Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

W takiej muzyce powinny się sprawdzić. Są dosyć jasne, dynamiczne bez buły na basie. Do czego bym się przyczepił to dźwięki trochę nieśmiało opuszczają słuchawki - dźwięk w głowie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Jak W1Pro i elektronika ?

Sprawdza się, Kraftwerk np bardzo fajnie brzmi. "Das Robot" słuchało się wspaniale momentami jakby z dwóch źródeł bo do każdego ucha co innego szło :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie Bluedio T3+ lub T4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półotwarte Musical Fidelity MF200 ale chyba budżet za wysoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły ZS3. No, z pamięci zdecydowanie lepsze od ZST. Przynajmniej się nie krzywię jak ich słucham, fajne, wygodne, dużo basu, dosyć ciemne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ostatnie strony bardzo zostały pochłonięte przez douszniaki, ale czy znajdę jakieś dobre over/on-ear z bt w cenie 40$?

 

Fajnie jakby miały bass i wysuniętą średnice, bez syczącej góry, o ile w tym przedziale cenowym to możliwe :P

 

Ew. czy są jakieś strony lub temat na forum, gdzie testy takich wynalazków można przeczytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pat_net napisał:

Widać, że ostatnie strony bardzo zostały pochłonięte przez douszniaki, ale czy znajdę jakieś dobre over/on-ear z bt w cenie 40$?

 

Fajnie jakby miały bass i wysuniętą średnice, bez syczącej góry, o ile w tym przedziale cenowym to możliwe :P

 

Ew. czy są jakieś strony lub temat na forum, gdzie testy takich wynalazków można przeczytać?

Mówisz masz bluedio T3+ zakup i Bluedio T3 recenzja. można taniej ale nie znam tych sklepów i jak chcesz poszukaj na ali lub gearbest.com pare dolarów może być taniej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2017 o 09:19, Lord Rayden napisał:

Jak W1Pro i elektronika ?

Moim zdaniem do elektroniki jednak lepsze KZ ZS5, KZ ZS3 lub nawet KZ ZST (choć trochę kuleją basowo) . Wczoraj je odebrałem i moim zdaniem bas jakiś jakby rozlazły, słabo kontrolowany, wysokie przytłumione i mam wrażenie jakby gubiły się/niewyrabiały w szybkich kawałkach np: deadmau5. Kombinuję jeszcze z tipsami, ale moje ulubione kawałki które wiem jak potrafią zabrzmieć słychać jak przez firankę.

Dnia 8.06.2017 o 21:30, Mcarto napisał:

A do mnie doszły z rana W1 Pro i jestem z nich zadowolony:) 

Pomęczyłem je przez trzy godziny białym szumem na wszelki wypadek (raczej nie wierzę w wygrzewanie dokanałowych).

Słuchawki są faktycznie niesamowicie wygodne - KZ też nie są złe ale te siedzą jak zrobione na zamówienie.

Grają dokładnie tak jak jak opisywano, bas jest mocny, może nawet go trochę za dużo ale jest kontrolowany i fajnie schodzi, średnica niezła a góra trochę jakby zamknięta.

Grają dość przestrzennie i rozrywkowo za co je polubiłem tym bardziej, że nie męczą uszu. Jedyne małe ale miałem do wysokich i też nie bardzo mi się podobało jak sobie poradziły w 2 gęstych szybkich utworach - trochę je zamuliło.

Zgadzam się, że są b.wygodne. Zgadzam się góra jakby zamknięta i mi też się wydaje, że nie wyrabiają z precyzją w szybkich kawałkach jak chociażby KZ ZST czy ZS5. Bas taki misiowaty bez wykopu.

No dobra w paczce były jeszcze QKZ DM300 - pora otworzyć pudełeczko :rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaro54 napisał:

Mówisz masz bluedio T3+ zakup i Bluedio T3 recenzja. można taniej ale nie znam tych sklepów i jak chcesz poszukaj na ali lub gearbest.com pare dolarów może być taniej

Dzięki :)

 

Wersja T3 i T3+ różni sie tylko slotem na karty? Bo w sumie różnica 5-6$ z ali i dodatkowo karta 32GB zawsze awaryjnie może się przydać.

 

Za 160zł powinny być okej do monstercata i eurobeat. 

 

Edytowane przez pat_net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yogi_gti napisał:

 

Zgadzam się, że są b.wygodne. Zgadzam się góra jakby zamknięta i mi też się wydaje, że nie wyrabiają z precyzją w szybkich kawałkach jak chociażby KZ ZST czy ZS5. Bas taki misiowaty bez wykopu.

No dobra w paczce były jeszcze QKZ DM300 - pora otworzyć pudełeczko :rolleyes:

Sprawdź koniecznie tipsy z szerszymi otworkami jak stockowe!!

Słucham już ich godzinę i z innymi tipsami to zupełnie inne słuchawki, wyrabiają się dobrze w szybszych utworach i góra jest lepsza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem z kilkoma różnymi tipsami i niestety nic nie pomogło. Za to QKZ DM300 dla mnie dużo lepsze od W1Pro.(oprócz wygody) Większa przestrzeń i górne pasmo. Męczyłem na kilku kawałkach na przemian i W1Pro wracają do pudełka. Jutro będę sobie porównywał z rodziną KZ. Powoli wyłaniam pierwszą trójkę moich osobistych zawodów.

Edytowane przez yogi_gti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lord Rayden napisał:

DM300 są niewygodne ?

Nie tyle niewygodne co w1pro są dosyć małe, lekkie i naprawdę można o nich zapomnieć, że ma się je w uchu (nie uwierają). Jednak jak dla mnie jakość dźwięku ważniejsza. Życie jest za krótkie aby marnować czas na słuchanie na sprzęcie który nie wywołuje uśmiechu na twarzy w trakcie słuchania. DM300 w moim odczuciu biją W1pro na każdym polu oprócz wygody, co wcale nie znaczy że jakoś specjalnie w ucho uwierają...ale to tylko moje spostrzeżenia. Zanim zamówiłem pierwsze słuchawki myślałem że jestem basolubem i ten aspekt stawiałem na 1 miejscu. Z czasem okazało się że bardziej cenię sobie aby ten bas był bardziej kontrolowany, czuć było przestrzeń i cenie sobie dużą rozdzielczość brzmienia oraz jego barwę. Dla mnie laika okazało się że jest więcej składowych dobrego brzmienia...a co najgorsze każde słuchawki brzmią inaczej, ale dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe nauszne (przynajmniej dotąd na nie nie trafiłem) - Aaliyah Rose 810 (na słuchawkach piszą Beevo , BV-HM-910)

http://ujeb.se/ZGn3l

 

Original-Beevo-Game-Headset-Vibration-Function-and-7-1-Surround-Sound-font-b-Professional-b-font.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno spostrzeżenie W1Pro z tipsami o szerszych otworkach są b.wybredne jeśli chodzi o jakość utworu. Każdy gorzej zgrany utwór brzmi fatalnie i nie mówię o jakiejś własnej kolekcji ale nawet o utworach dostępnych w Deezer, Tidal bo i tam nie raz trafią się słabsze kawałki pomimo 320kbs.

edyta: (w gorzej zgranych szybszych kawałkach)

 

KZ ZS3 ciemniejsze... bardziej basowe:) Już nie wiem czy brać kolejne do testów czy raz dać 200-300 i kupić coś sprawdzonego.

 

Edytowane przez Mcarto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mcarto napisał:

Jeszcze jedno spostrzeżenie W1Pro z tipsami o szerszych otworkach są b.wybredne jeśli chodzi o jakość utworu. Każdy gorzej zgrany utwór brzmi fatalnie i nie mówię o jakiejś własnej kolekcji ale nawet o utworach dostępnych w Deezer, Tidal bo i tam nie raz trafią się słabsze kawałki pomimo 320kbs.

 

 

KZ ZS3 ciemniejsze... bardziej basowe:) Już nie wiem czy brać kolejne do testów czy raz dać 200-300 i kupić coś sprawdzonego.

 

Według Ciebie lepsze KZ ZS3 czy W1PRO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, yogi_gti napisał:

Według Ciebie lepsze KZ ZS3 czy W1PRO?

Nie nie słuchałem KZ ZS3 to tylko echo - taka zanęta dla maniaków która krąży po forum;)

KZ ZS3 kuszą ale jeszcze nie skreśliłem KZ ZST - chyba się trochę wyrobiły bo bas wydaje się lepszy, wszystko jest lepiej wypełnione i góra już nie zwraca tak uwagi.

Coś mi się w nich podoba... jeszcze czekam na nowe tipsy i pianki.

 

W1Pro to wg. mnie słabe słuchawki, z szerszymi tipsami grają nieźle ale w słabiej zgranych utworach gitary charczą. Nie są uniwersalne - trafiły do szuflady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności