Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, przyjechały T2. No i porównanie z E-mi 880. 

Zdecydowanie wygrywają T2. Zdecydowanie.  Mają swoje wady, są dość  przebasowione (na niektórych utworach bas ma wyraźne zniekształcenia, a to jest rzecz której dawno nie słyszałem)  i śmierdzą xd (spokojnie, tylko plastikiem, ale mimo wszystko), nie ma rewelacji w wysokich, tzn wysokie są odrobinkę schowane, ale proszę państwa, grają z rozmachem. Grają dzwiękiem nasyconym, przyjemnym, dość rozdzielczym. Są po prostu bardzo przyjemne w odbiorze. A największą zaletą jest to że jak na swoją cenę  generują, duży masywny, dość trójwymiarowy dźwięk. 

Natomiast E-mi to przy nich harda cyfra. Mają taką zaletę że to jedne z niewielu słuchawek bez nadmiaru basu, ale jednak czuć plastik fantastik w dzwięku. Scena w porównaniu do T2   jest mocno spłaszczona w pionie. No i w porównaniu do T2 to suchelce bez mięsa.  Chyba Inszy napisał że zwrotnice to zło. Zaczynam skłaniać się ku poglądowi że raczej tanie drivery BA to zło. 

 

Edytowane przez roger987
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie pisałem, że zwrotnice, to zło ;) Ale tanie armatury, to się zgadzam.

 

Ale że T2 są przebasowione i ze schowaną górą, to słyszę po raz pierwszy...

Na pewno nie pisałem, że zwrotnice, to zło ;) Ale tanie armatury, to się zgadzam.

 

Ale że T2 są przebasowione i ze schowaną górą, to słyszę po raz pierwszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, roger987 napisał:

Można się przyzwyczaić xd. Ale serio, te moje t2 daja basem srogo

Niech pograją parę godzin i na bank bas się ułoży. Miałem te same wrażenia na początku - zbyt duża ilość basu.

Edytowane przez dj1978
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wygrzaniu Tin Audio T2 i EMI CI-880 mają porównywalną ilość basu. EMI CI880 ma ciut więcej górnego basu, zaś mniej subbasu. I bas EMI CI880 jest trochę wolniejszy, daje więcej ciepła do wokali. Tin Audio T2 są zimniejsze.
Zgadzam się, że Tin Audio T2 grają lepiej niż EMI CI-880. Ich sygnatura dźwiękowa jest (jak dla mnie) wyjątkowa, świetna.

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz Audiobudget.com i nie płać, tylko zaczekaj na maila od sprzedawcy, może kilka dolców wyrwiesz :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, strong6 napisał:

Może warto by było podać konkretny, posiadany model słuchawek KZ.
Trudno mi sobie wyobrazić, że w lewym uchu jest słuchawka KZ ZS6, a w prawym (dosłana) słuchawka np KZ ED9 :)

Haha, tak wiem że to absurdalne ale przygarnąłbym każdą. Używane byłby tylko na czarną godzinę, jakby mi QCY się rozładowały w trasie ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, T2 wygrzały się trochę. Mają za sobą jakieś 15 godzin.  I mieliście rację koledzy, bas się schował, ale go nie brakuje, a góra wyszła. I ta góra jest bardzo fajna, nie jakoś kosmicznie szczegółowa, ale bardzo miła w odbiorze.  Ogólnie są miłe w odbiorze, takie analogowe. Mam wrażenie że mają jakieś dość mocne nierówności w paśmie, tzn chyba mają zdjętą wyższą średnicę, przez co brzmienie jest takie dość miękkie. Ale to daje dość dobry efekt, ktoś kto to stroił wiedział co robi. Bardzo dobrze mi się to sprawdza w  muzyce klasycznej.  Inne spostrzeżenia z poprzedniego postu jak najbardziej podtrzymuje. 

To świetne słuchawy. A zaszaleje: mógłbym za nie dać  300 PLN i nie żałowałbym. A kosztują 130 PLN. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, roger987 napisał:

Ok, T2 wygrzały się trochę. Mają za sobą jakieś 15 godzin.  I mieliście rację koledzy, bas się schował, ale go nie brakuje, a góra wyszła. I ta góra jest bardzo fajna, nie jakoś kosmicznie szczegółowa, ale bardzo miła w odbiorze.  Ogólnie są miłe w odbiorze, takie analogowe. Mam wrażenie że mają jakieś dość mocne nierówności w paśmie, tzn chyba mają zdjętą wyższą średnicę, przez co brzmienie jest takie dość miękkie. Ale to daje dość dobry efekt, ktoś kto to stroił wiedział co robi. Bardzo dobrze mi się to sprawdza w  muzyce klasycznej.  Inne spostrzeżenia z poprzedniego postu jak najbardziej podtrzymuje. 

To świetne słuchawy. A zaszaleje: mógłbym za nie dać  300 PLN i nie żałowałbym. A kosztują 130 PLN. 

A gdziesz to po 130pln-ów Ty widział? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności