Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, roger987 napisał:

 

np czego? :) 

Albo sprawdzi na swoim źródle. U mnie Tin Audio T2 z DF Black jest synergia - przestrzeni i swobody nie brakuje. Nawiasem DF Black ma świetną przestrzeń.

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, roger987 napisał:

 

np czego? :) 

Jeśli chodzi o przestrzeń, to Macawy GT100s gniotą T2. Tyle że to mało przenośne słuchawki, bo potrzebują elektrowni, a najlepiej jakiś hybrydowy wzmacniacz, który je dociepli.

 

6 godzin temu, dj1978 napisał:

Albo sprawdzi na swoim źródle. U mnie Tin Audio T2 z DF Black jest synergia - przestrzeni i swobody nie brakuje. Nawiasem DF Black ma świetną przestrzeń.

Zależy z czym je porównujesz ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Inszy napisał:

Jeśli chodzi o przestrzeń, to Macawy GT100s gniotą T2. Tyle że to mało przenośne słuchawki, bo potrzebują elektrowni, a najlepiej jakiś hybrydowy wzmacniacz, który je dociepli.

 

Zależy z czym je porównujesz ;) 

 

Czyżbyś słuchał T2 na oryginalnym "klaustrofobicznym" kablu?

U mnie po zamianie na porządny kabel przestrzeń jest imponująca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dj1978 napisał:

Poza tym, pod względem brzmienia coś nie tak z tymi Z5000? Nie cieszą sie  u nas jakimś szczególnym hajpem?

 

Kupiłem niedawno Z5000, ale albo dostałem jakieś podróbki albo generalnie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie są złe te ZS10, bez szału ale na pewno lepsze od ZST, Inszy dobrze gada, wiecie, po lekturach, że średnica mocno cofnięta, że bas zalewa, że muły z nich itp itd, specyficzne trochę są, jak Inszy napisał "pofalowane" ale ja ich na razie nie skreślam ;)  Na pewno ten bas się nieco z mocniejszej dziurki lepiej zachowuje, z telefonu... no cóż z telefonu (S6) nie grajo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2018 o 19:47, andi napisał:

 

Czyżbyś słuchał T2 na oryginalnym "klaustrofobicznym" kablu?

U mnie po zamianie na porządny kabel przestrzeń jest imponująca.

Zmieniłem kabel na srebro od Campfire, później na srebro od Shozy, a zostałem z miedzią od MEE. Na żadnym przestrzeń nie zmieniła się jakoś znacząco do kabla stockowego. Słuchane na Samsungu S7, Shozy Alienie Gold i Alienie+ oraz na stacjonarce (Scarlett 6i6 2gen + xDuoo TA-20 z lampami RCA).

Ani stock nie wydaje mi się klaustrofobiczny, ani pozostałe imponujące scenicznie. Ot, przyzwoite granie pod tym względem, ale z kapci nie wyrzuca. A najlepiej mi grają z... kablem BT od Magaosi :D

 

23 godziny temu, roger987 napisał:

 

czyli mojo powinien dać radę?

Teoretycznie nie powinno być źle. WojtekC z kilkoma osobami odsłuchiwał je na wyższych Kałachach i ponoć było bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak pisałem w temacie o słuchawkach BT, nie mogę z czystym sercem go polecić.

Gra świetnie, ale zasięg, to masakra. Jedna ściana i połączenie zerwane, dotknij pilota, dźwięk się rwie, odwróć głowę od źródła, to samo...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwując temat uspokajam swoje sumienie - @roger987 użytkownik Pinnacle P1 sięga po E-mi CI880 (tłumaczy to reklamą) :P, zamawia Tin Audio T2 (bo była promocja w sklepie) :P
@Karbon315 mający Hifimany Re400 i Vivo XE800 (teraz chyba są tylko na Penonaudio), kłopocze się czy Rose North Forest dotrą do piątku :P
Ktoś jeszcze? :P
Jeszcze - ja :P - TRN V20 - WER Warszawa.

edit:
@Jaro54 - też sumienie uspakaja - podoba mu się :P - dał "like".
@donpedro1979 - poniżej bezwstydne przyznaje się do kolejnego zakupu :P i jeszcze mega zadowolony :P

Edytowane przez strong6
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na poczcie, swingi, jeszcze niewygrzane, ale już grają w moich uszach ...

 

cóż, chcąc nie chcąc muszę dołączyć do grona zwolenników:)

 

Wszystko o nich zostało już powiedziane, nie będę się powtarzać.

 

Powiem tylko jedno, grają z kartofla. Nie mam pod ręką moich zabawek,

więc podłączyłem do fona, później do chińskiego dapa, słabych dźwiękowo raczej,

i idzie tego słuchać. Tipsy też wziąłem pierwsze z brzegu. Prosta aplikacja.

Bardzo dobra relacja cena/jakość:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strong6 Nie tylko RE400 i XE800. Znalazłby się przykładowo TFZ King albo Mee M6 pro w szufladzie. Niestety głównie używam vivo (mam już drugą parę  :D) ale ciągle szukam czegoś nowego wygodnego chociaż w połowie jak vivo. 

 

Za ile opłaca się brać CI880? 26$ to dobra cena? :D Z T2 poczekam, bo nie dam 50$ jak były po 35$. 

Edytowane przez Karbon315
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności