Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, rayfe napisał:

Czekamy co tam ciekawego zaprezentują :)

 

edit: widzę że masz tylko ZS6, licze na porównanie chociaż ZS6 mi kompletnie nie podeszły... Obracam ZS10 w tej chwili i ZST pod BT do ćwiczeń, mam też ZSR i ES4. Ogólnie lubię KZ bo są fajne i tanie ale AS10 jednak cenowo wkraczają już na wyższy pułap, to nie kolejne zabawki które kupi się bez odczucia wydatku... Czekam też na FH5 ale je raczej będę porównywał z Andromedami, KZ używam jako poniewierajki ale muszę mieć też coś co GRA :P

 

Jak dotrą moje AS10, to porównam je z ZS10. Jestem sam ciekawy co wyniknie z bezpośredniego starcia tych doków.

3 godziny temu, strong6 napisał:

13$ - w trwającej obecnie promocji na aliexpress  ;)

Ciekaw jestem pierwszych wrażeń słuchowych @chico99, który odebrał i zapewne od wczoraj wygrzewa CI980/JoyPlus.
Górę one mają rozciągniętą ale ja na nich nie doświadczyłem sybilantów/ostrości/przekłuć.

 

Wygrzewa, wygrzewa nawet do czerwoności ... sic! to kolor słuchawek he, he

Podsłuchałem między czasie, @strong6 ma rację, nie ma mowy o ostrości góry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adrian97 napisał:

Nie różnią się na pewno jakością dźwięku?

 

Ja bym wziął z tąd (jest taniej i szybka wysyłka), sam z tego sklepu zamówiłem dwie sztuki, czarną (już do mnie przyszła) i granatową (niedawno zamówiona), obie bez mikrofonu ;) .

 

O jakość się nie martw, różnica (oprócz koloru) polega tylko na tym, że droższe mają na kablu mikrofon z wielofunkcyjnym przyciskiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Widzę, że przyszedł zestaw tipsów od NewBee , jak wrażenia?
Tipsy niestety średniawe :/ Ostatecznie słucham na stockowych. A właściwie to nie słucham - słuchawki leżą i grają z włączoną playlistą, niech się grzeją. Niestety pierwsze minuty słuchania dramat - tak samo zresztą miałem z ZS6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze robi teraz zakupy na aliexpress, to niech pamięta, że każdy za darmoszkę może pozyskać kupony obniżające cenę:

- o 5 $ przy wydaniu min. 25 $    https://sale.aliexpress.com/__mobile/4W0OVQ9tOi.htm
- o 2 $ przy wydaniu min. 10 $    https://sale.aliexpress.com/pl/__mobile/OoacZgMc3t.htm

I jest to kupon na jakiekolwiek zakupy, bez względu na sklep. Ja wykorzystałem obydwa, i pozyskałem TRN V80 za 20,35 $ (wziąłem wersję z mikrofonem), oraz dla kolegi uwielbiającego trapy, rapy i inne takie, kupiłem I-INTO i8, i wykorzystałem ten drugi ;) .

Edit: Widzę, że dostałem również kupon na 10 $ zniżki przy zakupach na 80 $ - niestety, nie wiem skąd go mam, więc linka nie wrzucę, ale pewnie wujek google pomoże :D. Te kupony wchodzą przy dowolnej ilości produktów, więc jak wam brakuje np. 1 $ do tego, by przekroczyć 25 $, to możecie sobie coś dowolnego (nawet z innego sklepu) dołożyć do zamówienia, i kupon siądzie :).

Edytowane przez AlojzyKozacki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pierwsze wrażenia z KZ AS10:

- Wysokie tony w końcu nie są takie agresywne, zdecydowanie na plus w stosunku do ZS6.

- Wokale odpowiednio blisko - nie przyćmiewa ich ani sopran ani bas.

- Bas jest świetny, masywny, schodzi na prawdę nisko. Jestem pod wrażeniem, że z armatury uzyskali tak dobry bas.

- Scena jest wystarczająco duża

- Słuchawki dobrze leżą w uchu, aczkolwiek odstają jakieś 5mm, przynajmniej w moim przypadku. Nic nie uwiera itd., aczkolwiek na początku miałem lekkie problemy ze złapaniem seala.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kordal a skąd ten kabelek z aptX brałeś i za ile? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=78561]kordal[/mention] a skąd ten kabelek z aptX brałeś i za ile? 

Za 11.71 USD z GearBesta. Być może przepłaciłem, ale chciałem żeby przyszedł razem ze słuchawkami.

 

P.S. oj chyba jednak nie przepłaciłem. W KZ Official Store za 16 USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij link bo nie mogę znaleźć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Trochę mnie nie było, ponieważ oddawałem się pracy i słuchaniu muzyki. Po przetestowaniu kilku tanich słuchawek z Chin, mogę napisać tyle: jako fan metalu i charakterystyki vsonic gr02 be, moja klasyfikacja chińskich tanich słuchawek wychodzi tak:
1. Kz zs5, w miarę zbalansowane brzmienie ale pozbawione naturalności. Ciężko jest to wytłumaczyć, ale chodzi o to, że pomimo jako takiej liniowosci, to instrumenty nie brzmią naturalnie.
2. Remax 610D - surowe brzmienie, bardzo liniowe z gownianym kablem. Padł po miesiącu. W tej cenie fenomen, niestety za kabel dyskwalifikacja.
3. Rock zircon, przebasowione, ale bardzo muzykalne i fajnie sprawdzają się ze słabym źródłem np. tanim telefonem.
4. Kz ZST sztuczne brzmienie 2 raz bym nie kupił.
5. Uiisii hm7, totalne V z maksymalnie wycofaną średnią. Nie moja bajka.
Teraz do rzeczy. Widzę, że powoli robi się hype na trn v80 I tinaudio t2.
Koledzy proszę o radę bez pitolenia, czy v80 I t2 są w stanie konkurować z vsonic gr07 classic. Lubię liniowe granie.
Pewnie niektórym może się wydawać, że to nie miejsce na takie drogie słuchawki ale chodzi mi o konkretne porównanie taniochy chińskiej za 35$ do słuchawek za raptem 70$. Czasem w tym wątku były przytaczane słuchawki droższe od gr07. Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem do tej pory słuchawek BT i miałem juz w koszyku kilka wybrańców:

Plextone BX343

Edifier W280BT

 

no i.... trafiłem na ten temat i poczytałem kilkanaście stron i sam nie wiem czy jednak nie kupic któregoś z modeli KZ wraz z adapterem BT

Który model tak na szybko jest wart uwagi z KZ ? Koszt jaki moge ponieśc to około 25$ za słuchawki + 14$ za adapter.

Słucham przeważnie muzy elektronicznej, dance , czasem jakiś soundtrack wpadnie ....Podpinam się przeważnie to telefonu , ale w przyszłości chcę jakiegoś grajka od Xduoo. Może ktoś szybko pomóc aby cos uszczknąc z promocji na Ali .Pzdr

Edytowane przez Masterjam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzech - Trn v80 miałem okazję posłuchać - mają prawie identyczną sygnaturę z moimi Revonext Qt2 i jedne i drugie absolutnie nie mają naturalnego brzmienia. To brzmienie nastawione na rozrywkę z podkreślonymi skrajami z liniowymi (niewycofanymi) tonami średnimi. Grają bardzo szczegółowo i detaliczne. Oferują świetne brzmienie, a w cenie za ile je można kupić to wręcz doskonałe słuchawki. Brzmienie dobrze zbalansowane ale nie jest to brzmienie liniowe.

TinAudio T2 oferują brzmienie jakiego prawdopodobne szukasz. To brzmienie naturalne/neutralne z szybkim i skąpawym/optymalnym basem.

Mam te słuchawki i mam Vsonic07be, które są odrobinę mniej liniowe (ciut więcej basu i ostrzejsza góra) od TinAudio T2 ale według mnie są od nich technicznie lepsze, bardziej szczegółowe i z lepszą holografią ale są też trudniejsze w odbiorze od gładszych w brzmieniu TinAudio T2.

Nie wiem na ile odmiennie od Vsonic07be grają Vsonic07cl. Tu może odpowiedzieć @Inszy który chyba je miał i miał też TinAudio T2 dla których swego czasu zrobił recenzję.
 

ps. jak dla mnie brzmienie zbalansowane nie jest tożsame z brzmieniem liniowym.

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Masterjam napisał:

Szukałem do tej pory słuchawek BT i miałem juz w koszyku kilka wybrańców:

Plextone BX343

Edifier W280BT

 

no i.... trafiłem na ten temat i poczytałem kilkanaście stron i sam nie wiem czy jednak nie kupic któregoś z modeli KZ wraz z adapterem BT

Który model tak na szybko jest wart uwagi z KZ ? Koszt jaki moge ponieśc to około 25$ za słuchawki + 14$ za adapter.

Słucham przeważnie muzy elektronicznej, dance , czasem jakiś soundtrack wpadnie ....Podpinam się przeważnie to telefonu , ale w przyszłości chcę jakiegoś grajka od Xduoo. Może ktoś szybko pomóc aby cos uszczknąc z promocji na Ali .Pzdr

 

Polecam zestawy:

 

- Moduł bluetooth KZ APTX z łączem 0.75 typu B
- TRN V80

 

- Moduł bluetooth KZ APTX z łączem 0.75 typu B

- KZ ZSR

 

- Moduł bluetooth KZ APTX z łączem 0.75 typu A

- Revonext QT2 (droższa opcja)

 

- Moduł bluetooth KZ APTX z łączem 0.75 typu A

- KZ ED16/ZS7 (jest dobrze oceniany, ale mi ten model nie podszedł)

 

- Moduł bluetooth KZ APTX z łączem 0.75 typu A

- KZ ZS5

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Masterjam napisał:

Szukałem do tej pory słuchawek BT i miałem juz w koszyku kilka wybrańców:

Plextone BX343

Edifier W280BT

 

no i.... trafiłem na ten temat i poczytałem kilkanaście stron i sam nie wiem czy jednak nie kupic któregoś z modeli KZ wraz z adapterem BT

Który model tak na szybko jest wart uwagi z KZ ? Koszt jaki moge ponieśc to około 25$ za słuchawki + 14$ za adapter.

Słucham przeważnie muzy elektronicznej, dance , czasem jakiś soundtrack wpadnie ....Podpinam się przeważnie to telefonu , ale w przyszłości chcę jakiegoś grajka od Xduoo. Może ktoś szybko pomóc aby cos uszczknąc z promocji na Ali .Pzdr

 

KZ ZSR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności