Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

U @bigmarasdostaniesz 

Są fajne ale bardziej jasne. I nie miałem ale mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wszystko zależy od źródła i muzyki. Bas jest ale nie są to potwory basowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ilov3 napisał:

Jakiś kabelek polecacie? - pasujący do KZ i RevoNext

Ja wziąłem ten od TRN i jest bardzo fajny. Taki właśnie

Możesz @Szauko

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szauko  :)
W Swing IE800 ogólna ilość basu jest na porównywalnym poziomie co VJJB K4S od których mają mocniej rozciągnięte tony wysokie i mniej wycofane tony średnie.
W VJJB K4S basowy akcent jest przesunięty na bas wyższy, w Swing IE800 na subbas.
Podobną do nich (do Swing IE800) sygnaturę dźwiękową mają Memt X5. Z tym, że basu jest jeszcze więcej - przede wszystkim jeszcze więcej jest subbasu, który schodzi też dużo niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tnv80.jpg

Witam, 

Śledze wasz wątek t o rozumiem że z tych 3 sklepów są opłacalne słuchawki douszne. Mam shure se 215 ale wydaję mi się że góra jest za wysoka jakoś dużo sopranów.

https://wooeasy.aliexpress.com/store/519064?spm=2114.12010108.nav-home.1.747225cdViKeek

 

https://kziems.aliexpress.com/store/1358152

 

https://tennmak.aliexpress.com/store/1183804?spm=2114.search0101.1000002.18.1b9348b6zRumP9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra cena na TRN v80 ?

Trochę osób je już ma i je docenia. Ja nie mam ale miałem okazję ich posłuchać i gdyby nie to, że mam słuchawki bardzo bliskie im brzmieniowo to też bym je kupił. Słuchawki warte polecenia szczególnie w tej cenie. 

Te trzy sklepy to jedne z tych bardziej znanych ale takich sklepów jest dużo więcej: AK Audio, Nice HCK, Penon Audio..... itd, itp. 

Często w nich ale również w tych mniej znanych można trafić na promocyjne ceny. Tak jak ta powyżej.
Jednym z najlepszych dni na promocje jest - 11.11
 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź strong6.Wątek przeważnie przewija się o TRN i KZS.  Widziałem na audiobudget różne wersje tych modeli, które są neutralne i uniwersalne oraz wygodne ?

Inszy możliwe że dotyczy to jakiego gatunku muzyki się słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marco-polo napisał:

Dziękuję za odpowiedź strong6.Wątek przeważnie przewija się o TRN i KZS.  Widziałem na audiobudget różne wersje tych modeli, które są neutralne i uniwersalne oraz wygodne ?

Inszy możliwe że dotyczy to jakiego gatunku muzyki się słucha.

Których modeli? TRN (mają 4 mi znane modele słuchawek) i KZ (mają bardzo dużą ilość modeli)?
Nie rozumiem o jakie modele chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monk.jpg

tn.jpg

trn.jpg

tnv80.jpg

tutaj są niektóre modele te trn v80 ciekawe i cena przystępna

tutaj jest dobra cena ale jestem zielony które są best, jeżeli się mieszczą tutaj w tych wariantach

 

kz.jpg

IE 800 cenowo źle nie wyglądają.  Czytałem jeszcze o tych 

 

mrice.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marco-polo napisał:

... Mam shure se 215 ale wydaję mi się że góra jest za wysoka jakoś dużo sopranów...

 

54 minuty temu, Inszy napisał:

Jak w SE215 jest za dużo sopranów, to z miejsca bym skreślił niemal wszystkie chińskie hybrydy, bo na nich góry jest zdecydowanie więcej.

 

W pełni podzielam zdanie Inszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam słuchawek coś do tej muzyki https://www.youtube.com/watch?v=R6az6pJxnn8&list=RD_3b4XAFvi2k&index=26

 

3 minuty temu, Perul napisał:

 

 

W pełni podzielam zdanie Inszego.

Perul może to być spowodowane może że używam przedwzmacniacza audio breeze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V80 nawet po wygrzaniu potrafią zasybilować, posłuchaj kolegi. Kupiłem mojej mamie dwie pary Mrice'ów (bo psuje na potęgę :D ) i są dosyć łagodne - miękkie i ciepłe z lekko wycofaną średnicą, ale Góra absolutnie nie kłuje, do rapu będą git. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szauko napisał:

Nie wiem, czy taki zalew basu będzie dobry, do moich typów muzyki, jakimi są metal, amerykański rap/hip hop i muzyka elektroniczna.

 

Jeśli w V80 boisz się góry, być może KZ ZS4 spełnią twoje oczekiwania. Mają dużo basu (choć nie schodzi nisko), przyjemne ciepłe wokale, są wygodne, zapewniają dobrą izolację, mają wymienny kabel i przede wszystkim kosztują ok. 50 zł. Tutaj możesz przeczytać moje wrażenia dotyczące ZS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, e1mo napisał:

 

Jeśli w V80 boisz się góry, być może KZ ZS4 spełnią twoje oczekiwania. Mają dużo basu (choć nie schodzi nisko), przyjemne ciepłe wokale, są wygodne, zapewniają dobrą izolację, mają wymienny kabel i przede wszystkim kosztują ok. 50 zł. Tutaj możesz przeczytać moje wrażenia dotyczące ZS4.

Raczej wolałbym coś lepiej wykonanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do metalu i dobrze wykonane, to warto się zainteresować Whizzer Opera Factory OM1. Co prawda basu jest sporo, ale ostatnie dwa dni spędziłem chodząc z nimi po mieście słuchając tylko metalu i było bardzo dobrze. Bas jest tak rozłożony, że daje mocny drive perkusji i gitarom, a przy tym nie przewala się nad resztą pasma, wokale wyraźne, góra spokojna, ale talerze ciągle są obecne.

Kabel odpinany 2pin, przyzwoicie wykonany, całkiem wygodny, ale bez pilota jeśli ma to znaczenie. Z minusów, to moim zdaniem tipsy do wymiany, te oryginalne to typowe budżetówki, które nie są ani wygodne, ani dobrze nie uszczelniają ucha. No i są kolorowe, więc jeśli chcesz mieć w pełni mroczny image, to będzie w nich kłopotliwe ;)

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje upust na omawiane BQEYZ KC2

Discounted price for Chi-Fi Reviews viewers is $31 (no mic) and $32 (with mic). Same instructions: Click "BUY NOW", write "Chi-Fi Reviews" in the order's message field, switch to "Other Payments" and then "PLACE ORDER" button (don't pay yet, just cancel the payment when asked to pay). The seller will manually adjust the price for you, then you'll need to pay the discounted price. Be patient, the price adjustment might take some time, but you will be informed via e-mail when it's adjusted.

 

https://www.aliexpress.com/store/product/BQEYZ-KC2-2BA-2DD-Hybrid-Drive-Metal-In-Ear-Earphone-HIFI-DJ-Monito-Running-Sport-Earphone/1825606_32901184803.html

Pochodzi z tego kanału na YT

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności