Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Subfire napisał:

Tak samo jak T2 można nosić na 2 sposoby.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
 

Można, tylko chyba trochę inaczej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, wydaje mi się, że nieanatomicznie wepchnął te słuchawki. Anyway, zamówiłem.

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, requal napisał:

Jak un to włożył ? :D

 

2 godziny temu, Subfire napisał:

Tak samo jak T2 można nosić na 2 sposoby.

 

@requal chodziło o to, że w wersji OTE słuchawki można nosić odwrotnie, tak że przewód powinien wychodzić ze słuchawek pionowo w górę ;).

 

Zdjęcie pożyczone z forum head-fi.org

TIN-AUDIO-T2_1710718-1024x576.thumb.jpg.b333524fb22587388e3782c57d268a2d.jpg

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, e1mo napisał:

 

 

@requal chodziło o to, że w wersji OTE słuchawki można nosić odwrotnie, tak że przewód powinien wychodzić ze słuchawek pionowo w górę ;).

 

Zdjęcie pożyczone z forum head-fi.org

TIN-AUDIO-T2_1710718-1024x576.thumb.jpg.b333524fb22587388e3782c57d268a2d.jpg

Nawet nie to, chociaż też o tym pomyślałem. Laryngologiem też nie jestem, ale jak na mój gust, to "przewód słuchowy zewnętrzny" jest pod kątem zawsze. A na zdjęciu wygląda na to, że proste słuchawki są wbite w czaszkę, a nie włożone poprawnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, requal napisał:

Nawet nie to, chociaż też o tym pomyślałem. Laryngologiem też nie jestem, ale jak na mój gust, to "przewód słuchowy zewnętrzny" jest pod kątem zawsze. A na zdjęciu wygląda na to, że proste słuchawki są wbite w czaszkę, a nie włożone poprawnie.

heh no trochę to tak wygląda :)

W ogóle na zdjęciach słuchawki w ułożeniu over the ear przeważnie elegancko układają się w uchu, kabelek ładnie się zawija, nic nie odstaje :)

U mnie 'na żywo' na pewno to tak nie wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem, że to nie bardzo miejsce na to pytanie ale tak naprawdę śledzę tylko ten watek (zżyłem się chyba) :D

 

Chodzą mi po głowie takie słuchawy BT  -Edifier W855BT -   , podobają mi się z wyglądu ale jak wiadomo wygląd to nie wszystko...

Miał ktoś z was z nimi do czynienia? Kosztowały by mnie jakieś 210 PLN. Warto ?

Miałem przez jakieś 2 dni Bluedio T4S ale czym prędzej sprzedałem. Bas przytłaczał resztę pasm,  mało detaliczne granie. Wiem że bodajże Perul wstawiał na forum moda ale odrzuciły mnie na tyle że chciałem się ich jak najszybciej pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, yogi_gti napisał:

Panowie wiem, że to nie bardzo miejsce na to pytanie ale tak naprawdę śledzę tylko ten watek (zżyłem się chyba) :D

 

Chodzą mi po głowie takie słuchawy BT  -Edifier W855BT -   , podobają mi się z wyglądu ale jak wiadomo wygląd to nie wszystko...

Miał ktoś z was z nimi do czynienia? Kosztowały by mnie jakieś 210 PLN. Warto ?

Miałem przez jakieś 2 dni Bluedio T4S ale czym prędzej sprzedałem. Bas przytłaczał resztę pasm,  mało detaliczne granie. Wiem że bodajże Perul wstawiał na forum moda ale odrzuciły mnie na tyle że chciałem się ich jak najszybciej pozbyć.

 

Tu masz recenzję: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-edifier-w855bt/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strong6 Jasne :D Jesteś jak taki mały diabełek na ramieniu, niby grzecznie i spokojnie.... ale namawiający do większych zakupów haha :D Wierzę Ci ;) Ale...

@Subfire Dzięki za link, poczytam.                            

Czy te AKG/Samsung będą zakupem mniej więcej na równi z urbanami? Widziałem ich reckę, i chyba wątpię ale muszę się upewnić ;)

 

@requal Kiedy je dostaniesz? ~3/4 tyg? Cholera. Jak pisałem wyżej w T2 przeszkadza mi ich niewygoda - zaś wydaje mi się iż w V2 może być z tym znacznie lepiej. Chyba dostanie w tym roku pod choinkę 1 prezent ?

Edytowane przez Eragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eragon napisał:

Czy te AKG/Samsung będą zakupem mniej więcej na równi z urbanami? Widziałem ich reckę, i chyba wątpię ale muszę się upewnić ;)

 

Nie miałem Urbanów, ale z tego pamiętam to te Samsungi powered by AKG stały raczej po jasnej stronie, z raczej zwartym (ale dobrej jakości) basem. Ogólnie, na pewno grały dobrze i są warte swojej ceny ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, e1mo napisał:

 

Nie miałem Urbanów, ale z tego pamiętam to te Samsungi powered by AKG stały raczej po jasnej stronie, z raczej zwartym (ale dobrej jakości) basem. Ogólnie, na pewno grały dobrze i są warte swojej ceny ;) .

Pod warunkiem że to nie będą podróbki....  bo były takowe na rynku... najpierw bez loga AKG a potem już nawet z logiem. Podobno nawet zwracali pieniazki jak ktoś reklamował, że to podróbki.  Mi oryginały tyłka nie urwały ...ale za 7 ziko...

Edytowane przez yogi_gti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, yogi_gti napisał:

Pod warunkiem że to nie będą podróbki....  bo były takowe na rynku... najpierw bez loga AKG a potem już nawet z logiem. Podobno nawet zwracali pieniazki jak ktoś reklamował, że to podróbki.

 

To prawda. Ja na pewno miałem oryginały, ponieważ dostałem te słuchawki od znajomego który kupił sobie Galaxy S8 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, miachalpaziu napisał:

https://www.gearbest.com/earphones/pp_009674864900.html?wid=1433363#goodsDetail

Coś nowego?Bardzo ładnie wyglądają.Ciekawe jak grają?

 

Już nie nowość. Kilka stron wstecz już o nich wspominano, zamawiano, chyba nawet opisywano wrażenia.

No i przede wszystkim gdybyś poczytał to na forum mamy na nie zniżkę na Ali i wychodzi to taniej niż z Gearbest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Już nie nowość. Kilka stron wstecz już o nich wspominano, zamawiano, chyba nawet opisywano wrażenia.
No i przede wszystkim gdybyś poczytał to na forum mamy na nie zniżkę na Ali i wychodzi to taniej niż z Gearbest.
Na Gearbeście z punktami wyszło mnie USD 13,25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ryankgb napisał:

Uwaga, nowość od AK Audio Store od razu z rabatem dla naszego forum ;)

Prosto od właściciela, jeszcze nigdzie ich nie ma, weszły dzisiaj na sklep, a dla nas już zniżki.

 

Yinyoo V2 

Pytałem o charakterystykę i według opisu właściciela AK Audio Store są to słuchawki lepsze od TinAudio T2 pod każdym względem. Są to słuchawki grające czysto, przestrzennie, mające charakterystykę ciepłą, a bas jest mocny i dociążony. Podobno ulepszyli wiele rzeczy żeby przebić całościowo T2 i jest przekonany, że jeśli ktoś ich spróbuje to je polubi :). Jest to podwójny dynamik.

 

Yinyoo V2 ( https://www.aliexpress.com/store/product/AK-Newest-Yinyoo-V2-In-Ear-Earphone-Double-Dynamic-Drive-HIFI-Bass-Earphone-DJ-Metal-3/119089_32949232131.html?spm=2114.12010615.8148356.1.11103b2bFii1bS )

1. Wersja bez mikrofonu - z kodem MP3STORE - 39$

 

;)

 

Witam wszystkich na tym forum, to mój pierwszy post, więc jak bozia przykazała mówię Dzień Dobry wszystkim użytkownikom...

 

A w temacie tych słuchawek - opis jest życzeniowy, czy majfriend z Chin już je testował i są rzeczywiście tak dobre? Macie doświadczenia z innymi słuchawkami Yinyoo? Jak z ich jakością wykonania? Jak grają? Bo nie powiem, cena jest zachęcająca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Witam wszystkich na tym forum, to mój pierwszy post, więc jak bozia przykazała mówię Dzień Dobry wszystkim użytkownikom...

 

A w temacie tych słuchawek - opis jest życzeniowy, czy majfriend z Chin już je testował i są rzeczywiście tak dobre? Macie doświadczenia z innymi słuchawkami Yinyoo? Jak z ich jakością wykonania? Jak grają? Bo nie powiem, cena jest zachęcająca. 

 

Opis jest od właściciela sklepu. Czy faktycznie testował czy nie tego nie wiemy. Podobno są to killery TinAudio T2, które zbierają bardzo dobre opinie, ale trzeba poczekać na pierwsze odsłuchy jak to bywa z nowościami. Yinyoo to na pewno bardziej "premium" marka niż choćby KZ, TRN i tego typu budżetówki. Spójrz na Aliexpress jakie mają słuchawki w swojej ofercie Yinyoo (ogólnie, na całym Ali). Przeważają tam już droższe konstrukcje oparta na armaturach głównie, a budżetówki jak te u nich nie są głównym targetem z tego co widzę. W każdym razie cena na V2 jest dla nas póki co najlepsza, ale czy zaryzykować już teraz czy poczekać na pierwsze testy/odsłuchy/opinie to już Twoja decyzja. Słuchawki są wykonane z aluminium, a kable Yinyoo można również kupić osobno i zbierają dobre opinie jeśli chodzi o jakość wykonania.

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

A w temacie tych słuchawek - opis jest życzeniowy, czy majfriend z Chin już je testował i są rzeczywiście tak dobre? Macie doświadczenia z innymi słuchawkami Yinyoo?

 

Jak żółty brat testuje, to mu zawsze wyjdzie, że dobre he, he.

Mam Yinyoo i Yinyoo pro 2 pary, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ryankgb napisał:

 

Opis jest od właściciela sklepu. Czy faktycznie testował czy nie tego nie wiemy. Podobno są to killery TinAudio T2, które zbierają bardzo dobre opinie, ale trzeba poczekać na pierwsze odsłuchy jak to bywa z nowościami. Yinyoo to na pewno bardziej "premium" marka niż choćby KZ, TRN i tego typu budżetówki. Spojrzyj na Aliexpress jakie mają słuchawki w swojej ofercie Yinyoo (ogólnie, na całym Ali). Przeważają tam już droższe konstrukcje oparta na armaturach głównie, a budżetówki jak te u nich nie są głównym targetem z tego co widzę. W każdym razie cena na V2 jest dla nas póki co najlepsza, ale czy zaryzykować już teraz czy poczekać na pierwsze testy/odsłuchy/opinie to już Twoja decyzja. 

 

Dzięki za info. Zapytam jeszcze - jak długo jest aktywny rabat na opłacenie zamówienia z kodem rabatowym? Tydzień? Dwa? Chętnie poczekałbym z zapłatą na jakieś testy. Póki co mam preorder na BQEYZ KC2 za 26,40 $ więc jakoś mi się nie pali z zakupem. KC2 to bardzo chwalony model, więc na Yinyoo V2 mogę poczekać jeszcze trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak @chico99 przyszły Artiste ?

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, requal napisał:

I jak @chico99 przyszły Artiste ?

 

Ano przyszły, konstrukcyjnie bardzo przypominają, jak ktoś jeszcze pamięta,  Fidelio S1, dźwiękowo trochę też. Co imo jest plusem.

Fajne dociążenie na dole, trochę wycofana średnica i czytelna, łagodna góra. Odpoczynek od armatur he, he.

Tylko grzać je trza, im dłużej tym lepiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się podobają. Wszystko też miarą synergii. Na Alienie+ nadal chyba je wolę najbardziej z wszystkiego co mam. Ale przez chwilę słuchałem na C10 i był dramat. Za to FLC8 bardzo fajnie mi się na tym słuchało. I tak w koło Macieju, wiadomo :)
Nowy nabytek pod postacią BQ3 na Alienie+ jakoś dziwnie Vkuje, muszę tipsy jakieś jeszcze pokombinować może będzie lepiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności