Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Te wyprzedaże na 11 to tradycyjnie delikatna lipa .

https://www.aliexpress.com/item/New-URBANFUN-Balanced-Armature-With-Dynamic-In-ear-Earphone-BA-Driver-Noise-Cancelling-Headset/32730352206.html?spm=2114.13010208.99999999.264.tSqI68

Tu urbany mialy być po 15usd , a są po 16,82 czyli w normalnej cenie

 

Napisałem do myfrienda, bo właśnie byłem w trakcie finalizowania zakupu, a tu error zonk :blink:, cena skoczyła do 19,50 Dostałem odpowiedź, że skończyła im się ilość w promo. Także kiepski refleks ;) Teraz dobra cena to Urbany ok 17$, a że zamówiłem 4 inne doki, to będzie czego słuchać (nie mam ciśnienia (i kasy) na razie -_-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te wyprzedaże na 11 to tradycyjnie delikatna lipa .

https://www.aliexpress.com/item/New-URBANFUN-Balanced-Armature-With-Dynamic-In-ear-Earphone-BA-Driver-Noise-Cancelling-Headset/32730352206.html?spm=2114.13010208.99999999.264.tSqI68

Tu urbany mialy być po 15usd , a są po 16,82 czyli w normalnej cenie

 

Napisałem do myfrienda, bo właśnie byłem w trakcie finalizowania zakupu, a tu error zonk :blink:, cena skoczyła do 19,50 Dostałem odpowiedź, że skończyła im się ilość w promo. Także kiepski refleks ;) Teraz dobra cena to Urbany ok 17$, a że zamówiłem 4 inne doki, to będzie czego słuchać (nie mam ciśnienia (i kasy) na razie -_-)

 

17 usd to dobra cena, ale faktycznie można kupić je za tyle na codzień,

Wrzucajcie ciekawe ofert na doki , może się na coś skuszę :)

Edytowane przez ikar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie przegrałem cały temat i mam mentlik.
Co polecicie pod ulefon vienna. Mam kz atm i hiSoundAudio wooduo niestety wooduo strasznie zamulaja nie zgrywaja się z vienna atm grają juz znacznie lepiej ale szukam czegoś lepszego najlepiej z płaska charakrystyka żadne vkowe granie trafi się coś takiego z promocji z Ali?

pogrzebałem i mam coś takiego słuchał ktoś coś z tego ?
Somic V4
EINSEAR T2

JOYROOM JR-E107
LZ - Z03A

Edytowane przez bleck55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem, ale nie znalazlem. Jaka jest roznica miedzy KZ ZS3 i ZST?

 

Senfer DT2 - jest u roznych sprzedawcow w wersjach z roznym kablem, a takze box z pudelkiem i akcesoriami i bez. Warto doplacac do full boxa? Czy chinski srebrzony kabelek jest wart kolejnych 6 czy 8$ wiecej niz standardowy czarny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupuje urbanfuny to niech konieczne odbierze kupon 3/20 lub 2/19 od sprzedawcy. Warto coś sobie dobrać i zapłacić niewiele więcej. Ja np. dobralem 2x etui kz i pianki comply (4x2). Za wszystko z kuponem 1/10 zapłaciłem 16$

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie działają przelewy24, też się w...iłem, senfery pt15 chciałem wypróbować, staromodny jestem więc nr karty kredytowej im nie podam... eksperyment "papa"

PRZELEWY24 już działają - właśnie zapłaciłem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak ktoś kupuje urbanfuny to niech konieczne odbierze kupon 3/20 lub 2/19 od sprzedawcy. Warto coś sobie dobrać i zapłacić niewiele więcej. Ja np. dobralem 2x etui kz i pianki comply (4x2). Za wszystko z kuponem 1/10 zapłaciłem 16$

A gdzie kupowałeś ?

W tym co wcześniej koledzy pisali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem, ale nie znalazlem. Jaka jest roznica miedzy KZ ZS3 i ZST?

 

Senfer DT2 - jest u roznych sprzedawcow w wersjach z roznym kablem, a takze box z pudelkiem i akcesoriami i bez. Warto doplacac do full boxa? Czy chinski srebrzony kabelek jest wart kolejnych 6 czy 8$ wiecej niz standardowy czarny?

 

Ja wziąłem te Senfery ze zwykłym kablem, ale do full packa dopłaciłem, bo wychodziło ~20zł więcej. A domyślam się, że ten pałny pakiet to to co tutaj: https://audiobudget.com/product.php?brand=Senfer&id=4in1

A jak coś to brałem stąd: https://www.aliexpress.com/item/Hot-SENFER-DT2-IE800-Version-2-Ceramic-Earphone-Dynamic-With-BA-Hybrid-Drive-Unit-HIFI-Earplhone/32487080482.html?spm=2114.13010608.0.0.jq2OCb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności