Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to wezmę sobie KZ ZS3 z allegro, wyjdzie mi jakieś 40 zł a będę je miał w ciągu kilku dni.

EDIT: No i kupione, zobaczymy jak będą grać: http://allegro.pl/sluchawki-kz-zs-3-nowe-i6856526367.html?snapshot=MjAxNy0wNi0xNlQxMDowMzoyOC42OTdaO2J1eWVyOzI3NjQyNWIwZGUzYzdkNWJlMzU4ZDE4ZWQxM2NiYmU4OGI5ZDdhYTlkOWM1OWIzYTllMzI2YWViNDFiY2UzOTA%3D

Edytowane przez Exodiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, dokanałowy odpowiednik pierwszych Monków się znajdzie? Najlepiej, żeby comply S (te chropowate) do nich dźwiękowego pasowały. Nie wiem czy Carbo Tenore to byłby dobry krok, ale słuchałem ich dawno i może przez kilka godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barwa i rozrywkowy charakter :) jak ich słucham to nie myślę o technikaliach, o prostu sobie tupię nóżką do muzyki. No i są uniwersalne, mogę słuchać na nich Velvet Underground, DJ Krusha, czy Prodigy. Jedynie w Converge stopa się zlewa, ale po chwili nie zwracam na to uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Keczup napisał:

Jakie doki lepsze do elektroniki, rapu, trip-hopu, rocka? Rozważam pomiędzy KZ ZST, a ZST3, które z tych modeli bardziej by pasowały pod powyższe gatunki?

A na czym bedziesz słuchał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2017 o 23:22, Play napisał:

Barwa i rozrywkowy charakter :) jak ich słucham to nie myślę o technikaliach, o prostu sobie tupię nóżką do muzyki. No i są uniwersalne, mogę słuchać na nich Velvet Underground, DJ Krusha, czy Prodigy. Jedynie w Converge stopa się zlewa, ale po chwili nie zwracam na to uwagi

KZ ZST na przymuląjących gumkach/piankach ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiecie tak na szybko co warto z ali kupić? Najtańsze warte uwagi słuchawki douszne bluetooth z aptX do biegania. Mają służyć w 99% do słuchania audiobooków więc sygnatura dźwiękowa nie jest ważna. Miło by było gdyby nie kłuły w ucho wysokimi, a z aspektów technicznych jakby za ucho zakładane były i bateria wytrzymała 3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam taką ciekawostkę, po przeczytaniu recenzji, że są zauważalnie lepsze niż MEMT X5...

 

TONEKING MusicMaker TW1 Wyrafinowanie 6mm Mini Dynamiczne W Ucho Słuchawki Metalu Dynamic Bass Stereo HIFI Mini Słuchawki Darmowa Wysyłka
http://s.aliexpress.com/qQ36vQFZ
(from AliExpress Android)

Edytowane przez wiatrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na hedfaju w recenzji piszą, że TW1 są warte tych pięć dolarów więcej niż Memt.

 The worst thing about the X5 is the existence of TW1. It's tuned virtually the same, but with a smoother, more liquid presentation. They still hit harder than most micro-drivers, but lack the weight the X5 puts behind every hit of bass. Treble is a little smoother with more detail. The extra presence in the upper ranges gives them some sparkle sorely missing from the X5. Their mid-range is also more forward in the mix, less effected by their somewhat excessive mid-bass hump. Imaging and soundstage are significantly improved on the TW1, letting songs breathe in a way the X5 simply can't.
 

Edytowane przez emadine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra 20 godzin już wygrzałem Turbiny T3+ i powiem tylko tyle: Są bardzo ciemne i bassowe, reszta jest bardzo poprawna i jak za 160zł polecam. Ale nawet na dx50 i w porównaniu z HD265 na skorkowych padach nie maja startu :) Za to hadeki te nie są zbyt mobilne :P

 

Na miasto T3 tłumią jak trzeba i pod tym względem to niezły wybór, ale myślałem że nie bedą aż tak ciemne. 

 

Ocena 8/10 za cenę, jakość dźwięku i użyteczność :)

 

EDit: Btw. wysoka ocena za to że w tej cenie grają całkiem przyjemnie. Porównując z HD265 więcej niż 4 bym nie dał, a nawet zastanawiałbym się nad ocena 3 za brak przestrzeni, zbyt uporczywy bass i ciemne granie.

Edytowane przez pat_net
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pat_net napisał:

Dobra 20 godzin już wygrzałem Turbiny T3+ i powiem tylko tyle: Są bardzo ciemne i bassowe, reszta jest bardzo poprawna i jak za 160zł polecam. Ale nawet na dx50 i w porównaniu z HD265 na skorkowych padach nie maja startu :) Za to hadeki te nie są zbyt mobilne :P

 

Na miasto T3 tłumią jak trzeba i pod tym względem to niezły wybór, ale myślałem że nie bedą aż tak ciemne. 

 

Ocena 8/10 za cenę, jakość dźwięku i użyteczność :)

 

EDit: Btw. wysoka ocena za to że w tej cenie grają całkiem przyjemnie. Porównując z HD265 więcej niż 4 bym nie dał, a nawet zastanawiałbym się nad ocena 3 za brak przestrzeni, zbyt uporczywy bass i ciemne granie.

Jak ten bas za bardzo hula, proponuję wysłac do sir Perula ! Ten człowiek jest w stanie je poskromić. A przynajmniej spróbuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może o co chodzi z tymi nowymi Urbanfunami? Pudełko wygląda inaczej (brak napisu HIFI), na zielonych jest teraz czerwony pasek, a wcześniej był bodajże srebrny. Chciałbym je dokupić do kolekcji, ale boję się, że to już może być inne brzmienie. Ta nowa wersja damska (biało-złote) miały brzmieć tak samo, a brzmią podobno dużo gorzej od tej wersji z HIFI na czarno-zielonym pudełku - nowe pudełko w kolorze czarnym i chyba bez tego gąbkowego wypełnienia.

Edytowane przez yogi_gti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwane słuchawki do (najprawdopodobniej) xDuoo X2 - poszukiwane słuchawki ciepłe,basowe - coś w stylu SM PL11 - miałem, nachwalić się nie mogłem - idealnie pasowały do muzyki klubowej - trance, house itp. i czegoś podobnego szukam ponownie w budżecie do 25$ - polecicie coś dobrego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwane słuchawki do (najprawdopodobniej) xDuoo X2 - poszukiwane słuchawki ciepłe,basowe - coś w stylu SM PL11 - miałem, nachwalić się nie mogłem - idealnie pasowały do muzyki klubowej - trance, house itp. i czegoś podobnego szukam ponownie w budżecie do 25$ - polecicie coś dobrego?

Video mogły by się sprawdzić ale to pchełki za niecałe 4$ - nie wiem czy szukasz tylko podobnej sygnatury dźwięku czy mają to być doki...

Sent from my HTC Desire 510 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkukrotnie czytałem tu na forum, że pomiędzy szarymi KZ ZST, a kolorowymi nie ma różnicy w brzmieniu. Koledzy z zagranicy mają odmienne zdanie.

http://www.thephonograph.net/kz-zst-pro-colorful-review/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yogi_gti napisał:

Kilkukrotnie czytałem tu na forum, że pomiędzy szarymi KZ ZST, a kolorowymi nie ma różnicy w brzmieniu. Koledzy z zagranicy mają odmienne zdanie.

http://www.thephonograph.net/kz-zst-pro-colorful-review/

Ło, myślałem, że to żart, a oni tam, za tą zagramanicą całkiem poważnie dmią w dudy. No ja pierdzielę ...

Kolorowsze zyskały miano PRO to i grać muszą lepiej niż szaraki, no bo jak szaraki mają grać lepiej niż kolorowsze ???

Skoro kolorowsze są bardziej kolorowe niż szaraki ...

Ekhmmm ... Poszliby Ci Koledzy z zagramanicy do jakiejś roboty, zmęczyli się jakąś pracą ... Może przestaliby wysiadywać swoje jajka na fotelach, może przestaliby wtedy przynudzać ???

I to z jaką emfazą, zacięciem ... Pomyślałby człek, że jakąś Bastylię zdobywają czy cuś, ale nie ...

Oni tylko swoimi gałkami ocznymi polubili bardziej te kolorowsze od tych szarych bidoków, które dla co poniektórych wyglądają gorzej, to gorzej grają.

Gdzie ja jestem na Bozię Jedyną ?

Jebną...m się swoją własną pięścią w środek łba, ale niewiele pomogło ...

Teraz zejdę do piwnicy po różne kolory sprajów i sobie posprajuję wielokolorowo różne słuchawki.

Oj, będzie się działo ...

Tak na poważnie - może inny rodzaj plastiku, tipsów itp., ale to są tak minimalne różnice, że trzeba być równocześnie nietoperzem i wielorybem.

Ktoś słyszał o nieto-wielorybie czy też narwalo-perzu ?

A zresztą, jakie to ma znaczenie?

Jeśli nie porównuje się łeb w łeb to całkiem przyjemnie można słuchać różnych ustrojstw o całkiem odmiennych sygnaturach, jeśli tylko z dziurki płynie to co lubimy ...

Z jakiej dziurki spytacie ? ;)

A, to już takie osobiste pytanie na które każdy powinien sam sobie odpowiedzieć.

 

Edytowane przez paratykus
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności