Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Jaro54 napisał:

A jak grały BossHiFi B3? 

Mniej więcej tak http://www.aproear.co.uk/bosshifi-b3/

Tylko w mojej ocenie "fun factor" dałbym na 5-6 na graficznej skali. Nie odnajduję też podobieństwa do Vivo z nimi w żadnym wypadku.

Miały brak spójności, możliwe, że na średnicy właśnie i potrzebowały dobrej synergii. Nie pogrzałem ich też jakoś strasznie długo, może po 200h by się ułożyło.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj DOBRYCH słuchawek od znanych producentów za niskie pieniądze a zobaczysz a raczej usłyszysz jak oszukują...

Za 500/600zł można mieć już niemal END of game....

Posłuchaj DT150, K701, DT990E....

Się okaże że wcale nie trzeba po chińszczyznę wyglądać gdyż mamy ideał pod ręką od znanych firm...

Jak mi znajdziesz lepsze słuchawki z Chin od wymienionych w tej cenie stawiam butelkę...he,he.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uwaga jak pisałem wcześniej...Dobre słuchawki + dobry tor = zadowolenie w pełni...nie inaczej!

Jak jeden z drugim posłucha z komórki to i gęba mu się wykrzywi...to i sięga po chińszczyznę...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nie wciskajcie mi głupot, że niby uważam lepsze słuchawki za większe pieniądze grają gorzej od tanich Chińskich :) . Podałem za przykład Sennheiser CX 300 II i KZ HDS3 . Jedne kiedyś kosztowały 200 zł a drugie można było kupić za około 20 zł . Jednak CX 300 to już klasyka i od czasu kiedy powstały po prostu technika poszła do przodu. Przez jakiś czas zniknęły z rynku i o ile przed tym kosztowały około 100 zł to gdy ich brakowało widziałem je w sklepie za ponad 200 zł. Obecnie wróciły do ceny około 100 zł w naszych sklepach. HDS3 kosztują w MPiKu ponad 50 zł. Gdyby grały dźwiękiem CX300 II to można by im zarzucić że łupią basem i świdrują górą. Jednak te takie nie są. CX 300 w pierwszej edycji łupały basem zdecydowanie bardziej w ich drugiej edycji robią to znacznie kulturalniej i głównie po długim czasie ich używania, a że jest na nie zapotrzebowanie świadczy fakt że wznowiono ich produkcję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Soundman1200 napisał:

Posłuchaj DOBRYCH słuchawek od znanych producentów za niskie pieniądze a zobaczysz a raczej usłyszysz jak oszukują...

Za 500/600zł można mieć już niemal END of game....

Posłuchaj DT150, K701, DT990E....

Się okaże że wcale nie trzeba po chińszczyznę wyglądać gdyż mamy ideał pod ręką od znanych firm...

Jak mi znajdziesz lepsze słuchawki z Chin od wymienionych w tej cenie stawiam butelkę...he,he.

Wymieniasz tu słuchawki nauszne plus piszesz o dobrym torze więc w grę wchodzi pewnie słuchanie 'stacjonarne'.

 

Wydaję mi się, że większość tego wątku to doki służące do zastosowań przenośnych a więc tak, będą grały z telefonami i nie ma się co na to obrażać.

Moim zdaniem chińskie słuchawki nadają się do takiego zastosowania idealnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zawsze wydawało że do słuchania muzyki nadają się słuchawki, które nam pasują, ale może faktycznie powinny być chińskie, a nie np. rosyjskie ;)

I koniecznie z telefonem, a nie z jakąś empetrójką? ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nigdy bym się nie postawił w roli bulteriera obcej-niepolskiej korporacji. Wg. mnie z Chin się najzwyczajniej opłaca - kurs nie jest korzystny względem zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MobyDick napisał:

Sprawę nieco komplikuje fakt że słuchawki bez względu na to czy są Chińskie, Tajwańskie, Niemieckie, Austriackie, Amerykańskie, Polskie , lub Angielskie z reguły są made in China lub PRC, co na jedno wychodzi.

Tak. Nawet stawia cieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MobyDick napisał:

Sprawę nieco komplikuje fakt że słuchawki bez względu na to czy są Chińskie, Tajwańskie, Niemieckie, Austriackie, Amerykańskie, Polskie , lub Angielskie z reguły są made in China lub PRC, co na jedno wychodzi.

Mogą być w Chinach produkowane ale kontrolowane przez daną firmę...ktoś tam stoi i patrzy czy nie robią bubla...jak tak to tylko przyklasnąć, taniej i tak samo dobrze...

A że Chinka zarobi przy składaniu słuchawek w dzień tyle co Polak w jedną godzinę, no cóż...wybór należy do Ciebie...he,he.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to rozpatrujemy, to nic się nie komplikuje, tylko upraszcza - już nie będzie to temat "Tanie słuchawki z Chin", tylko "Tanie słuchawki" :)

I w sumie dobry kierunek, bo pojawiały się tu tanie doki z Japonii, Rosji czy Malezji.

 

@MobyDick czemu "niestety"? Chyba dobrze, że ludzie zaczynają dostawać bardziej godziwe wynagrodzenie?

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tą sytuacją pracy w Chinach, czasem odnoszę wrażenie, że częściowo jest to zwykły czarny PR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek tyczy sie tanich sluchawek z Chin. Do takich dokow nie dobiera sie toru za 1000$ ani gumek za 20$.


Chiny zawladnely nie tylko rynkiem sluchawek, telefonow, elektroniki. Finansowo tez rzadza. Wykupili dlugi wujka Sama, kupuja przedsiebiorstwa i tym samym dostep do ciezko wypracowanych technologi na calym swiecie, rowniez w USA. Tam na miejscu w USA.  @Sundman1200  masz przestarzale informacje. Srednia zarobkow w Chinach jest wyzsza niz w takiej Polsce i ciagle rosnie. Tyle offtopu z mojej strony.

 

@Inszy watek Ci sie rozlazi. Robi sie coraz mniej merytoryczny. I moze tak lepiej ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt do tanich doków nie dobiera toru za 1000 dolarów i gumek za 20? Cóż, widać że nie śledzisz tego tematu :)

 

18 minut temu, MobyDick napisał:

Dobrze ze Chińczycy zaczynają lepiej zarabiać. Szkoda ze nie przekłada się to za bardzo na wyższe zarobki przy takich pracach w naszym kraju.

To akurat szansa dla niektórych polskich firm, bo już część produkcji przenosi się do nas, bo w Chinach jest za drogo. Ale oczywiście nie ma co się oszukiwać - ze względu na rozwinięcie ich gospodarki oraz dostęp do surowców, nigdy im nie zgarniemy rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Inszy napisał:

Nikt do tanich doków nie dobiera toru za 1000 dolarów i gumek za 20? Cóż, widać że nie śledzisz tego tematu :)


Ale ja śledzę. Starline za twarde Ci były, he he. :P

 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa populacji Chin zarabia rocznie 2tys $...he,he...tyle w temacie, poczytać warto...

http://forsal.pl/artykuly/927012,wydatki-i-konsumpcja-klasa-srednia-chiny-klasa-srednia-w-usa-i-chinach.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, strong6 napisał:

Nie lubisz tanich gumek. Delikatniuchny jestes.

Życie trzeba sobie uprzyjemniać, a nie robić z siebie audio-męczennika ;) A nie lubię twardych i chropowatych gumek, niekoniecznie drogich, bo takich nie posiadam - moje najlepsze, to od P1, gdzie cały komplet kosztuje tyle, co para SpinFitów na Amazonie :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności