Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, strong6 napisał:

Chyba Gearbest ma wyłączność na ten nowy model:
-KZ ZSR-

No nieeeee... miałem już nic nie kupować B)

Ale tym razem poskromię ciekawość i poczekam na jakąś promkę. Jestem prawie pewien że wyrwę je za nie więcej jak 60 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to ten sam model co TRN V10, czyli jedna armatura w stylu TWFK i jeden koaksjalny moduł dynamiczny. W styczniu mają do mnie przyjść TRN, ale nie mam już hajsu na KZ, żeby porównać. Będę za to miał porównanie do ZS5 i Nicehck BRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu do wasz szły ZS5 z Gearbest? Jakieś 1,5 miesiąca temu była promocja, kupiłem i jeszcze nie ma :(. Poprzednie zakupy z Gearbest w niecały miesiąc doszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się porobiło na Gearbest. Ja zamawiałem telefon 15 grudnia z dostawą DHL i do dziś nie wyszedł od nich tylko 22 grudnia zlecenie wygenerowali w DHL. Próbują przerzucić odpowiedzialność na DHL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, to nie tylko kwestia sprzedawcy. Ja też nadal czekam na zakupy z 11.11. Na raz za dużo zamówień wpłynęło. Zatkały nie tylko dział zamówień, ale pewnie magazyny i tranzyt pocztowy. Nawet, jeśli na każdym punkcie mają kolejkę fifo, to trzeba mieć szczęście, żeby dotarło bez dłuższych przestojów, bo oprócz naszych trafiają tam  świąteczne zamówienia z drugiej połowy listopada, które mogły być szybciej zrealizowane np. ze względu na stany magazynowe. Pewnie na lotnisku mogą takie paczki leżeć i miesiąc, patrząc na śledzenie przesyłek.

Na tym GB jest termin reklamacji, jak na Ali?

 

W przyszłym roku zamawiam niektóre rzeczy w październiku, po tej lekcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rhalf napisał:

Kochani, to nie tylko kwestia sprzedawcy. Ja też nadal czekam na zakupy z 11.11. Na raz za dużo zamówień wpłynęło. Zatkały nie tylko dział zamówień, ale pewnie magazyny i tranzyt pocztowy. Nawet, jeśli na każdym punkcie mają kolejkę fifo, to trzeba mieć szczęście, żeby dotarło bez dłuższych przestojów, bo oprócz naszych trafiają tam  świąteczne zamówienia z drugiej połowy listopada, które mogły być szybciej zrealizowane np. ze względu na stany magazynowe. Pewnie na lotnisku mogą takie paczki leżeć i miesiąc, patrząc na śledzenie przesyłek.

Na tym GB jest termin reklamacji, jak na Ali?

 

W przyszłym roku zamawiam niektóre rzeczy w październiku, po tej lekcji...

To nie ma nic wspólnego, bo ja zamawiałem 15 grudnia po tygodniu wygenerowali list przewozowy i przez następny tydzień nic się nie dzieje, a dostawa miała być 7-14 dni firmą kurierską. To raczej wina bałaganu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwagę na skalę przedsięwzięcia: 24 miliardy dolarów w paczuszkach z "tanimi słuchawkami" w jeden dzień - to nie bałagan, to ewenement.

Może Cieniao to nie Amazon, ale przestój może być na każdym przystanku, nawet w punkcie poczty polskiej. A zanim tam trafi, są jeszcze: sortownia, punkt celny, lotnisko... Bóg wie jak wygląda ich "rura" logistyczna w Chinach. Na każdym z tych przystanków kolejka może być niekorzystna dla paczki, bo taki akurat był przypadek. Normalnie jest to opóźnienie kolejki wkalkulowane w terminy, ale może nie tym razem - patrz powyżej. Dopiero na szarym końcu jest sprzedawca, który faktycznie może o czymś zapomnieć, ale jest też uzależniony od dostawców, którzy musza nadążyć z uzupełnianiem braków magazynowych. Wiele przedmiotów, które zamówiliście, dopiero zostały wyprodukowane po złożeniu zamówienia. Jeśli to były KZ z Gearbest w najlepszej i najlepiej rozreklamowanej ofercie na rynku... dziwicie się?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, rhalf napisał:

Możliwe, że to ten sam model co TRN V10, czyli jedna armatura w stylu TWFK i jeden koaksjalny moduł dynamiczny. W styczniu mają do mnie przyjść TRN, ale nie mam już hajsu na KZ, żeby porównać. Będę za to miał porównanie do ZS5 i Nicehck BRO.

Te Nicehck BRO już dotarły do Ciebie? Jeśli tak to skrobnij proszę kilka zdań porównania do innych które posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie mam zapalenie ucha i mogę wypowiedzieć się tylko o pierwszych 2-4kHz :D

Nicehck Bro to jest rebrand pewnego modelu, którego nazwy nie idzie zapamiętać, ale zaczyna się na B i dalej jest masa literek i cyferek. Różnią się wyposażeniem i kolorem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zamawiałem 11.11 KZ ZS5, tylko ze z Ali. I od 16.12 wisi status że wyszły z kraju tranzytowego. A zamówienie z czarnego piątku z tego samego sklepu przyszło w 2 tygodnie.

 

Cóż, czekam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kaszkiet napisał:

Ta strona - https://audiobudget.com/leaderboard/iem - to wgl. rzeczowa jest?

Zastanawiam się też nad dokanałówkami do ~100 zł, głównie do ambientu, te wyżej wspomniane ZSR albo TRN V10 były by dobre?

Czy może VJJV K4 albo np. TIN T515? Czy jeszcze coś innego?

Jak dla mnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje preferencje są zgodne z Igora. Jak na razie nie zawiodłem się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze odbierzesz tipsy to Meeaudio M6Pro fajnie grają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 M6Pro chyba średnio tu pasują @Inszy pisał w swojej recenzji że potrafią być meczące na górze, basu mało i tłumienie kiepskie, odpada. Zastanawiają mnie jeszcze te  ww takstary.

@Inszy przywołuje do tablicy! :) 

Dobre tłumienie, fajne zejście i rozdzielczość, da rade u chińczyka za dwie stówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pasują Echobox Finder X1 na czarnych filtrach albo Soundmagic E50. W tańszych chińczykach z reguły panuje zasada: jak rozdzielcze, to podbita i często męcząca góra.

A gdyby miało być budżetowo, to całkiem ciekawe są Lyperteki MEVI. Co prawda posłuchałem ich tylko wczoraj, ale funowe bez przewalonego basu, wygodne, całkiem przestrzenne i rozsądnie rozdzielcze jak na te 30 dolarów (choć tu bez szału).

 

Podobały mi się też Takstary TS-2280, które z pamięci pasują do opisu. Jednak miałem je krótko i dawno, więc gwarancji nie daję ;)

Edytowane przez Inszy
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności