Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, strong6 napisał:

Teraz są po 26.63 zł
Wcześniej były po 16.04 zł  - to wcześniejsze zamieszanie.

Nadal warte swej ceny :)

 

No fakt, nie zauważyłem :-) ale faktycznie są warte tych 26 pln, miałem wcześniej jedną parę, dopóki nie zginęła bohaterską śmiercią w zębach mojego psa, używałem ich praktycznie codziennie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na 100% oryginał. W Chinach tak bywa z cenami.
Swego czasu kupiłem 2 pary za 6$:
http://forum.mp3store.pl/topic/95913-tanie-słuchawki-z-chin/?do=findComment&comment=1404397

 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tin Audio T2 - po wygrzaniu odchudził się nieco bas. Zakresy się wyrównały i słuchawki poszły w pierwszorzędnie czystą rozdzielczość.

Ale - prawdą jest, że zaklejenie bas portu wzbudza do życia mocny bas. Jest cieplej, brzmienie znacznie bardziej dociążone.

Mamy taki oto substytut filtrów akustycznych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie no, szlag mnie trafia! ledwie dwie godziny wytrzymuje moduł BT od KZ.

czy ktoś testował już może ten od TRN?

https://pl.aliexpress.com/item/2017-Nowy-TRN-BT3-HIFI-S-uchawki-Bezprzewodowej-Bluetooth-4-1-Kabel-Kabel-2PIN-obs-uguje/32844932592.html

alternatywnie - czy może powinienem olać KZ (chociaż ZS3 są fajne) i szukać czegoś podobnie zorientowanego na bas pod konektory MMCX - jeśli pod to złącze są dużo wydajniejsze moduły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj lub przedwczoraj pokazały się (na razie w trzech sklepach) na aliexpress słuchawki MEMT T5. To następca udanego modelu MEMT X5.
MEMT T5  przypominają lub raczej wyglądają jak EarPodsy czyli słuchawki douszne. Takie info, że taki model się pokazał.


ps. zastanawiam się czy je brać (bo trochę doków już mam), sprzedawca kusi mnie ceną - 18$ czyli całe 10$ mniej niż stoją normalnie :)
A "EarPodsów" jeszcze nie mam :P

Edytowane przez strong6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawują się doskonale :)
Vsonic GR07BE używam na piankach. Na silikonach zbyt mocno dokuczają mi zdarzające się sybilanty. Na Comply T-400 praktycznie nie ma już "świstów" i znacznie poprawiła się izolacja. Jak dla mnie oferują rewelacyjne brzmienie. Jasne, szczegółowe, bardzo przestrzenne (scena i separacja instrumentów) i praktycznie naturalne.
Bardzo mi odpowiada ich sygnatura dźwiękowa. Taka uniwersalna. I to, że udało mi się je kupić w Chinach w rewelacyjnej cenie też mnie bardzo cieszy. Moje najlepsze technicznie doki :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a jest jakaś odczuwalna różnica między kz zs5 a zs6?
I jeszcze jedno kopułki w nich są tej samej wielkości? (Zs5 jednak trochę ciśnie moje ucho)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2018 o 01:35, strong6 napisał:

MEMT T5  przypominają lub raczej wyglądają jak EarPodsy czyli słuchawki douszne. Takie info, że taki model się pokazał.


ps. zastanawiam się czy je brać (bo trochę doków już mam), sprzedawca kusi mnie ceną - 18$ czyli całe 10$ mniej niż stoją normalnie :)
A "EarPodsów" jeszcze nie mam :P

mam jakieś soniacze o niemal identycznej budowie. bez gąbek nie chcą siedzieć w uszach, z gąbkami za to są najwygodniejszymi pchełkami, jakie w uszach miałem. tylko grają tak se. może kiedyś sprawdzę te memty, bo wyglądają ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umarły mi dzisiaj Ostry KC06A. Co polecacie w zamian? budżet podobny chociaż wolałbym coś tańszego

Zaciekawiły mnie KZ ZS6, widzę jakieś śrubki więc można je chyba rozebrać a mam problem z uszami i wosk zatyka mi doki.

No i za tydzień widzę że jest jakaś promocja 

Edytowane przez Marcinkek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności