Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.joybuy.com/1209596.html pod tym linkiem dzisiaj za 7.99 były słuchawki oznaczony Pioneer SE-CL31

http://www.joybuy.com/1224204.html test - https://muzostajnia.wordpress.com/2016/05/05/rock-zircon-vs-kz-zs1/ czy warto?, nie wiem, nie kupowałem

 

 

Aby dostać kupon rano o godzinie 8 (równo) należy założyć konto, lub kilka kont, jeżeli planujecie zamówić kilka rzeczy. Wchodzicie tutaj:

http://sale.joybuy.com/act/7yksiV2beOJ63K.html

Klikacie na baner na górze, rejestrujecie się. Nie trzeba zakładać, potwierdzać maila. Promocja z kuponami trwa do 14 listopada.

Tak, wiele rzeczy jest droższych, ale szukać musimy perełek, a jest takich niemało ;)

 

A i jeszcze jedno, wyszukiwarka nie działa dla Polski i ogólnie wielu krajów EU, wystarczy skorzystać z VPN np z https://chrome.google.com/webstore/detail/dotvpn-%E2%80%94-a-better-way-to/kpiecbcckbofpmkkkdibbllpinceiihk

którego dodajemy do Chrome

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ikar - tak skrótowo - mają podobną sygnaturę dźwiękową, bardzo zrównoważoną. Oba modele grają jasno, czysto, szczegółowo, scena podobna. Lepiej mi się słucha na Urbanfunach - mam trochę więcej dobrze kontrolowanego basu (trochę za mało w Vivo) i nie mam w nich 'kłucia' średniowysokich tonów słyszalnych w Vivo.
​Ale to już moje preferencje, które przemawiają za Urbanfun.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ikar - tak skrótowo - mają podobną sygnaturę dźwiękową, bardzo zrównoważoną. Oba modele grają jasno, czysto, szczegółowo, scena podobna. Lepiej mi się słucha na Urbanfunach - mam trochę więcej dobrze kontrolowanego basu (trochę za mało w Vivo) i nie mam w nich 'kłucia' średniowysokich tonów słyszalnych w Vivo.

​Ale to już moje preferencje, które przemawiają za Urbanfun.

 

Że niby Vivo są jasne i mają mało basu :blink: To chyba nie moje... Ale dzięki temu wiem, że te Urbanfuny nie są dla mnie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ikar - tak skrótowo - mają podobną sygnaturę dźwiękową, bardzo zrównoważoną. Oba modele grają jasno, czysto, szczegółowo, scena podobna. Lepiej mi się słucha na Urbanfunach - mam trochę więcej dobrze kontrolowanego basu (trochę za mało w Vivo) i nie mam w nich 'kłucia' średniowysokich tonów słyszalnych w Vivo.

​Ale to już moje preferencje, które przemawiają za Urbanfun.

 

Że niby Vivo są jasne i mają mało basu :blink: To chyba nie moje... Ale dzięki temu wiem, że te Urbanfuny nie są dla mnie :)

 

 

Vivo - grają ciemno? Mają basową sygnaturę?

 

Herman​ pisałeś: "Jakie doki z chińczyków byście polecili, takie "ałdiofislkie", jak najlepsze technicznie, z jak najlepszymi średnimi tonami, przyzwoitą sceną, bliskie neutralności, lekko jasne lub delikatne V? Najlepiej hybrydy, koniecznie z armaturą. Tak do 50$."

​Jak dla mnie Urbanfuny spełniają większość warunków tyle, że w cenie dużo niższej. :)

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ikar - tak skrótowo - mają podobną sygnaturę dźwiękową, bardzo zrównoważoną. Oba modele grają jasno, czysto, szczegółowo, scena podobna. Lepiej mi się słucha na Urbanfunach - mam trochę więcej dobrze kontrolowanego basu (trochę za mało w Vivo) i nie mam w nich 'kłucia' średniowysokich tonów słyszalnych w Vivo.

​Ale to już moje preferencje, które przemawiają za Urbanfun.

 

Że niby Vivo są jasne i mają mało basu :blink: To chyba nie moje... Ale dzięki temu wiem, że te Urbanfuny nie są dla mnie :)

 

 

Vivo - grają ciemno? Mają basową sygnaturę?

 

Herman​ pisałeś: "Jakie doki z chińczyków byście polecili, takie "ałdiofislkie", jak najlepsze technicznie, z jak najlepszymi średnimi tonami, przyzwoitą sceną, bliskie neutralności, lekko jasne lub delikatne V? Najlepiej hybrydy, koniecznie z armaturą. Tak do 50$."

​Jak dla mnie Urbanfuny spełniają większość warunków tyle, że w cenie dużo niższej. :)

 

 

Na pewno nie nazwałbym ich jasnymi. Na początku strasznie mi tłukły niskim basem. Jak porównywałem to całościowo basu było więcej niż w Carbo Tenore. Chociaż jak pograły kilka godzin to wydaję mi się, że się trochę uspokoił, albo ucho się przyzwyczaiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ikar - tak skrótowo - mają podobną sygnaturę dźwiękową, bardzo zrównoważoną. Oba modele grają jasno, czysto, szczegółowo, scena podobna. Lepiej mi się słucha na Urbanfunach - mam trochę więcej dobrze kontrolowanego basu (trochę za mało w Vivo) i nie mam w nich 'kłucia' średniowysokich tonów słyszalnych w Vivo.

​Ale to już moje preferencje, które przemawiają za Urbanfun.

czyli daję sobie spokoj z vivo. dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Rock Zircon, KZ ZTS czy urbanfuny?

Nie wiem jak Jak Rock zircony bo ich nie mam ale porównanie KZ i Urbanow wypada bardzo słabo dla KZ.

Ja słuchając ich na xduoo x3 , xduoo x2 mogę stwierdzić ,że obydwa odwarzacze na kz-tach wypadają słabo . Gdy założę do każdego z nich np . urbany - to jakbym słuchał zupełnie czegoś innego.

Nie potrafię opisać w sposób obrazowy wrażeń z odsłuchów urbanfunów, ale na pewno mogę stwierdzić ,że w moim subiektywnym odczuciu urbanfuny brzmią lepiej niż takstary 12000 , tennmaki ie80 , monki , bo akurat na razie te miałem bezpośrednio pod ręką - . Może nie jest to jakaś kosmiczna różnica ale wypadają zdecydowanie lepiej w całym paśmie. Odbiór jest bardziej klarowny i bardziej szczegółowy Bas jest, ale nie jest zbyt nachalny.

 

Słychać dobrze wszystkie instrumenty i wokale. Generalnie jestem z nich zadowolony i tak jak strong6 polecam je, tym bardziej ,że promocyjne 15 dolarów to według mnie okazja za to co oferują.

 

Oczywiście to tylko moja subiektywna ocena. ;)

 

Dodam ,że fajna jest też ich kompletacja. Ja za 17usd dostałem je w ładnym pudełku z kompletem pianek i z eleganckimi pudełeczkami na pianki i same słuchawki.

URBANFUN_Hybrid_02.jpg

Edytowane przez ikar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To Rock Zircon, KZ ZTS czy urbanfuny?

Nie wiem jak Jak Rock zircony bo ich nie mam ale porównania KZ i Urbanow wypada bardzo słabo dla KZ.

Ja słuchając ich na xduoo x3 , xduoo x2 mogę stwierdzić ,że obydwa odwarzacze na kz-tach wypadają słabo .A gdy założę np . urbany - to jakbym słuchał zupełnie czegoś innego.

Nie potrafię opisać w sposób obrazowy wrażeń z odsłuchów urbanfunów, ale na pewno mogę stwierdzić ,że w moim subiektywnym odczuciu na tą chwilę porónując urbanfuny bezpośrednio z takstarami 12000 , tennmakami ie80 , monkami , bo akurat na razie te miałem bezpośrednio pod ręką - urbanfuny brzmią lepiej . Może nie jest to jakaś kosmiczna różnica ale wypadają zdecydowanie lepiej w całym paśmie. Odbiór jest bardziej klarowny i bardziej szczegółowy Bas jest ale nie jest zbyt nachalny.

 

Słychać dobrze wszystkie instrumenty i wokale. Generalnie jestem z nich zadowolony i tak jak strong6 polecam je tym bardziej ,że promocyjne 15 dolarów to według mnie okazja za to co oferują.

 

Oczywiście to tylko moja subiektywna ocena. ;)

 

Dodam ,że fajnie też ich kompletacja ja za 17usd dostałem je w ładnym pudełku z kompletem pianek

URBANFUN_Hybrid_02.jpg

 

No to czas na Urbanfuny, a jak w końcu dojdą porównam z Vivo bo akurat te mam a jeśli prognoza się sprawdzi to będę miał poprawione rzeczy które mnie wkurzają w 800-kach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przymierzam się do swoich pierwszych doków. Chciałbym się do nich spróbować przekonać (kiedyś miałem epizod, ale wtedy szybko zwróciłem je do sklepu, nie próbując się przyzwyczaić), głównie ze względu na potrzebę dodatkowych słuchawek (obok pchełek), które przede wszystkim izolowałyby od otoczenia.

 

Myślicie, że Urbanfuny nadadzą się na pierwszą przygodę? Rozumiem, że kwestia izolacji zależy od rodzaju zastosowanych pianek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu możecie poczytać opinii na temat urbanfunów:

http://www.head-fi.org/products/gemtune-urbanfun-hifi-dual-driver-in-ear-headphones-hybrid-balanced-armature-dynamic-earbuds/reviews/17147

http://www.audiofight.info/urbanfun-hifi-jbzor-gibridnyh-naushnikov

Ja dostałem je w takim zestawie jak w drugim linku , na aliexpressie występuje też wersja w innej kompletacji


Panowie, przymierzam się do swoich pierwszych doków. Chciałbym się do nich spróbować przekonać (kiedyś miałem epizod, ale wtedy szybko zwróciłem je do sklepu, nie próbując się przyzwyczaić), głównie ze względu na potrzebę dodatkowych słuchawek (obok pchełek), które przede wszystkim izolowałyby od otoczenia.

 

Myślicie, że Urbanfuny nadadzą się na pierwszą przygodę? Rozumiem, że kwestia izolacji zależy od rodzaju zastosowanych pianek?

Kup sobie np . takstary 1200 czy urbanfuny - bedziesz zadowolony. Na ten moment sam wybrałbym urbanfuny.

Nie bierz np kz-tów , bo mam ate i zs3 i wypadają blado przy wymienionych wyżej.

Ja kz-tów używam przy bieganiu z ruizu x06

Edytowane przez ikar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To Rock Zircon, KZ ZTS czy urbanfuny?

Nie wiem jak Jak Rock zircony bo ich nie mam ale porównania KZ i Urbanow wypada bardzo słabo dla KZ.

Ja słuchając ich na xduoo x3 , xduoo x2 mogę stwierdzić ,że obydwa odwarzacze na kz-tach wypadają słabo .A gdy założę np . urbany - to jakbym słuchał zupełnie czegoś innego.

Nie potrafię opisać w sposób obrazowy wrażeń z odsłuchów urbanfunów, ale na pewno mogę stwierdzić ,że w moim subiektywnym odczuciu na tą chwilę porónując urbanfuny bezpośrednio z takstarami 12000 , tennmakami ie80 , monkami , bo akurat na razie te miałem bezpośrednio pod ręką - urbanfuny brzmią lepiej . Może nie jest to jakaś kosmiczna różnica ale wypadają zdecydowanie lepiej w całym paśmie. Odbiór jest bardziej klarowny i bardziej szczegółowy Bas jest ale nie jest zbyt nachalny.

 

Słychać dobrze wszystkie instrumenty i wokale. Generalnie jestem z nich zadowolony i tak jak strong6 polecam je tym bardziej ,że promocyjne 15 dolarów to według mnie okazja za to co oferują.

 

Oczywiście to tylko moja subiektywna ocena. ;)

 

Dodam ,że fajnie też ich kompletacja ja za 17usd dostałem je w ładnym pudełku z kompletem pianek

URBANFUN_Hybrid_02.jpg

No to czas na Urbanfuny, a jak w końcu dojdą porównam z Vivo bo akurat te mam a jeśli prognoza się sprawdzi to będę miał poprawione rzeczy które mnie wkurzają w 800-kach.
Skąd zamawiales? Fajny zestaw jak na tą cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To Rock Zircon, KZ ZTS czy urbanfuny?

Nie wiem jak Jak Rock zircony bo ich nie mam ale porównania KZ i Urbanow wypada bardzo słabo dla KZ.

Ja słuchając ich na xduoo x3 , xduoo x2 mogę stwierdzić ,że obydwa odwarzacze na kz-tach wypadają słabo .A gdy założę np . urbany - to jakbym słuchał zupełnie czegoś innego.

Nie potrafię opisać w sposób obrazowy wrażeń z odsłuchów urbanfunów, ale na pewno mogę stwierdzić ,że w moim subiektywnym odczuciu na tą chwilę porónując urbanfuny bezpośrednio z takstarami 12000 , tennmakami ie80 , monkami , bo akurat na razie te miałem bezpośrednio pod ręką - urbanfuny brzmią lepiej . Może nie jest to jakaś kosmiczna różnica ale wypadają zdecydowanie lepiej w całym paśmie. Odbiór jest bardziej klarowny i bardziej szczegółowy Bas jest ale nie jest zbyt nachalny.

 

Słychać dobrze wszystkie instrumenty i wokale. Generalnie jestem z nich zadowolony i tak jak strong6 polecam je tym bardziej ,że promocyjne 15 dolarów to według mnie okazja za to co oferują.

 

Oczywiście to tylko moja subiektywna ocena. ;)

 

Dodam ,że fajnie też ich kompletacja ja za 17usd dostałem je w ładnym pudełku z kompletem pianek

URBANFUN_Hybrid_02.jpg

 

​Cieszę się, że masz podobnie wrażenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Tak wrażenia mam podobne , na tą chwilę jeszcze nie porównałem ich z innymi z moich doków. Niecierpliwie czekam na fiio ex1 , które będę miał na początku nastepnego tygodnia i bardzo ciekawi mnie ich porównanie.

Urbany według mnie na pewno warte są swojej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności