Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem na T2 Spin Fity i zaczęły grać jeszcze lepiej. Bas schodzi niżej, poprawiła się separacja instrumentów (choć i tak była jak na dokanałówki bardzo dobra) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej słucham TRN V80 tym bardziej zyskują w moich oczach (choć jeszcze bardziej w uszach ;))
Góra się uspokoiła
W moim przypadku najlepsze okazały się tipsy od Kz'tow.
Super grają ze zbalansowanym kablem od TRN (jeszcze tym 'starym')
Bardzo dobrze też z tym grubym srebrnym KZ.

A propos tego kabla KZ to gra on super natomiast dla mnie jest porażka pod względem ergonomii. Chyba przez to, że jest 'ciezki' wyciąga mi słuchawki z uszu :(

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, donpedro1979 napisał:



A propos tego kabla KZ to gra on super natomiast dla mnie jest porażka pod względem ergonomii. Chyba przez to, że jest 'ciezki' wyciąga mi słuchawki z uszu :(

 

A zdjąłeś te straszne prowadnice z drutu? Ja je powycinałem i jest ok.

One głównie wpływały na wyciąganie słuchawek z uszu u mnie.


BTW. KZ właśnie wprowadziło upgrade tego przewodu.

Link 8 core mixed cable

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdjąłeś te straszne prowadnice z drutu? Ja je powycinałem i jest ok.
One głównie wpływały na wyciąganie słuchawek z uszu u mnie.

BTW. KZ właśnie wprowadziło upgrade tego przewodu.
Link 8 core mixed cable
Dzięki za podpowiedź, spróbuję je wyciąć może rzeczywiście coś to pomoże

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, donpedro1979 napisał:

Dzięki za podpowiedź, spróbuję je wyciąć może rzeczywiście coś to pomoże

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka
 

Nóż do tapet i dobre cążki - nożem poprowadzić ostrze po krawędzi drutu w celu usunięcia osłonki, a potem wyciąć drut. Posłuchać żony, że cążki się tępią. Gotowe :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LuQi napisał:

Ja jak usuwałem te prowadnice to nie ucinałem drutu tylko go wyciągałem przy pomocy kombinerek. W ten sposób nie pozostają żadne wystające ostro zakończone końcówki drutu i wszystko ładnie wygląda.

Rzeczywiście lepszy sposób. Nikomu się nie trzeba narażać. Ja się balem szarpać z tym, bo nie wiem jak to jest tam przypięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście lepszy sposób. Nikomu się nie trzeba narażać. Ja się balem szarpać z tym, bo nie wiem jak to jest tam przypięte.
Robię tak ze wszystkimi kablami od KZ. Zostawiam zawsze kawałek plastiku dla odciążenia i lekko podgrzewam, żeby ładnie przylegało i nie haczyło.56e31eef03e1ef7f3241d598065b0403.jpg
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SiggyFraud napisał:

Robię tak ze wszystkimi kablami od KZ. Zostawiam zawsze kawałek plastiku dla odciążenia i lekko podgrzewam, żeby ładnie przylegało i nie haczyło.

Spoko. Jak się raz wyciągnie te druty, to potem nawet te miękkie prowadnice od TRN denerwują. W każdym razie mnie. Wolę bez tego typu rzeczy kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, dawno nie zaglądałem do tego tematu :) Widzę, że sporo nowych modeli się pojawiło, a ja wciąż zostałem przy KZ ZS5 ver.1 . 

Właściwie ZS5 dźwiękowo mi odpowiadają, ale może coś lepszego się znajdzie obecnie - wygodniejszego? Słucham głównie z LG V30.

 

Tak do $35 lepiej kupić RevoNext QT2 czy TRN V80? A może jeszcze są jakieś inne, które mi umknęły, a są warte uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, donpedro1979 napisał:


Super grają ze zbalansowanym kablem od TRN (jeszcze tym 'starym')
 

A ten nowy jest gorszy? Bo właśnie się przymierzałem do zakupu tych TRNów sugerując się opinią AudioBudget, gdzie napisali, że kabel jest "superb"

 

3 godziny temu, ilov3 napisał:

 

 

Tak do $35 lepiej kupić RevoNext QT2 czy TRN V80? A może jeszcze są jakieś inne, które mi umknęły, a są warte uwagi?

Dołączam się, ja nie mam dobrego źródła, Xiaomi Redmi Note 4/integra w kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 40 usd jest jeszcze coś takiego, alternatywnego dla tych wariacji 2ba/2dd, ostatnio polecane tu i ówdzie

 

TFZ SERIES 2

Edytowane przez requal
dodałem link do opinii na ich temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Szauko napisał:

A ten nowy jest gorszy? Bo właśnie się przymierzałem do zakupu tych TRNów sugerując się opinią AudioBudget, gdzie napisali, że kabel jest "superb"

 

Dołączam się, ja nie mam dobrego źródła, Xiaomi Redmi Note 4/integra w kompie.

 

3 godziny temu, ilov3 napisał:

Hejka, dawno nie zaglądałem do tego tematu :) Widzę, że sporo nowych modeli się pojawiło, a ja wciąż zostałem przy KZ ZS5 ver.1 . 

Właściwie ZS5 dźwiękowo mi odpowiadają, ale może coś lepszego się znajdzie obecnie - wygodniejszego? Słucham głównie z LG V30.

 

Tak do $35 lepiej kupić RevoNext QT2 czy TRN V80? A może jeszcze są jakieś inne, które mi umknęły, a są warte uwagi?

Może zamiast RevoNext BQEYZ K2, wg AudioBudget taki sam dźwięk a ciut tańsze. Mam te K2 i są lepsze od V80, które również posiadam. Bliżej im (K2) do T2 niż V80. A słucham głównie z LG V30 i Shanling M0 /M1. Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Jaro54 napisał:

 

Może zamiast RevoNext BQEYZ K2, wg AudioBudget taki sam dźwięk a ciut tańsze. Mam te K2 i są lepsze od V80, które również posiadam. Bliżej im (K2) do T2 niż V80. A słucham głównie z LG V30 i Shanling M0 /M1. Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze 

Nie przekonują mnie one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co cię nie przekonuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym piszesz, pytam co cię w nich nie przekonuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchałeś ich? Chyba nie. Klujaca góra to w V80 jest a nie w BQEYZ K2. A na Spin Fitach jest bardzo fajnie. Ja mam urządzenie neutralne lub jaśniejsze i nie doświadczyłem tego, więc nie wiem skąd taka opinia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Spin Fitach bas jest dość konkretny ale reszta pasm jest jak najbardziej czytelna. Spora przestrzeń i fajne pozycjonowanie źródeł dźwięku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc teraz się zastanawiam między tymi, co podał Jaro a VJJB K4S, bo nie chcę kłucia w uszy górą przez TRN

Chociaż nie, 50 dolarów to dla mnie za dużo, BQEYZ chyba odpadają, chyba, że ma ktoś jedną parę na zbyciu w nie tak zabójczej cenie.

Edytowane przez Szauko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności