Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam, że TIn Audio T2 jeszcze niejednego skuszą. Kupione w normalnej cenie, a jeszcze lepiej trafione w promocji i jeśli nie trafi się na VAT to mega opłacalny deal.

Gdyby TIn Audio T2 po dzisiejszej cenie na aliexpress - 49,90$ (177zł) - trafiły na odprawę, to dochodzi - 56zł - należności celno podatkowych. Razem - trochę ponad 230zł.
I według mnie to nadal bardzo opłacalne.

@chico99 - Swing IE800 warte swej ceny, świetnie grają i są bardzo wygodne. Fajnie, że Ci spasowały.
Co do ceny TRN V20 to dobra, normalna ich cena. Mnie udało się je trafić w wersji z mic za 15$, ale w takiej cenie to mogą być ponownie - 11.11. Chyba do listopada czekać nie będziesz :)
@Karbon315 - też mam dwie pary Vivo 800 XE :). Do tego linka od @Jaro54 dorzucę jeszcze jeden:
-klik-
W obu sklepach cena E-MI CI880 to 1/2 normalnej ceny Tin Audio T2. Według mnie warto. Ale nie odpuszczaj Tin Audio T2, tym bardziej jak się trafią w promocji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tin Audio T2  + tipsy Spiral Dot. Warto jak sugerują pobawić się z przytkaniem bas portów "masą mocującą". Regulacja basu "na krawca" - czyli w masie, która przytkała otworek, igłą robię mikro dziurkę i bas jest bardziej kontrolowany. Inaczej, samo przytkanie otworu dawało basem jak z armaty i wręcz rozwalało czaszkę? A jeszcze inną rzeczą jest, że stockowy bas może w zupełności wystarczyć. Tak mi się spodobały te T2, że nawet taka partyzantka mnie nie zraża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neonlight napisał:

A nawet bardzo dobra, zamówiłem jedną sztukę, 10-go się okaże, ile to dziadostwo warte :P.

a ktoś próbował tego? cena przystępna

takstar3.jpg

 

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neonlight napisał:

A tutaj widzieli? :)

A tutaj widzieli? :)

Godzinę temu, Caution napisał:

Jeżeli to E-MI CI880, to całkiem dobra cena. 

 

58 minut temu, neonlight napisał:

A nawet bardzo dobra, zamówiłem jedną sztukę, 10-go się okaże, ile to dziadostwo warte :P.


To E-MI CI880 na 100%. Ale tylko te w kolorze białym. Te można śmiało zamawiać :)
Te w kolorze czarnym to na 100% inny model tej samej firmy. Podobno mają inną sygnaturę dźwiękową. Wrzucili to do jednego wora, do jednej aukcji.
 

Na rynku chińskim mają odpowiednio nazwy : czarny to Estron C610, biały to Estron C630 (inaczej E-MI CI 880).

 

 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, strong6 napisał:

Co do ceny TRN V20 to dobra, normalna ich cena. Mnie udało się je trafić w wersji z mic za 15$, ale w takiej cenie to mogą być ponownie - 11.11. Chyba do listopada czekać nie będziesz :)

 

@strong6 thx:) No jasne, że nie będę czekać, aż takim kutwą nie jestem:P TRN V20 kupione już:)

 

3 godziny temu, strong6 napisał:

Swing IE800 warte swej ceny, świetnie grają i są bardzo wygodne. Fajnie, że Ci spasowały.

 

Po pierwszym kontakcie szczęka mi opadła, a później już było tylko lepiej:)

Mam kilka par KZ-ów, też są niezłe ale swingi to jednak coś więcej.

Trudno się spodziewać takiego grania w dokach za 50 zeta.

 

4 godziny temu, strong6 napisał:

Gdyby TIn Audio T2 po dzisiejszej cenie na aliexpress - 49,90$ (177zł) - trafiły na odprawę, to dochodzi - 56zł - należności celno podatkowych. Razem - trochę ponad 230zł.
I według mnie to nadal bardzo opłacalne.

 

No właśnie, jak wygląda opakowanie Tin Audio T2? bo od tego w dużej mierze zależy czy trafią na odprawę czy też nie. Chodzi mi czy jest to jakieś okazałe pudło, czy też małe pudełeczko jak np. KZ-ZS6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazałe. I to bardzo. W formie książeczki.
Tutaj recenzja:
-klik-
Autor recenzji powinien być Ci znany, pisze też tu, na forum :)

Edit: rzeczywiście nie jest to jakieś duże pudło. Raczej pudełko, niewiele większe niż te od KZ-tów :P
Inping H60, Vsonic Gr07 - znacznie większe pudła (i też ominęła mnie odprawa)

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Inszy napisał:

Z tym okazałym opakowaniem bym nie przesadzał. Nieduży biały kartonik, na którym nie znajdziemy nic prócz nazwy firmy, modelu i informacji, że jest zrobione w Chinach.

20180507_213223.jpg


 Pod tym białym kartonem (większym niż w KZ ZS5) jest taka "książeczka"DSCN5693.JPG: DSCN5690.JPG


Zawartość książeczki - foto "pożyczone" z recenzji:
tin-audio-t2-3-f2d6db2b547cd53d3,0,750,0,0.jpg

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strong6 nie zwracaj uwagi na smerfa Marude :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opakowanie opakowaniem, ale to co siedzi w środku potrafi zapewnić naprawdę niezłą jakość dźwięku. Od kilku dni jestem również szczęśliwym posiadaczem T2.  Przyznam szczerze, że na oryginalnym kabelku i tipsach ich nie słuchałem ponieważ od razu uzbroiłem je w Spiral Doty i kabelek zbalansowany. No i muszę przyznać, że z tych 35$, które za nie dałem, są warte każdego centa. Bardzo spójne, neutralne i przejrzyste brzmienie, bez faworyzacji żadnego z pasm, ze świetnie odwzorowanym wokalem. Moim zdaniem warto je mieć :)

 

  TIN T2...jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności