjrzę się temu, mam nadzieje, że na ali je znajdę :)

Jeszcze kiedyś widziałem takie gąbeczki z wyciętym otworem z obu stron (chyba były dołączane do Monków), jestem ciekaw jak by to grało. Ew. jeśli jest gdzieś w necie, to bym kupił mix gąbek (zwykłe + z dziurką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Inszy napisał:

W podanym linku możesz sobie też wybrać z dziurką ;)

Cenowo wychodzi taniej niż z Ali.

 

Rzeczywiście, na szczęście są na ali. O dolara nie chodzi, a przez ali wygodniej mi się płaci ;) Są może jeszcze jakieś inne godne polecenia gąbeczki? Czy tylko te są najlepsze ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności