Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

kupon jest z rejestracji ? Generalnie ich ceny są takie sobie , co do tych pioneerów to ciekawe czy mają dużo wspólnego z pioneerem ?

Może lepiej byłoby wydać kasę na coś sprawdzonego ?

Lepiej kup urbanfuny czy remaxy IMHO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki sam sposób remaxy się rozpadły, ale trochę kleju i są jak nowe.

 

Coście Panowie robili z tymi słuchawkami? Remaxy wyglądają przecież na solidne... Ja się obchodzę z nimi jak z jajkiem, delikatnie (jak z każdym sprzętem - moje K530 po 8 latach użytkowania i codziennego słuchania mają tylko delikatne ryski) i zawsze są w futerale, gdy ich nie używam.

 

Edit: re: up & ikar - dodam, że Remaxy gdy lubisz granie ciemniejsze, a Urbanfuny - gdy jaśniejsze

Edytowane przez Bednaar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remaxy wyciągałem z ucha i się rozpadły. Chińczyk dał za mało kleju do połączenia tych dwóch metalowych części i stało się.

Niezłe jaja. Po jakim okresie użytkowania to się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, które jutro brać w okolicach 5 dych? Chcę jakieś zapasowe, żeby leżały w szafce.

KZ ZST? ZS3? Możę DZAT DF-10?

Polecam Urbanfuny . tu masz promocję na 11.11 za 15usd

https://www.aliexpress.com/item/New-URBANFUN-Balanced-Armature-With-Dynamic-In-ear-Earphone-BA-Driver-Noise-Cancelling-Headset/32730352206.html?spm=2114.01020208.3.19.rltUiq&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_9999_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=e01d5c89-37f9-409c-8a7c-956157bff7c2

Brałem swoje w tym sklepie - dotarły bezproblemowo w zestawie z "lepszą' kompletacją.

Mam KZ ZST i ZS3 i to zupełnie inna liga - są sporo słabsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niezłe jaja. Po jakim okresie użytkowania to się stało?

Po kilkudziesięciu godzinach.

 

OK, czyli moje by się już dawno rozpadły jakby co - mam je już prawie dwa tygodnie i używam codziennie.

W ogóle przy takiej pogodzie, jak dziś (suche, mroźne powietrze) bardzo trudno mi złapać seal, ale to samo miałem ze stockowymi Sandiska.

A propos - te stockowe Sandiska trzymam w szufladzie jako zapasowe, a Remaxy są na co dzień - co najmniej o klasę lepsze brzmienie, głównie w sensie detali i przestrzeni, no i góra wyraźniejsza, ale ogólny charakter brzmienia dość podobny (raczej ciemne z mocnym basem). Ponadto Remaxy są bardzo efektywne - słucham na jakieś 20-30% mocy odtwarzacza i to wystarczy nawet w autobusie, tramwaju czy na ruchliwej ulicy.

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham sobie od rana KZ ZST z Galaxy S7. Jak to możliwe, że one kosztują 15$?! A dla przyszłych posiadaczy, przynajmniej kilkanaście, a najlepiej kilkadziesiąt godzin wygrzewania, zanim je ocenicie. Warto też zmienić tipsy. Chyba najlepszy "bang for your buck".

Może nie tanie, ale chińskie. Właśnie zamówiłem z Penon, świetna obsługa BTW, wreszcie Chińczycy, z którymi się normalnie gada, bez żadnego "friendowania"

http://penonaudio.com/TFZ-B2

d029217c5b60a958878d310073ec5c74.jpg

Edytowane przez all999
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penon od lat robi profesjonalne wrażenie - łącznie z bezproblemowymi reklamacjami i kartkami na święta ;)

 

A te TFZ wyglądają ciekawie. Jak Series 5 nie zrobiły na mnie wrażenia niczym prócz fajnej sceny, tak tu sam wykres powoduje ślinienie się. Tylko kolor, to ja bym brał inny ;)

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penon od lat robi profesjonalne wrażenie - łącznie z bezproblemowymi reklamacjami i kartkami na święta ;)

 

A te TFZ wyglądają ciekawie. Jak Series 5 nie zrobiły na mnie wrażenia niczym prócz fajnej sceny, tak tu sam wykres powoduje ślinienie się. Tylko kolor, to ja bym brał inny ;)

 

Series 5 są specyficzne, ale ja je lubię. Są czarne, albo srebrne, ja wziąłem czarne. A gdzie Ty widziałeś wykres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham sobie od rana KZ ZST z Galaxy S7. Jak to możliwe, że one kosztują 15$?! A dla przyszłych posiadaczy, przynajmniej kilkanaście, a najlepiej kilkadziesiąt godzin wygrzewania, zanim je ocenicie. Warto też zmienić tipsy. Chyba najlepszy "bang for your buck".

 

Dokladnie, wygrzac i dobrze dopasowac tipsy, zeby zlapac dobrego seal'a i graja bardzo dobrze a co do ceny to jutro bede po 9,29 usd nawet :)

 

p.s.

jutro bedzie w dobrej cenie wzmaczniacz nad ktorym sie zastanawiam, w apce od Ali w cenie 22,92usd, normalnie po 30+ chodzą

 

https://www.aliexpress.com/item/TOPPING-NX1A-Portable-USB-DAC-Earphone-Headphone-Amplifier-HiFi-Stereo-Audio-Amplifier/32743955613.html?spm=2114.13010308.0.0.4KJA62

Edytowane przez Sir Nick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham sobie od rana KZ ZST z Galaxy S7. Jak to możliwe, że one kosztują 15$?! A dla przyszłych posiadaczy, przynajmniej kilkanaście, a najlepiej kilkadziesiąt godzin wygrzewania, zanim je ocenicie. Warto też zmienić tipsy. Chyba najlepszy "bang for your buck".

 

All... słuchałeś ZS3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słucham sobie od rana KZ ZST z Galaxy S7. Jak to możliwe, że one kosztują 15$?! A dla przyszłych posiadaczy, przynajmniej kilkanaście, a najlepiej kilkadziesiąt godzin wygrzewania, zanim je ocenicie. Warto też zmienić tipsy. Chyba najlepszy "bang for your buck".

 

All... słuchałeś ZS3?
Nie, to jedyne KZ jakie znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty widziałeś wykres?

O tutaj:

https://www.aliexpress.com/store/product/2016-TFZ-Balance-2-Metal-HiFi-Earphones-High-Quality-Dual-Dynamic-in-Ear-Earphones-TFZ-B2/519064_32766087089.html

 

Z tego co rozumiem, dźwiękowo to są te same słuchawki, tylko B2M mają odpinany kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A gdzie Ty widziałeś wykres?

O tutaj:

https://www.aliexpress.com/store/product/2016-TFZ-Balance-2-Metal-HiFi-Earphones-High-Quality-Dual-Dynamic-in-Ear-Earphones-TFZ-B2/519064_32766087089.html

 

Z tego co rozumiem, dźwiękowo to są te same słuchawki, tylko B2M mają odpinany kabel.

 

 

Dzięki!

Nie sugerowałbym się tym wykresem, nie wygląda na prawdziwy. Nawet na stronie producenta go nie ma.

 

Tak, różnią się kablem. Przy okazji, dla tych, którzy nie wiedzą, sklep Easy Earphones jest zbanowany na head-fi i ja generalnie też ich nie polecam, mam z nimi problem z reklamacją.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szczerze mówiąc nie bardzo widzę sens. Jeśli cena mnie nie satysfakcjonuje to albo ją negocjuję, albo idę tam gdzie taniej. Nie interesuje mnie ich polityka cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności