Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

@donpedro - słuszne uwagi.
;)
Te KZ ZS3 to niezłe doki za niewielkie pieniądze, a izolację mają najlepszą z wszystkich KZ-tów. Jeśli już dopasuje się je do uszu to niesamowicie pewnie w tych uszach leżą. Dopasowują się bardzo ściśle, nie ma możliwości żeby wypadły z uszu, a izolacja jest znakomita. Można czasem odnieść wrażenie podciśnienia wewnątrz uszu. Co raczej nie jest przyjemne. Da się temu zaradzić wymieniając stockowe tipsy na np. te z KZ ZST, które mają na tipsach takie podłużne rowki (srebrzony kabelek z ZST też pasuje - lekko zmniejsza bas, rozjaśnia i wyrównuje brzmienie, nie ma efektu mikrofonowego).
Ogólnie grają ciepło, mocnym, podbitym midbasem ale lekko wycofanych średnich i wysokich jest wystarczająco dużo, brzmią naturalnie i szczegółowo, nie są stłumione, nie ma sybilantów.
Dobrze grające chińskie tanie doki. Doskonale sprawdzą się w ruchu i przy uprawianiu sportu - na pewno nie wypadną z uszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna Krz odpaliłem apke na windowsphonie i niet what's new :( jest tylko just for you!? Chyba poszukam w rodzinie andka ;)

 

Gorąca prośba do użytkowników Urbanfunów, czy ktoś ich używa razem z jasnym DACiem? Ja bym łączył z takim towarzystwem i ciekawi mnie jakby zagrały.

 

Następna prośba czy są jakieś fajne trudno-obciążalne czyli wieloomowe (~300 i więcej) earphony najlepiej po ciemniejszej stronie mocy? Słuchałbym je na ampach, mxm, BCL.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możecie polecić jakieś douszne słuchawki, które:

- mają trzyprzyciskowy pilot z mikrofonem

- mają dobrej jakości kabel

- w cenie ok 100zł, może trochę wiecej

- i oczywiście grają ponadprzeciętnie

Mi udało się jedynie znaleźć Xiaomi Piston/Hybrid (to nazewnictwo jest szalone).

Z przyciskami jest ten problem że wiele go po prostu nie ma, albo jest tylko pojedynczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły moje kolejne ZST z Gearbest. W dwa tygodnie. Po raz kolejny potwierdzam ich ******stość. To powinna być obowiązkowa pozycja dla wszystkich zaczynających przygodę z iemami.

Obie pary przyszły z kablem z mikrofonem i odcinkami pamięciowymi, może ktoś chce się wymienić za kabelek bez pamięciowych zausznic? Jakby co to PM.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 minut temu, all999 napisał:

Doszły moje kolejne ZST z Gearbest. W dwa tygodnie. Po raz kolejny potwierdzam ich ******stość. To powinna być obowiązkowa pozycja dla wszystkich zaczynających przygodę z iemami.

Obie pary przyszły z kablem z mikrofonem i odcinkami pamięciowymi, może ktoś chce się wymienić za kabelek bez pamięciowych zausznic? Jakby co to PM.

 

Mogę odkupić z ciekawości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dziś dotarły raczej mało znane u nas Einsear T2. Naturalne, szczegółowe granie, z lekko wzmocnionym subbasem. Trafiłem je za 8$, teraz kosztują niewiele więcej.
Bardzo dobre doki w niskiej cenie. Szerzej opisane na stronie audiobudget - nie zawiodłem się na tam polecanych i opisanych:
https://audiobudget.com/leaderboard.php
https://audiobudget.com/product.php?brand=EINSEAR&id=T2

@BamboszeK - KZ ZST mają rozmiar tulejki 400 ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, strong6 napisał:

A do mnie dziś dotarły raczej mało znane u nas Einsear T2. Naturalne, szczegółowe granie, z lekko wzmocnionym subbasem. Trafiłem je za 8$, teraz kosztują niewiele więcej...

Jak wypadają przy Urbanfunach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Perul - to tak brzmieniowo jakby Urbanfuny na lekkich sterydach ;)
Brzmienie jak w Urbanfunach, zbliżone do naturalnego, jest trochę więcej subbasu i jaśniejsza góra. Bas całościowo jest szybki, punktowy, precyzyjny. Nie dla tzw. basheadów, ale gdzie ma zabrzmieć to jest konkretnie. Bas nic nie zasłania. Średnie nie są podkreślone, wokale bardzo dobrze wybrzmiewają, są naturalnie - poziom Urbanfunów. 
Tony wysokie są lekko ostrzejsze niż w Urbanfunach (bardzo rzadko ale zdarzają się minimalne przekłucia - coś jak w UiiSii HM7, które znasz i które są półkę niżej). Wysokie są jasne, i szczegółowe, detaliczne. Można wyławiać smaczki. 
Scena jest co najmniej dobra, może odrobinę mniejsza niż w Urbanfunach. Separacja instrumentów i przejrzystość na podobnym poziomie - bardzo wysokim.
Kosztują mniej niż Urbanfuny, a prezentują podobny poziom jakości brzmienia. Jak na ich cenę, grają naprawdę bardzo dobrze.
Stosunek jakość brzmienia/cena to nawet lepiej niż Urbanfuny.
Jestem bardzo zdziwiony, że coś w tak niskiej cenie może grać tak dobrze :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacekin napisał:

Przyszły Urbanfuny. Czy ich sygnatura dźwięku zmieni się

czy to co jest od wyjęcia z pudełka takie zostanie?

Brzmienie Urbanfunów można kształtować różnymi tipsami - u mnie najlepiej sprawdziły się te od KZ ZST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Perul napisał:

Brzmienie Urbanfunów można kształtować różnymi tipsami - u mnie najlepiej sprawdziły się te od KZ ZST.

Fetyszysta. Ja w nich 30min nie usiedzę. A później mnie pół dnia uszy bolały. Nie wiem czemu one takie szorstkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krz napisał:

Fetyszysta. Ja w nich 30min nie usiedzę. A później mnie pół dnia uszy bolały. Nie wiem czemu one takie szorstkie.

Za delikatne uszka waść macie, papierem ściernym gruboziarnistym pociągnąć i ból przejdzie, a wręcz ulgę poczujesz :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro54 napisał:

Za delikatne uszka waść macie, papierem ściernym gruboziarnistym pociągnąć i ból przejdzie, a wręcz ulgę poczujesz :)

Panie, ja wychowany na Audeo. Dopiero się uczę IEMów na ZST.

Po Phonakach wszystko będzie sprawiać ból.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacekin napisał:

Jakimi tipsami można Urbanfuny przyciemnić / dociążyć?

Krótkimi i szczelnymi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności