Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

 

12 godzin temu, Damix napisał:

Ile czasu minęło zanim zaktualizowała się cena za KZ ZS5 na aliexpress?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

U mnie zaktualizowała się od razu, w kilka sekund. Chyba chińczyk siedział przy kompie. :) 

Wpisywałem kod w wiadomości dla sprzedającego, przy zamówieniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2017 o 23:48, Inszy napisał:

Na pewno basu mają mniej (mimo że ZST jeszcze nie słyszałem). Ogólnie sprawiają wrażenie rozwinięcia K4, ale z lżejszym basem i większą sceną. Zdecydowanie trzeba zmienić w nich tipsy, bo są po prostu beznadziejne (albo zastosować pianki z zestawu).

Dzięki @Inszy uratowałeś mnie w ostatniej chwili. Miałem już kupione ale nie zapłacone bo czekałem na redukcję ceny poprzez hasło rabatowe. Anulowałem tą transakcje. 

Jeszcze raz dzięki. Szukam czegoś co w dolnym rejestrze będzie grało z większym wykopem niż KZ ZST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mihi97 napisał:

Czy nadal KZ ZST to najlepszy wybór do 100zł w słuchawkach dokanałowych biorąc pod uwagę to, że słucham głownie rocka i rapu?

Z tego co ostatnio czytałem to to Memt X5, urbany by się lepiej chyba sprawdziły w tych gatunkach muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wrz x7, mają w pełni działające sterowanie w Androidzie.

http://s.aliexpress.com/Ajumuqym
(from AliExpress Android)

Grają znacznie lepiej niż stockowe od Samsung S7. Bas podkreślony. Dużo lepsze wykonanie. W komplecie woreczek i zestaw gumek. Mi pasują do ucha idealnie więc nie zmieniałem.

Możecie podać link do tego kabla bt do kz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych WRZ X7 - nie znam. Są tanie i wysoko oceniane, zajście podobno mają konkretne. Warto je mieć na uwadze ;)
 

@yogi_gti - z większym wykopem niż KZ ZST: KZ ZS3, Tennmak Dulcimer, Takstar Ingping H60, VJJB K4, Memt X5.
@mihi97 - KZ ZST to naprawdę 'dobre' doki do rocka, dobrze sprawdzą się też: Einsar T2 (też mają basu więcej niż KZ ZST). W rapie (i w rocku) jakbyś chciał więcej basu - te z góry.

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mihi97 napisał:

@strong6 Właśnie więcej słucham rapu niż rocka, więc ten bas by się w sumie przydał. Czyli dla moich zastosować KZ ZS3 > KZ ZST? W ogóle to na gearbescie ZS3 są za 8$. Kto by pomyślał, że za tyle można mieć dobre słuchawki :)

Mają taką samą/podobną budowę jak ZST - (kabelek jest kompatybilny, ten srebrzony też). Więcej basu (a grają dobrze), epickie uszczelnie (doświadczyłem wręcz podciśnienia w uszach) - nie ma mowy żeby wypadły z uszu (stworzone do ruchu) i naprawdę niską cenę. Chyba masz rozwiązanie dla siebie na tanie i 'dobre' chińskie doki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2017 o 19:25, bioreset napisał:

Witam, parę dni temu rozwaliłem swoje hybrydy od Xiaomi i szukam czegoś nowego, może nawet lepszego w podobnej cenie. Czy znajdę coś o podobnym brzmieniu do hybryd do 20$? Słucham głównie muzyki elektronicznej i hardstyle. Dzięki z góry.

 

Ja mam najnowsze Mi In-Ear Headphones Pro HD, i zdecydowanie polecam. Tylko trzeba na spokojnie upolować promocje. 

Edytowane przez TePe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Wooeasy? Wrzuciłem w piątek Memty do koszyka. W piątek 15$, w sobotę 18 a dzisiaj 20. Quna znowu spóźniłem się na promocję, wrrr.

Chyba wezmę gdzie najtaniej: w Fangwenkai tylko czas dostawy 60 zamiast 20 dni :( . Też dają 2 dolce rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poczuli, że wytworzyło się parcie na te słuchaweczki po dobrej opinii w audiobudget.com i od razu cena w górę.

Na Gearbest są Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD w promo za niecałe 23 dolce i się zastanawiam czy by do kolekcji nie dorzucić. Ale masa sprzecznych opini na ich temat i sam nie wiem już....  Ciekaw jestem jeszcze tych Zirconów i KZ ZS3 ale jeszcze nie podochodziły do mnie. KZ ZST nie spełniło moich oczekiwań.

 

 

... cholera ja to mam jednak słabą wolę. Skusiłem się na te Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro HD. Najwyżej jak mi nie podejdą to wystawie na OLX za 9 dych.

 

Edytowane przez yogi_gti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową Starha i audiobudget zamówię do memtów te tipsy. Słuchajcie wziąć na testy jeszcze czewone i niebieskie kz? Może jakieś pianki w tym sklepie?

 

I mie słaba wola dopada. Do kompletu (M.X5) już rozglądam się za  ~ QKZ W1, ED3M. Jako robocze nadadzą się?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, pierotero napisał:

Za namową Starha i audiobudget zamówię do memtów te tipsy. Słuchajcie wziąć na testy jeszcze czewone i niebieskie kz? Może jakieś pianki w tym sklepie?

 

I mie słaba wola dopada. Do kompletu (M.X5) już rozglądam się za  ~ QKZ W1, ED3M. Jako robocze nadadzą się?

Jaką namową, ja mam czyste ręce :P

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, pierotero napisał:

I mie słaba wola dopada. Do kompletu (M.X5) już rozglądam się za  ~ QKZ W1, ED3M. Jako robocze nadadzą się?

W1 Pro jak najbardziej nadadzą sie. Super wygodne doki z niezłym dźwiękiem. I cena rewelacyjna, kabelek wymienny z mmcx więc za ok. 10 $ kupisz do nich kabel BT

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Starh napisał:

Jaką namową, ja mam czyste ręce :P

 

 

Sprawdzimy, obadamy wszystko.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem W1 Pro 2 pary, boo do jednej rabatu nie chcieli dać ;)

Teraz kabelek ktoś poleci i będzie git.

 

ps. memty oczywiście też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pierotero napisał:

Zamówiłem W1 Pro 2 pary, boo do jednej rabatu nie chcieli dać ;)

Teraz kabelek ktoś poleci i będzie git.

 

ps. memty oczywiście też :)

Na W1 Pro nie zawiedziesz się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności