Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

To małe info o Tin Audio T3, bo już mogę napisać:

- T3 ma mieć trzy przetworniki:

dwa dynamiki (dół i środek) - zmienione względem T2 (przynajmniej ten odpowiadający za niskie)

armatury firmy Knowles - odpowiadają za górę
- nowa sygnatura brzmienia. Tak jest opisywana krótko przez TinAudio:

T1 - suitable bass

T2 - neutral

T3 - style

- ceny nie ujawniają ale zapytałem czy okolice 100 USD i odpowiedź brzmiała, że nie. Więc pewnie taniej. Będzie zauważalnie wyższa niż T2, bo narzekają, że Knowlesa armatury są drogie :)

 

Łatwo się domyślić, że T5, który jest w planach Tin HiFi, będzie miał pięć przetworników ;) 

tinaudio.jpg

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Spawn napisał:

Armatury knowlsa kosztują po 20-50 dolarów za sztukę więc albo będzie drożej albo nie będzie to knowles.

 

Może być i drożej, ale może być i 80 USD ;) raczej by się nie chwalili przetwornikami, gdyby ich nie stosowali. W każdej ze słuchawek będą dwa dynamiki i po armaturze odpowiedzialnej za górę. Zaraz doprecyzuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się wzieli. E mi CI 880 były w Polsce w 6 dni po zamówieniu. Juz się cieszyłem, że po raz pierwszy w życiu będę miał tak szybko coś z Chin, ale utkneły na cle. Firma Mymeest wysyła mi już 6 maila, że "już są prawie, prawie" . Chyba faktycznie skończyły się dobre czasy, jak zaczęli clić przesyłki o wartości 25$ 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mymeest.pl dostarcza paczki z Chin już w Polsce do do najbliższego punktu (dla kodu pocztowego adresata) "Paczka w RUCHu". Aliexpress żeby zaoszczędzić na dostawach wysyła przesyłki do Estonii - znikome prawdopodobieństwo oclenia (często kontener leci ich własnym lub wyczarterowanym samolotem - dlatego tak szybko - 6 dni), tam przesyłka jest przepakowywana, likwidowane są nalepki z Chin. I najczęściej już z naklejkami poczty Estonia trafia do Polski, do magazynu Mymeest, stamtąd do "Paczka w RUCHu", bo to najtańsze. Tańsze niż Poczta Polska. I nie powinno być procedury celnej, chyba że w Estonii i chyba o tym Mymeest powiadamia.
 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły moje TIMMKOO C630 vel EMI CI 880. Zamówione w UK a wysłane z magazynu amazonu w Kolbaskowie. Pierwsze 10 minut prosto z pudełka - jest dobrze, bardzo dobrze. 

20180516_075659-1.jpg

20180516_075515-1.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie słyszał bo od zeszłego tygodnia dopiero w ofercie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy EMI CI 880 mają może węższą tulejkę niż Tinaudio T2? Jak na razie w miarę komfortowo mogę ich używać tylko z dołączonymi piankami. Ale daleko im wtedy do zrównoważonych słuchawek, a basowych potworków nie we wszystkim jestem w stanie długo słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Nikt nie słyszał bo od zeszłego tygodnia dopiero w ofercie :)

Może w końcu doczekamy się nie przebasowionych słuchawek BT. Dotąd od tego typu produktów odrzucała mnie (poza ceną) charakterystyka dźwięku. Niemniej B8 (Jaro wie o co kaman) jak najbardziej fajne słuchawki. Pytanie czy mamy teraz do czynienia z produktem podobnie grającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2018 o 10:51, TempleInDreams napisał:

Czy EMI CI 880 mają może węższą tulejkę niż Tinaudio T2? Jak na razie w miarę komfortowo mogę ich używać tylko z dołączonymi piankami. Ale daleko im wtedy do zrównoważonych słuchawek, a basowych potworków nie we wszystkim jestem w stanie długo słuchać.

 

Według mnie T2 mają tę samą tulejkę co CI880. Na obu używam pianek 400. 

Edytowane przez MarekRam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, strong6 napisał:

Tin Audio T1 trochę droższe niż pozostałe modele ale wygląda na to ("po pierwszym odsłuchu: Tin Audio T1 >> Hypersense HEX02 > Rose North Forest"), że Tinaudio wie jak robić/stroić słuchawki :)

 

Zacząłem od T1 i tak słucham. Przeciętna izolacja nie będzie pewnie zaskoczeniem. Są duże, nie do każdego ucha. Z tego co łatwo wyłapać to jeszcze dwa komplety tipsów, które nieco zmieniają brzmienie. Na tych o podwójnej gęstości bardziej neutralne z mocniej zaznaczonymi wokalami, a na czarnych jednolitych jest cieplej i bardziej romantycznie :) Tam jest spory przetwornik, który pewnie się musi rozruszać, więc wiele nie będę pisał, ale mają póki co o wiele mniej basu niż myślałem.

 

8 godzin temu, Inszy napisał:

To dobrze, że nie trzeba ich będzie ściągać z Chinlandii.

 

Miałeś rację z Hypersense :) To mogą być fajnie grające budżetowce. Długo je wygrzewałeś?

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności