Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Następcą ZST są raczej ZSR.

A ZS10, to bardziej kulturalne brzmienie niż stare KZ. Nie ma darcia ryja, bas spory, ale nieprzesadzony, choć ze spadkiem na subbasie. No i w końcu mają fajny kabelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Inszy napisał:

Następcą ZST są raczej ZSR.

A ZS10, to bardziej kulturalne brzmienie niż stare KZ. Nie ma darcia ryja, bas spory, ale nieprzesadzony, choć ze spadkiem na subbasie. No i w końcu mają fajny kabelek.

Super, dzięki za info :) ZSR mam i fajne są a ZS10 zamierzam kupić jakoś na dniach :) Jeszcze mnie ciekawią ES4, jeden dynamik i jedna armatura jak w ZST które też bardzo lubię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, rayfe napisał:

Jeszcze mnie ciekawią ES4, jeden dynamik i jedna armatura jak w ZST które też bardzo lubię. 

 

Płyną do mnie ES4 i ZS10 i tam inne jeszcze, a że ZST, ZSR, ZS6 mam już, to coś skrobnę jak je wszystkie będę miał:)

Edytowane przez chico99
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chico99 napisał:

 

Płyną do mnie ES4 i ZS10 i tam inne jeszcze, a że ZST, ZSR, ZS6 mam już, to coś skrobnę jak je wszystkie będę miał:)

Super :D Mam ZST, ZSR i ZS6 których słucham w sumie najmniej. ale lubię KZ i mam ochotę kupić wyżej wymienione modele :) Tanie i dobre granie, super na miasto lub na drogę do pracy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Oskar2905 napisał:

Takie porównanie tyłu kz od jednej osoby jak ma je na raz może być ciekawe. Nie wiem czy ktoś jeszcze ma tyle kz teraz.

 

Z KZ-mi będą jeszcze MS18, TRN V10, TRN v20, Tin Audio T2, EM CI880 i oczywiście SWING IE800.

 

Do porównania dorzucę klony senków IE800, które też aktualnie mam.

 

Myślę, że uda mi się je utrzymać u siebie, na tyle długo, żeby coś mądrego o nich napisać:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, coolmen77 napisał:

Również kupiłem Swingi i jakoś nie widzę w nich nic nadzwyczajnego, słaba góra, wycofane wokale, scena również przeciętna, już Urbanfuny są lepsze...

 

Moje mają identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2018 o 20:03, strong6 napisał:

Oferta z ebay'a bardzo atrakcyjna cenowo i jak widzę błyskawiczna. Przypuszczam @Karbon315, że będziesz równie zadowolony co @Caution :)
Spodziewasz się ich jutro, też zamawiałeś na ebay'u?
Emi-CI880 w ofercie poniższego sklepu:
-klik-
doczekały się zmodernizowanego kabelka (oferta w sklepie po prawej stronie)
Na tą chwilę z tym kabelkiem są tylko w tym sklepie i tylko ten sklep pakuje słuchawki w kartonowe pudełko. I sygnuje nazwą ALWUP UPC630.
32089526_1751169918302013_5557688784830595072_n.jpg
 

 

Ten oryginalny biały kabelek to moim zdaniem najsłabszy punkt tych słuchawek. Jest jakiś taki cienki i bardzo sztywny. Ten nowy wygląda o wiele lepiej. Same słuchawki grają znakomicie. 100% warte swojej ceny. Jednak nie tak dobrze jak TinAudio T2. Te to już zupełny odlot. Wolę je od Yamaha EPH-100 czy RHA 750i.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Emi CI 880 wyszły ze Szczecina mimo że kupowałem na amazon.co.uk :) W środę mają być u mnie. Zobaczymy co są warte 

Moje Emi CI 880 wyszły ze Szczecina mimo że kupowałem na amazon.co.uk :) W środę mają być u mnie. Zobaczymy co są warte 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konfrontował ktoś TinAudio T2 z również zachwalanymi na naszym forum Fidue A65 ? Cenowo podobnie - pierwsze w promocji można wyrwać za ok. 35$, a Fidue z gearbesta za 40 dolców.

A konfrontował ktoś TinAudio T2 z również zachwalanymi na naszym forum Fidue A65 ? Cenowo podobnie - pierwsze w promocji można wyrwać za ok. 35$, a Fidue z gearbesta za 40 dolców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała info-cebula odnośnie silikonowych tipsów KZ tzw. "starline".
Na ebay'u w cenie 0,99$ (z darmową przesyłką), 15 par w rozmiarach S, M, L. Chociaż są u jednego sprzedawcy, nie można za jednym zamachem (w jednym zamówieniu) kupić wszystkich trzech rozmiarów. Trzeba je kupować osobno. Jednorazowo można zrobić jedną transakcję, kolejne co 10 dni. Pierwsze już do mnie dotarły, kolejne w drodze.
Dobre tipsy, sprawdzają się z innymi słuchawkami.
-klik-
-klik-
-klik-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blob.png

Moje CI880 już jadą do mnie. Anglicy przyczółek sobie w Szczecinie zrobili :) albo majfriendy 24 godziny z GB do Polski :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności