Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, kordal napisał:

Ja sobie zamówiłem pianki i tipsy New Bee, ciekaw jestem czy są coś warte https://m.gearbest.com/headphone-accessories/pp_661820.html?wid=1433363

 

Mam i nie polecam tych pianek (silikony są nawet ok),  za duże, nie za wygodne, a przede wszystkim szybko się psują (pękają przy zagięciu otworu i usztywniaczu tulejki) ?.

 

Kupiłem je jakieś pół roku temu (też gearbeście) i do teraz zostały mi silikonowe tipsy (jak już pisałem są spoko, ale jak dla mnie za bardzo podbijają bas) i duża para pianek (tylko dlatego, że jest za duża na moje uszy)

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Mam i nie polecam tych pianek (silikony są nawet ok),  za duże, nie za wygodne, a przede wszystkim szybko się psują (pękają przy zagięciu otworu i usztywniaczu tulejki) .
Czyli będzie trzeba z silikonów korzystać :/ Daj znać jak dojdą te QKZ, może te zamówię. Na Comply szkoda mi kasy
 
Mam i nie polecam tych pianek (silikony są nawet ok),  za duże, nie za wygodne, a przede wszystkim szybko się psują (pękają przy zagięciu otworu i usztywniaczu tulejki) .
Czyli będzie trzeba z silikonów korzystać :/ Daj znać jak dojdą te QKZ, może te zamówię. Na Comply szkoda mi kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kordal napisał:

Czyli będzie trzeba z silikonów korzystać ? Daj znać jak dojdą te QKZ, może te zamówię. Na Comply szkoda mi kasy

 

Powinny przyjść na dniach, dodatkowo niedawno zamówiłem jeszcze z gearbesta komplet pianek, więc jak dostanę to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie namawiam. Bardziej jako ciekawostka. Ekstremalnie tanie, chińskie firmowe (QKZ) słuchawki z mikrofonem, Dual Driver w promocji za 2,84$ czyli niewiele ponad 10zł z przesyłką do Polski:
-QKZ CK8-
U nas sama przesyłka Pocztą Polską kosztuje więcej :)
-review-

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, strong6 napisał:

Nikogo nie namawiam. Bardziej jako ciekawostka. Ekstremalnie tanie, chińskie firmowe (QKZ) słuchawki z mikrofonem, Dual Driver w promocji za 2,84$ czyli niewiele ponad 10zł z przesyłką do Polski:
-QKZ CK8-
U nas sama przesyłka Pocztą Polską kosztuje więcej :)
-review-

 

Z ciekawości zamówiłem 3 pary. Przetestuję i rozdam rodzinie lub znajomym ?.

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł do mnie dziś kabel zbalansowany od TRN. Lepszy troszkę niż ten zwykły silver plated od KZ (bardziej miękki ogólnie i bez drutów). Czekałem 2 tygodnie. 

Brałem stąd:

https://www.aliexpress.com/item/Replacement-Earphone-Upgrade-Cable-2-5MM-Balancing-0-75MM-0-78MM-MMCX-Pins-Interface-Use-For/32870542496.html

 

Edit:

O! Pojawił się też nowy fant od TRN, pudełko na sluchawki, chyba w niezłej cenie:
TRN Headset Package for Headphone Cable  BLACK EARPHONE RECEIVER BOX - Price: zł 3.46


https://www.gearbest.com/camera-bags/pp_009195372622.html?wid=1433363

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metalowa obudowa, specyficzny i duży kształt, ciekawie wyglądające odpowietrzniki. Przypuszczam, że te KZ BA10 to już nie będą tanie słuchawki z Chin.
Już ich poprzednik, tyle co wydany - KZ AS10 - tani nie jest, a ma plastikowe kopułki. A tu chyba będzie jeszcze drożej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się weźmie do ręki KZ ZS6 i popatrzy na zdjęcie to łatwo zauważyć że BA10 maja mniejsze od nich obudowy, a tulejka jest na czyms w kształcie piramidy, co powinno ułatwić głębsze umieszczenie tipsów w uchu. Odległość pomiędzy gniazdem przewodu a tulejką w BA10 jest znacznie mniejsza. Nie powinno to dziwić bo armatury nie potrzebują tyle miejsca co dynamiki użyte w ZS6. To już zmienia postrzeganie ich jeśli chodzi o ergonomię.

Edytowane przez MobyDick
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MobyDick napisał:

Mają zaokrąglenia i nie powinny być bardziej niewygodne od ZS6 lub Andromed, a raczej powinny być od nich wygodniejsze. FiiO F3 też mają kształt oparty o kwadrat z zaokragleniami.

 

Mam akurat F3 i tam ergonomia jest głęboko przemyślana. Nie trzeba z nimi walczyć o seala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj człowiek z małymi uszami. Uwierz mi że nie nadadzą się. Jedyne słuchawki jakie są dla mnie wygodne to jednoprzetwornikowe armatury albo mh1 na microdriverze. Tulejka a konkretnie jej średnica również ma duże znaczenie. Ja czuję się najbardziej komfortowo jak mam tulejkę max. 5mm. Najlepiej poniżej. Jej długość już nie ma aż takiego znaczenia.

Edytowane przez Oskar2905
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszły do mnie prezenty ?. Jak dla mnie nowe TRNki prosto z pudełka biją wszystkie KZtki jakie do tej pory miałem (ZST, ZS6, ZS10, ZSA, ED16/ZS7), za słuchawki (bez mikofonu) zapłaciłem 97 zł i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co w tej cenie otrzymałem. Jeśli chodzi o pianki QKZ, też wydają się w porządku (moim zdaniem są lepiej wykonane od NEW BEE).

 

trn.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności