Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, gregdezet napisał:

potrzebuję jakichś małych, wygodnych, wytrzymałych pcheł, tak żeby dało się w nich zasnąć bez problemu i bez bólu ucha. jakość dźwięku nie gra roli, im tańsze tym lepsze jeśli spełniają warunki emoji14.png ktoś, coś?

 

Też kiedyś szukałem pchełek do łóżka i w oko wpadły mi Fidue A31S. Nieźle spisują się także TRN V80 ale z powodu tego, że są to słuchawki OTE, dla niektórych mogą być niewygodne.

 

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jako napisał:

Chyba oba są oficjalne.

Nie mniej jednak tu kupisz taniej - sklep Eaasy Earphones / Wooeasy (chyba, że już zakończyła się akcja przedsprzedaży, sprawdzić zawsze mozna) za 44/45USD:
Click "BUY NOW", write "AudioBudget" in the order's
http://s.click.aliexpress.com/e/bFBZLvyy http://s.click.aliexpress.com/e/bFBZLvyy https://pl.aliexpress.com/item/KZ-AS10-5BA-HIFI-Stereo-In-Ear-Headphone-Headset-5-Balanced-Armature-Driver-Monitor-Earphone-Earbuds/32904137891.html?aff_platform=link-c-tool&cpt=1535947923203&sk=bFBZLvyy&aff_trace_key=d72f80f1f11742a5a30a7be0384de8f7-1535947923203-06556-bFBZLvyy&terminal_id=00aa733f9ce8417ab11c592ccac1a302

 

Nawiązując do tematu Tanie (...), czy w świetle nowych wiadomości w sieci dotyczących "polowania na czarownice" (np: Miliony Polaków kupują na AliExpress. Ministerstwo Finansów wyciąga rękę po podatki lub Rząd weźmie na celownik Polaków kupujących na AliExpress. Ściągnie od nich podatek - wiadomości na portalu Sieć pająka tłumaczone na ang.) dalej będzie tanio lub prosto? 

Nasze quasi-socjalistyczne rządy również widać idą tym trendem co Szwecja, robiąc dwie głupoty by uniknąć jednej. Korwinistą nie jestem, ale można poczytać tutaj:

" Ministerstwo Finansów opublikowało interpretację, która miała doprecyzować niejasne przepisy dotyczące przesyłek, które są zwolnione z podatku VAT. To jednak na niewiele się zdało, bo takie paczki trudno zweryfikować, szczególnie przy tak dużej ilości. Teraz przesyłkami oznakowanymi jako prezenty ma zająć się specjalna „Brygada Tygrysa”, czyli grupa złożona z celników, inspektorów skarbówki i pocztowców. "
https://nczas.com/2018/08/31/koniec-z-tanimi-zakupami-z-chin-fiskus-wypowiada-wojne-przesylkom-z-aliexpress-zajmie-sie-nimi-brygada-tygrysa/

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monki mam wszystkie (oprócz lite), źle mi się w nich leży. te lite dużo się różnią? bo wygląd trochę podobny.

 

dotychczas korzystałem z takich genericow od telefonów apple (chyba, albo ipodów - nie znam się na jabłkach), takie najbardziej podstawowe, nie wiem nawet skąd je mam, ale byly super wygodne, małe, obłe, bez zbędnych kantów i innych szajsów, niestety umierają.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, gregdezet napisał:

dotychczas korzystałem z takich genericow od telefonów apple (chyba, albo ipodów - nie znam się na jabłkach), takie najbardziej podstawowe, nie wiem nawet skąd je mam, ale byly super wygodne, małe, obłe, bez zbędnych kantów i innych szajsów, niestety umierają.

To może spróbuj takich QKZ W1Pro. Można w nich spokojnie spać (sprawdziłem doświadczalnie na sobie) do tego wymienny kabel z takim wtykiem jak Meeaudio M6 Pro.Nie są wybitne, ale też nie powodują że wyrywasz je z ucha po pierwszych taktach muzyki :)

Jeszcze tańsza oferta QKZ W1Pro

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, gregdezet napisał:

monki mam wszystkie (oprócz lite), źle mi się w nich leży. te lite dużo się różnią? bo wygląd trochę podobny.

 

dotychczas korzystałem z takich genericow od telefonów apple (chyba, albo ipodów - nie znam się na jabłkach), takie najbardziej podstawowe, nie wiem nawet skąd je mam, ale byly super wygodne, małe, obłe, bez zbędnych kantów i innych szajsów, niestety umierają.

 

Jeśli pasowały ci applowe słuchawki, to może podejdą ci Xiaomi Capsule.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, gregdezet napisał:

monki mam wszystkie (oprócz lite), źle mi się w nich leży. te lite dużo się różnią? bo wygląd trochę podobny.

Stare Monki dość szybko zaczynają mnie uwierać, o leżeniu nie ma praktycznie mowy, a kabel wyciąga mi je z ucha. Lite wkładam, puszczam muzykę i niemal o nich zapominam. Tylko OURART Ti7 są dla mnie wygodniejsze ze wszystkich pchełek jakie przymierzałem.

Choć wiadomo, co ucho, to inne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, gregdezet napisał:

potrzebuję jakichś małych, wygodnych, wytrzymałych pcheł, tak żeby dało się w nich zasnąć bez problemu i bez bólu ucha. jakość dźwięku nie gra roli, im tańsze tym lepsze jeśli spełniają warunki emoji14.png ktoś, coś?

Od miesiąca zasypiam (śpię na boku) w takich :

 

 

Kupione w TK Maxx za 29,90.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Inszy napisał:

Raczej Monk Lite, bo są znacznie wygodniejsze.

A dźwiękowo jak się mają do pierwszych bądź do plusów?

 

Edit:

NIE PISAĆ, ZNALAZŁEM

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zepsułem swoje TinAudio T515 szukam czegoś nowego.

 

Słuchawek będę też używał do gier ( z kumplem wciągnęliśmy się w PUBG Mobile :|, a myślałem że mi to nie grozi ). Dobrze jakby pozycjonowanie było dobre, fajnie w tej grze słychać z której strony kto idzie. W sumie to najbardziej teraz mi na tym zależy, także jakby ktoś znał jakiś model spełniający wymagania to z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gregdezet napisał:

w tapatalk nie przenosi mnie do posta. ale jak z tkmaxx to raczej nie będę tam jechał specjalnie, nie mam pod nosem :) padnie na jakiegoś chinola zapewne

Proponuję Ci te tańsze QKZ W1Pro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że pisałem, że nie chce doków tylko pchły, tj. słuchawki douszne, typu właśnie VE Monk Lite :) moje obecne "jabłka" to też nie są earbudsy jak kolega wyżej podlinkował, tylko zwykłe pchły, bez żadnych wykrzywień, zaglądania do kanałów czy jakiegokolwiek innego gwałtu usznego ;)  tym samym monk lite na prowadzeniu póki co, cresyny też wydają się niezłe, zwłaszcza cenowo.

Edytowane przez gregdezet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Play napisał:

A dźwiękowo jak się mają do pierwszych bądź do plusów?

Ta tańsza wersja przypomina pierwsze Monki, ale nie jest aż tak przyciemniona. Natomiast ta droższa wersja, to bardziej w stronę Espresso po balansie idzie, czyli znacznie równiej i naturalniej od zwykłych Monków i Plusów.

Edytowane przez Inszy
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie znam się za bardzo na słuchawkach korzystałem tylko z oryginalnych dodawanych do telefonu lub a-jays one i awei es900i. Moje pytanie brzmi czy Ve monki lite zapewnią dzwiek na podobnym poziomie ? Nie chcę słuchawek dokanałowych od razu mówię. I czy te vemonki można zamówić jakoś taniej bo wysyłka = cena słuchawek na aliexpress to trochę przesada. Mam pytanie jeszcze korzysta ktoś ze słuchawek  emx500 lub emx500s czy są lepsze od ve monków lite ?

Edytowane przez maniek090
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz przepłacać za VE Monk Lite to zaopatrz się w VE Monk Plus.
Z poniższego linka możesz je kupić i sprowadzić za 6,90$ (cena 1 szt + przesyłka ze śledzeniem):
-ve monk plus-

aliexpress, miesiąc oczekiwania, z przesyłką w cenie - 25 zł.
allegro, kilka dni czekania, z przesyłką w cenie - 42zł

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.


Chciałem prosić o radę.

 

Chce kupić jakieś słuchawki bezprzewodowe (do Mi Box'a w zasadzie) i bardzo często pojawia się wśród polecanych marka Bluedio.

Szukam czegoś do podłączenia do odtwarzacz (+ ew. do tv jak kupię nadajnik do tv) przy czym zależało by mi, żeby były to słuchawki... nauszne (tzn. takie gdzie całe ucho się mieści - nie wiem jak to się dokładnie nazywa).
Muzyki rzadko słucham.

 

Czy któreś ze słuchawek Bluedio spełnią moje oczekiwania?
Myślałem o modelu F2, bądź ewentualnie T6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności