Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj: nauszne słuchawki z Chin do 15-20$? Znajdę coś? Najlepiej zamknięte. Słucham głównie rapu, ale także trochę rocka i jazzu. Źródłem będzie póki co xDuoo X2 oraz laptop. Coś polecacie czy lepiej dozbierać i kupić coś lepszego?

 

Jeśli chodzi o wygodę to na pewno edifiery k710.

Wyjęte z pudełka były średnie.

Po jakimś miesiącu grania są całkiem przyjemnie.

Niestety nie jestem w stanie zestawić ich z niczym podobnym w tej cenie. U mnie też grają z xduoo x2

podasz link skąd kupowałeś?

 

EDIFIER K710P Super Bass Gaming Headband Wired Hifi Headphones Headset With Microphone For Mobile Phone Computer Gamer

http://s.aliexpress.com/Nn2YvIBJ

(from AliExpress Android)

 

Recenzje w internecie znajdziesz pod nazwą m710p tak nazywa się ten model poza Chinami

Edytowane przez Ybybu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ZST i Urbanfun Hifi w drodze do mnie, jedne wylądują u mnie, drugie u dziewczyny :)

A co do nauchów - trochę się nastawiam na Meizu HD50. Są jakieś alternatywy w podobnym budżecie?
Szukam czegoś z charakterystyką M50x - rozsądna V-a z wykopem, tylko słuchawki mniejsze niż ATH. HD50 są ładne, wygodne wg właścicieli, a brzmienie (mam nadzieję) niedługo sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ani jedne ani drugie ładne nie są, poza tym urbanfun mają na maxa irytujący kabel, takiego gremlina jeszcze nie miałem, mam wrażenie, że tylko czeka aż odłożę i z szyderczym uśmieszkiem zaczyna "się plątać" na szczęście rekompensują, w swoim przedziale cenowym plus powiedzmy te pięć dych, dźwiękiem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ZST i Urbanfun Hifi w drodze do mnie, jedne wylądują u mnie, drugie u dziewczyny :)

 

A co do nauchów - trochę się nastawiam na Meizu HD50. Są jakieś alternatywy w podobnym budżecie?

Szukam czegoś z charakterystyką M50x - rozsądna V-a z wykopem, tylko słuchawki mniejsze niż ATH. HD50 są ładne, wygodne wg właścicieli, a brzmienie (mam nadzieję) niedługo sprawdzę.

Sprawdź BossHifi B8, imo lepsze od HD50.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko słuchałem, ale i modowałem, bo na padach HM5 sporo dźwięk się zmienił. Jeszcze mnie czeka ich rekabling wewnętrzny, tak więc można powiedzieć, że będę je znał na wylot.

 

Wielkością to są coś około CAL, czyli imo nadają się na portable, do tego przekręcane muszle na płask ułatwiają przenoszenie. Jak ktoś ma mniejsze uszy to już nawet na stockowych padach będą wokółuszne, bo muszla jest podłużna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...znaczy musisz je w zasadzie od nowa zrobić. Jeśli jeszcze rekabling wewnętrzny...

To bardzo tajemnicze nauszniki. Tylko Perul wie jak grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko słuchałem, ale i modowałem, bo na padach HM5 sporo dźwięk się zmienił. Jeszcze mnie czeka ich rekabling wewnętrzny, tak więc można powiedzieć, że będę je znał na wylot.

 

Wielkością to są coś około CAL, czyli imo nadają się na portable, do tego przekręcane muszle na płask ułatwiają przenoszenie. Jak ktoś ma mniejsze uszy to już nawet na stockowych padach będą wokółuszne, bo muszla jest podłużna.

A stockowe jaką mają górę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...znaczy musisz je w zasadzie od nowa zrobić. Jeśli jeszcze rekabling wewnętrzny...

To bardzo tajemnicze nauszniki. Tylko Perul wie jak grają.

Żeby nie zmiana padów to imo mod nie jest niezbędny, jakieś wygłuszenie w środku co najwyżej celem poprawy separacji. Grają dość funowym dźwiękiem, znaczy basu nie brak, ale tez nie wchodzi na inne pasma. Wysokie bardzo dobrej jakości i w sporej ilości (ale imo jeszcze bez przegięcia), średnie też niczego sobie, całkiem naturalne.

To co opisuję to z pamięci jak grają stockowo, bo mam nie pisać o tym jak po modach wypadają - tutaj Vaiet pewnie reckę skrobnie ;) .

Ja robię im te wszystkie zmiany, po to żeby był "full wypas" a nie tylko dobre :) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stocku przez brak wygłuszenia w środku kuleje separacja. Miałem problem... czy może raczej nie byłem w stanie określić lokalizacji źródeł pozornych w przestrzeni. Niby nic się nie zlewało ze sobą, ale grało to dosyć dziwnie. Zmiana na SuperSofty HM5 przyniosła pewną poprawę, dość sporą IMO, ale skoro Perul mógł zrobić więcej, to wiecie ;)

 

Ogólna charakterystyka to pełen fun z naprawdę niezłą ilością detali, co mnie ogromnie zaskoczyło. Bas ma potęgę o niesamowitej kontroli biorąc pod uwagę ilość (nie jestem bass headem, więc weźcie na to poprawkę) oraz kapitalnym zejściu. Średnica miodnie nasycona, dociążona i mięsista jak mój dzisiejszy schab smażony soute o grubości 3cm. Ma się ochotę wgryźć w to mięcho. Góra cudna, szczegółowa i rozciągnięta, a do tego sybilizuje tylko na na tych skopanych kawałkach, gdzie realizacja jest tak samo fantastyczna, jak obiektywizm niektórych wobec AK380 :]

 

Będzie więcej, jak wrócą od Perula. IMO bardzo solidny produkt już za tą kasę, świetnie wyglądający i z zaskakująco dobrym kablem, który dźwiękowo prezentuje półkę posrebrzanego Vention - czyli dwie klasy wyżej, niż taki stock od Beyerów Custom One Pro :] Kupowałem je konkretnie z zamiarem dalszego modowania i pod portable. Smocza Hybryda Mk1 już na nie czeka, więc będzie moc :D Stay tuned, będę pisał jak je dostanę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy warto kupić remax rm800md do xduoo x2? Bo zamierzam kupić dapa, narazie mam bw delty i się zastanawiam nad sensem zamówienia x2 razem z remaxami i nie moge sie zdecydować.

Kup sobie w Polsce od oficjalnego dystrybutora AudioHeaven (BigMaras tu na forum), zamiast januszować zamawianiem z neta. Masz Polską gwarancję, serwis i wszystko. I pewność, że masz sprzęt z pewnego źródła oraz jego najnowszą rewizję. Dla 20 czy 30zł oszczędności ja osobiście nie widzę podstaw, żeby narażać się na straty w przypadku ewentualnej awarii grajka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie czy warto kupić remax rm800md do xduoo x2? Bo zamierzam kupić dapa, narazie mam bw delty i się zastanawiam nad sensem zamówienia x2 razem z remaxami i nie moge sie zdecydować.

Kup sobie w Polsce od oficjalnego dystrybutora AudioHeaven (BigMaras tu na forum), zamiast januszować zamawianiem z neta. Masz Polską gwarancję, serwis i wszystko. I pewność, że masz sprzęt z pewnego źródła oraz jego najnowszą rewizję. Dla 20 czy 30zł oszczędności ja osobiście nie widzę podstaw, żeby narażać się na straty w przypadku ewentualnej awarii grajka.

 

Wiem własnie od niego miałem kupić tylko zastanawiam się czy kupić samego dapa i zostać z deltami czy jescze kupić remaxy.

Edytowane przez Marek1415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie czy warto kupić remax rm800md do xduoo x2? Bo zamierzam kupić dapa, narazie mam bw delty i się zastanawiam nad sensem zamówienia x2 razem z remaxami i nie moge sie zdecydować.

Kup sobie w Polsce od oficjalnego dystrybutora AudioHeaven (BigMaras tu na forum), zamiast januszować zamawianiem z neta. Masz Polską gwarancję, serwis i wszystko. I pewność, że masz sprzęt z pewnego źródła oraz jego najnowszą rewizję. Dla 20 czy 30zł oszczędności ja osobiście nie widzę podstaw, żeby narażać się na straty w przypadku ewentualnej awarii grajka.

 

Wiem własnie od niego miałem kupić tylko zastanawiam się czy kupić samego dapa i zostać z deltami czy jescze kupić remaxyi.

 

Tępy ja ^^ Zapomniałem, że Marek ma też w ofercie te Remaxy :D W każdym razie jak ma być dobry i tani DAP, to X2 jak najbardziej. Niestety jak Remaxy grają nie wiem, więc się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności