Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywanie brzmienia TinAudio T2 nudnym to przesada i zgadzam się pełni ze strong6 ?, mod, jak ktoś chce, to voila prosze bardzo ale po co psuć to, co dobre? Lepiej dobrac odpowiedni tipsy - używam te polecane przez requala, z czerwonymi rdzeniami i wąskimi otworami, dzięki nim brzmienie jest pełniejsze bez gubienia szczegółów czy góry.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszly do mnie KZ BTE i po pierwszym odsluchu moge powiedziec ze brzmi to... jak na te dwadziescia pare dolarow przystalo :D Nie jest tragicznie, ani dobrze, ot takie granie. Moze po wygrzaniu zaczna grac lepiej, chociaz tak naprawde nie dla SQ chcialem je kupic, i wlasciwie stad moje pytanie. Czy komus udalo sie je polaczyc po BT z PC na Windows 7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje co z tymi BQEYZ KC2, które wycofali ze względu na 'błąd oferty'?

Zamówiłem, a teraz zmienili aukcję. Mam snapshot z momentu kupna. Czy w takim wypadku płacić i mają mi to przysłać w tej cenie czy wycofują? Przedpłata zrobiona.

Napisałem do nich, ale jeszcze nie odpisali... Może ktoś ma już jakieś info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sir Nick napisał:

Nazywanie brzmienia TinAudio T2 nudnym to przesada i zgadzam się pełni ze strong6 ?, mod, jak ktoś chce, to voila prosze bardzo ale po co psuć to, co dobre? Lepiej dobrac odpowiedni tipsy - używam te polecane przez requala, z czerwonymi rdzeniami i wąskimi otworami, dzięki nim brzmienie jest pełniejsze bez gubienia szczegółów czy góry.

 

To nie jest przesada, po prostu to jest moja opinia, a szanujący się ludzie szanują opinie innych. W swojej kolekcji posiadam podobnie brzmiące (no może mające odrobinę bardziej zaznaczony bas) AKG N60nc i w trybie pasywnym też uważam że są nudne. Jeszcze raz podkreślę moja opinia, moje prawo i nikomu jej nie narzucam. Dlatego od innych oczekiwałbym tego samego, tylko tyle i aż tyle ;).

 

No i żeby nie było, T2 to świetne słuchawki (podobnie brzmiące N60nc kosztują pięciokrotnie więcej!), mają zbalansowane brzmienie, dużo powietrza i przestrzeni oraz świetną separację tyle tylko, że ich charakterystyka nie trafia w mój gust (choć z bass-modem muszę napisać, że mi się bardzo podobały :rolleyes:).

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś powyżej do @Sir Nick nijak ma się do istoty sprawy.
Moje zastrzeżenie dotyczyło tego, że w poprzednim poście napisałeś:  "Z T2 jest taki problem, że bez bass-moda są dość nudne"
To zabrzmiało jak prawda objawiona. Jako prawda dla wszystkich.
Gdybyś to ujął w ten sposób " Z T2 jest taki problem, że dla mnie bez bass-moda są dość nudne"
lub "
Z T2 jest taki problem, że bez bass-moda dla mnie są dość nudne". To byłaby Twoja opinia.
A nie prawda objawiona dla wszystkich, że: "Z T2 jest taki problem, że bez bass-moda są dość nudne"
Widzisz różnicę?

Dla mnie zaklejanie taśmą otworów wentylacyjnych w Tin Audio T2 to herezja ;)
Dla Ciebie zaklejanie taśmą otworów wentylacyjnych w Tin Audio T2 to zabieg konieczny ;)
Jest coś w tym obraźliwego?

ps. ja nie dostrzegam, żeby ktoś kogoś nie szanował we wcześniejszych postach, a takie coś sugerujesz w swojej ostatniej wypowiedzi.
 

Edytowane przez strong6
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt często zapominamy dodać "wg mnie, moim zdaniem," wtedy nikt nie ma prawa negować tego co napisaliśmy. Taka drobnostka a tak wiele zmienia w wypowiedzi :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, strong6 napisał:

To co napisałeś powyżej do @Sir Nick nijak ma się do istoty sprawy.
Moje zastrzeżenie dotyczyło tego, że w poprzednim poście napisałeś:  "Z T2 jest taki problem, że bez bass-moda są dość nudne"
To zabrzmiało jak prawda objawiona. Jako prawda dla wszystkich.
Gdybyś to ujął w ten sposób " Z T2 jest taki problem, że dla mnie bez bass-moda są dość nudne"
lub "
Z T2 jest taki problem, że bez bass-moda dla mnie są dość nudne". To byłaby Twoja opinia.
A nie prawda objawiona dla wszystkich, że: "Z T2 jest taki problem, że bez bass-moda są dość nudne"
Widzisz różnicę?

Dla mnie zaklejanie taśmą otworów wentylacyjnych w Tin Audio T2 to herezja ;)
Dla Ciebie zaklejanie taśmą otworów wentylacyjnych w Tin Audio T2 to zabieg konieczny ;)
Jest coś w tym obraźliwego?

ps. ja nie dostrzegam, żeby ktoś kogoś nie szanował we wcześniejszych postach, a takie coś sugerujesz w swojej ostatniej wypowiedzi.
 

 

Dobra, edytowałem tamten wpis bo zaraz na mnie z pochodniami pójdą. Jednak zawsze myślałem, że jak piszę, to piszę w swoim imieniu (w końcu nie jestem niczyim przedstawicielem) i nie muszę wykładać wszystkiego jak krowie na miedzy , a tu nagle wychodzi że dla niektórych jestem jakimś guru czy innym prawdaczem objawionym... :blink:

 

Edytowane przez e1mo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro dokładnie o to chodzi.
Dodatkowo ja nie znajduję nic świadczącego o braku szacunku ani w mojej ani w wypowiedzi @Sir Nick
 

Edit: ten post był wrzucony równocześnie z powyższym postem @e1mo

 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, e1mo napisał:

 

Dobra, edytowałem tamten wpis bo zaraz na mnie z pochodniami pójdą. Jednak zawsze myślałem, że jak piszę, to piszę w swoim imieniu (w końcu nie jestem niczyim przedstawicielem) i nie muszę wykładać wszystkiego jak krowie na miedzy , a tu nagle wychodzi że dla niektórych jestem jakimś guru czy innym prawdaczem objawionym... :blink:

 

@e1mo nie denerwuj się :) Po prostu każdy z nas jest przynajmniej w części inny od reszty i to jest piękne. I nie trzeba bać się wyrażać własnego zdania bo nikt ci nie zabroni mieć własne zdanie. Ale te drobnostki o których wspomniałem zmieniają wypowiedź. Weź teraz jakiegoś początkującego, który trafi akurat z wujka Google na twój wpis i wg twoich słów zrobi tego basmoda i uzna T2 za badziewie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie miejsce na takie pytanie ale czy jest jakiś wątek na temat tanich pendrivów z Chin lub czy warto w ogóle się tym interesować? 

Dziękuję za wszelkie wskazówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie miejsce na takie pytanie ale czy jest jakiś wątek na temat tanich pendrivów z Chin lub czy warto w ogóle się tym interesować? 
Dziękuję za wszelkie wskazówki. 
Lepiej nie warto, gorzej niż z rosyjską ruletką. Tam przynajmniej wiesz co dostaniesz. Poza tym, pendrive już takie drogie nie są jak kiedyś, a po taniości to na promocjach będzie.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu użytkuję 4 sztuki pendrive 32GB i uważam, że są bardzo dobrej jakości i mają świetne parametry zapisu/odczytu (zgodne z opisem) z poniższego linka:
-klik-
Mam również 2 karty sd 128GB i teraz zmierza do mnie (idzie bezcłowo przez UK lub NL) karta 256GB. Wszystko zgodne z opisem, karty z tej strony opisywane były na spiderweb i to są karty z oferty pepper'a:
-klik-
Te powyższe mogę polecić, bo sam sprawdziłem. Odnośnie innych (nieznanych, wyjątkowo atrakcyjnych) miejsc to zgadzam się z opinią @Scipio Africanus  i @Subfire

Tej poniższej nie sprawdzałem ale to również oferta z peppera:
-klik- kod ACDLKST3 obniża cenę do 20,5$

ps. chyba nie ma osobnego wątku odnośnie pendrive i karty sd z Chin.
 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nieznanych, to jakiś czas skorzystałem z promocji i kupiłem Eageta:

https://www.dresslily.com/eaget-t1-class-10-80mb-product3205609.html

 

Sprawuje się bez zarzutu, a że zapłaciłem około połowy ceny, to tym bardziej jestem zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nieznanych, to jakiś czas skorzystałem z promocji i kupiłem Eageta:
https://www.dresslily.com/eaget-t1-class-10-80mb-product3205609.html
 
Sprawuje się bez zarzutu, a że zapłaciłem około połowy ceny, to tym bardziej jestem zadowolony
Sprawdzałeś czy ma rzeczywiście 64GB?


Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na x-kom.pl są teraz promocje dość zacne. Karta 64 GB za 54 pln a 128 GB za niecałe 100 pln. Są i inne rzeczy warto zaglądać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę miał kupować na miejscu, to będę kupował w UK, gdzie mieszkam. Z Polski będzie chyba za drogo z przesyłką.

Dzięki Panowie za odzew. Poprzeliczam, posprawdzam i zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Amazon.co.uk masz ciekawe ceny zarówno na karty jak i pendrive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro54 napisał:

Na Amazon.co.uk masz ciekawe ceny zarówno na karty jak i pendrive

No właśnie akurat tu patrzę i porównuję z chinolami. Ceny te same więc nie będę wymyślał koła na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rychubil napisał:

No właśnie akurat tu patrzę i porównuję z chinolami. Ceny te same więc nie będę wymyślał koła na nowo.

Nie zawsze z Chin jest taniej. Ja kupowałem z Amazon.co.uk Artiste DC-1 za 23£ a u Chińczyków drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. 

 

@e1mo Wychodzi chyba że Onedio nie będą następcą moich Meizu HD50. Odpuszczę je sobie. Co to Xiaomi 2 gen - pomysł sam w sobie dobry, sam przy zakupie Meizu rozważałem je... ale widzę że z drugą gen jest ten sam problem co z pierwszą - 20$ droższe, a wcale nie lepsze od Meizu Hd50 jak nawet nie gorsze. A nie mam zamiaru się cofać ;/

 

@Jaro54 Mowa o tych IE 800 ? Całkiem taniutkie. Jak się mają do Urbanfunów? Podobnie? Co do Musical Fidelity MF 100 - mimo wszystko, za drogie, a i z tego co czytam są najlepsze w tym, czego akurat słucham najmniej. Ale dzięki :)

 

@requal A miałeś porównanie do urbanów? Przyznam że jeśli są 2x tańsze od nich, to podoba mi się to - no ale nie chcę stracić podwójnie na jakości. No i właśnie czy wytrzymają słuchanie muzyki w warunkach zewnętrznych - chociaż te 9$.. lepiej żeby takie poszły, niż te za 20$. 

 

Okropne to jest. Tyle propozycji... chciałoby się je wszystkie, i za cholerę nie wiadomo które. 

 

14 godzin temu, Jaro54 napisał:

na x-kom.pl sa Creative MA-930 za 99 pln z hasłem haloween. To wersja pod androida HS-930

 

Chyba jednak wolę chiński zakup:) Raz że pieniądz, dwa - sami wiecie - ta niejaka... wyjątkowość danego zakupu ;) No chyba że grają jak słuchawki za parę stów, to dajcie znać ?

14 godzin temu, Inszy napisał:

Meizu to dość małe nauszne słuchawki, Oneodio to raczej typowo domowa wokółuszna konstrukcja. Zupełnie ich nie widzę jako następców/zamiennik.

Możliwe że masz rację. Niby Meizu to wyjściowa konstrukcja, ale słucham ich głównie teraz w domu( z racji stanu technicznego) no ale nie zaprzeczę że ich design (jak i tych od Xiaomi) mi bardzo odpowiadają. A to że są małe... niezbyt przesadzone... ma swój urok. Także, jak wyżej wspomniałem, Onedio chyba nie dla mnie. Ale czekam na recki ;)

9 godzin temu, strong6 napisał:

@Eragon- te Urbanfuny Hi-Fi z linka podanego przez Ciebie to wersja MK1 co potwierdza kolor kabla, który jest szary. To te same, które dziewczyna miała wcześniej. No i cena fajna :)
Wersja Mk2 ma przetworniki z berylu i kabel czarny i wygląda tak: -klik-
Tin Audio T2 to brzmienie całkowicie odmienne niż te znane Ci z Einsear T2, Urbanfun Hi-Fi czy też Meizu HD50.
Nie są tak wygodne jak Urbanfun Hi-Fi czy jeszcze wygodniejsze Einsear T2 ale muzycznie to wyższa półka od nich, no i coś nowego brzmieniowo. A w tej cenie z tego linka to prawdziwa okazja.
Ciężko zastąpić mobilne wymiary, doskonałą jakość wykonania i brzmienie Meizu Hd 50 no i cena. Obecna cena na te słuchawki to dobra cena, a 11.11 może ją jakiś sklep jeszcze obniżyć. Według mnie...

O, żeś się rozpisał. Więc zapytam - brzmieniowo i w budowie, które lepsze MK1 czy MK2? Bo cenowo mniej więcej podobnie. 

Cholera, zagubiłem się. Jeśli Tin Audio T2 nie są wygodne (a zakładam że mają być do słuchania na mieście lub w domu, tak czy siak w ruchu) to trochę to boli. Z drugiej strony, po lekturze kilkudziesięciu stron tego wątku również odniosłem wrażenie że są one półkę wyżej (nie tylko cenową, hah). Mógłbym jej kupić drugi raz urbany i być pewnym tego co dostanę (chociaż ich drugiej edycji nie jestem tak pewny dlatego pytam). Z ewentualnym zakupem i tak poczekam na sam dzień 11.11... tak chyba będzie najkorzystniej, no nie? :) 

 

A jaka jest teraz cena na HD50? Najtaniej widzialem ok 54$ - spodziewasz się lepszej? Masz rację. Dzięki Wam zakupiłem kiedyś te Meizu... i teraz nic innego mnie nie cieszy tak bardzo jak one ;D Jestem dosłownie psychofanem ich. Chora trochę ta miłość, ale jednak miłość. Wiem że kupując kolejne - po roku będę się mierzył z łuszczącą się skórą - ale oczy fana są ślepe :D 

 

Dlatego ciągle marzę o HD 52... Nawet jeśli będą bezprzewodowe (oby z aptx) , bo niestety kolejny telefon na pewno będzie bez jacka. 

 

PS. A wszelkie słuchawki od KZ są dla niej za duże, nawet podejrzewam że dla mnie. Dlatego wszystkie je odrzuciłem z automatu. 

 

PS2. @Piom nominuję Meizu HD50! Hahaha ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. 
 
[mention=77199]e1mo[/mention] Wychodzi chyba że Onedio nie będą następcą moich Meizu HD50. Odpuszczę je sobie. Co to Xiaomi 2 gen - pomysł sam w sobie dobry, sam przy zakupie Meizu rozważałem je... ale widzę że z drugą gen jest ten sam problem co z pierwszą - 20$ droższe, a wcale nie lepsze od Meizu Hd50 jak nawet nie gorsze. A nie mam zamiaru się cofać ;/
 
[mention=64077]Jaro54[/mention] Mowa o tych IE 800 ? Całkiem taniutkie. Jak się mają do Urbanfunów? Podobnie? Co do Musical Fidelity MF 100 - mimo wszystko, za drogie, a i z tego co czytam są najlepsze w tym, czego akurat słucham najmniej. Ale dzięki
 
[mention=65156]requal[/mention] A miałeś porównanie do urbanów? Przyznam że jeśli są 2x tańsze od nich, to podoba mi się to - no ale nie chcę stracić podwójnie na jakości. No i właśnie czy wytrzymają słuchanie muzyki w warunkach zewnętrznych - chociaż te 9$.. lepiej żeby takie poszły, niż te za 20$. 
 
Okropne to jest. Tyle propozycji... chciałoby się je wszystkie, i za cholerę nie wiadomo które. 
 
O, żeś się rozpisał. Więc zapytam - brzmieniowo i w budowie, które lepsze MK1 czy MK2? Bo cenowo mniej więcej podobnie. 
Cholera, zagubiłem się. Jeśli Tin Audio T2 nie są wygodne (a zakładam że mają być do słuchania na mieście lub w domu, tak czy siak w ruchu) to trochę to boli. Z drugiej strony, po lekturze kilkudziesięciu stron tego wątku również odniosłem wrażenie że są one półkę wyżej (nie tylko cenową, hah). Mógłbym jej kupić drugi raz urbany i być pewnym tego co dostanę (chociaż ich drugiej edycji nie jestem tak pewny dlatego pytam). Z ewentualnym zakupem i tak poczekam na sam dzień 11.11... tak chyba będzie najkorzystniej, no nie?  
 
A jaka jest teraz cena na HD50? Najtaniej widzialem ok 54$ - spodziewasz się lepszej? Masz rację. Dzięki Wam zakupiłem kiedyś te Meizu... i teraz nic innego mnie nie cieszy tak bardzo jak one ;D Jestem dosłownie psychofanem ich. Chora trochę ta miłość, ale jednak miłość. Wiem że kupując kolejne - po roku będę się mierzył z łuszczącą się skórą - ale oczy fana są ślepe  
 
Dlatego ciągle marzę o HD 52... Nawet jeśli będą bezprzewodowe (oby z aptx) , bo niestety kolejny telefon na pewno będzie bez jacka. 
 
PS. A wszelkie słuchawki od KZ są dla niej za duże, nawet podejrzewam że dla mnie. Dlatego wszystkie je odrzuciłem z automatu. 
 
PS2.@Piom nominuję Meizu HD50! Hahaha  
Jeśli czekasz na promocję, to jest 11.11, a później czarny piątek.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności