Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat ma już tyle stron...

Nie czytam go od początku i nie czytam go tez w całości stąd moje pytanie.

Zaczyna się robić ciepło, szosa moja czeka na pierwsze jazdy. Będę szukał doków bezprzewodowych powiedzmy do 20 dolców. Znajdę coś z sygnaturą jak vivo xe800 lub coś podobnego co zagra około 6h?

 

Wysłano z Kukuruźnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, jestem zachwycony brzmieniem UFunów Hifi. Tak hipotetycznie spytam - coś o takim graniu tylko z odczepianym kablem znajdzie się względnie tanio?
Ten fabryczny kabelek lichy i się boję, że za 3 miechy padnie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @bachankas ja także jestem zachwycony ich brzmieniem przy tak niskiej cenie :)
​(przez kilka miesięcy samotnie się nimi zachwycałem) więc kupiłem drugą parę, to chyba najlepsze wyjście.
​Z tanich chińczyków z odpinanym kablem mam KZ ZS3 i za niedługo dojedzie zamówienie będę miał te "kilery" :P ten "hicior" z top listy forum mp3store.

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie chłopacy :P

 

Słucham tylko industrialu. Mam Axona 7, Takstary Hi1200 i Meizu HD50. Audiofilem nie jestem, ale brak mi k**wa czegoś :-/ O ile Meizu dają radę to Takstary nie wyrabiają, a nie mam zwyczaju łazić w nausznikach, bo się wstydzę takie g**** mieć na głowie, skromny jestem.

 

Nie lubię płacić podatków i haraczu za logo firmy, więc nawet skarpetki zamawiam z Chin.

 

Polećcie koledzy jakieś doki, które napędzi mój chiński ZTE do pełna i będzie to coś lepszego niż super - discopolo EFFECT bass made by Takstar, potrzeba mi czegoś więcej... więcej... więcej czegoś tam, nie znam się, ale pewnie będziecie wiedzieć o co cho...

 

Aktualnie idą do mnie Urbanfuny tak tutaj polecane, ale obawiam się, że będzie gorzej niż w Takstarach Hi1200. Przerabiałem już te wszystkie możliwe pistony, nie pistony w aluminiowych obudowach i to lipa jest dla mnie. Hi1200 pomimo tych wieśniackich basów najlepiej dają radę póki co.

 

Poradźta proszę :(

Edytowane przez tomikitwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanfuny są rewelacyjne, więcej mi radochy że słuchania niż M50x czasem dają, a są 10x tańsze.

Natomiast argumentacja przeciw noszeniu nauszników mnie intryguje, te Meizu są jednymi z ładniejszych słuchawek nausznych.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje Urbanfuny dostałem wczoraj, jakby tulejka była mniejsza to byłoby cudo. W każdym razie i tak ucho się przyzwyczaja do początkowego lekkiego dyskomfortu. Jakby dostać takie granie w pieniądzach powiedzmy do 200zł w wersji wokółusznej portable i nic mi więcej nie potrzeba.

@up możliwe, że chodzi o wersję wyposażenia. Kolega z pracy zamawiał jakiś czas temu i na wyposażeniu miał tylko 1pare gumek i 1pare comply, bez etui. Ja dostałem wersję z etui i 3parami gumek i etui.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Aktualnie idą do mnie Urbanfuny tak tutaj polecane, ale obawiam się, że będzie gorzej niż w Takstarach Hi1200. Przerabiałem już te wszystkie możliwe pistony, nie pistony w aluminiowych obudowach i to lipa jest dla mnie. Hi1200 pomimo tych wieśniackich basów najlepiej dają radę póki co...

Dla mnie Urbanfuny lepsze od Hi1200, choć bezpośrednio nie miałem okazji porównać, więc oceniam tylko z pamięci.

Z tym, że ja na Hi1200 musiałem założyć inne gumki (na Urbanfuny również) ze względu na brak trzymania się w uchu, które sporo zmieniały brzmienie (w Urbanfunach mniej się zmienia).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleciacie tak urbanfuny to będę cierpliwie na nie czekał. Może to jest to.

Jeśli chodzi o słuchawki meizu to fakt są bardzo ładne, ale nie chodzę w nausznikach, bo wyglądam wtedy jak licealista, a tu człowiek poważny się stara być :)))

 

Wysłane z mojego Axona 7

Edytowane przez tomikitwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​Ja dodam jeszcze, że Urbanfuny naprawdę nieźle (a właściwie bardzo dobrze) grają już po wyjęciu z opakowania. Jednak sygnatura dźwiękowa wypełnia się i stabilizuje się po kilkudziesięciu godzinach wygrzewania/użytkowania. Całe pasmo staje się pełniejsze, jeszcze bardziej wyrównane. Wtedy doki pokazują pełnię swoich możliwości.
Ważne jest też to co napisał @Perul odnośnie dobrego dopasowania tipsów.
:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KZ zmiana tipsów też robi robotę.

Zaraz po zamówieniu Urbanfun zamówiłem sobie tipsy triflange.

Z tego co czytam i sam sprawdziłem trzeba sobie do tych doków tipsy

dobrać.

Triflange przez swoją długość mogą spowodować schowanie się nieco i wyostrzenie średnicy - przynajmniej takie są moje doświadczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakowoż Remaxy 800 MD wydają mi się lepsze od UFunów. Obu słuchałem na piankach. Chłodniejsze, bardziej szczegółowe. Remaxy po dopasowaniu się z nimi mam i na razie nie mam planu się z nimi rozstawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności