Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Ja piszę o swoich doświadczeniach,a to co mogę przeczytać , wiem i zresztą czytałem .
W moim przypadku to się na szczęscie nie potwierdza (odpukać).
Oczywiście nie neguję doświadczeń innych. :)
Zresztą ten sklep nie jest jedynym miejscem gdzie kupuję i wydaje mi się ,że mam jakieś inne punkty odniesienia .
Wszyscy , kupujący w Chinach mają swoje różne doświadczenia i na pewno nie można w żąden sposób generalizować .

Wydaje mi się ,że kupując trzeba zachować krztę ostrożności i rozsądku, a na pewno będziemy mniej lub bardziej zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o swoich doświadczeniach,a to co mogę przeczytać , wiem i zresztą czytałem .

W moim przypadku to się na szczęscie nie potwierdza (odpukać).

Oczywiście nie neguję doświadczeń innych. :)

Zresztą ten sklep nie jest jedynym miejscem gdzie kupuję i wydaje mi się ,że mam jakieś inne punkty odniesienia .

Wszyscy , kupujący w Chinach mają swoje różne doświadczenia i na pewno nie można w żąden sposób generalizować .

Wydaje mi się ,że kupując trzeba zachować krztę ostrożności i rozsądku, a na pewno będziemy mniej lub bardziej zadowoleni.

Pełna zgoda, nikt nie neguje tego typu twierdzeń, ale ryzykownym wg mnie jest pisanie jak poniżej:

 

Gearbest nie sprzedaje podrób :)

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja piszę o swoich doświadczeniach,a to co mogę przeczytać , wiem i zresztą czytałem .

W moim przypadku to się na szczęscie nie potwierdza (odpukać).

Oczywiście nie neguję doświadczeń innych. :)

Zresztą ten sklep nie jest jedynym miejscem gdzie kupuję i wydaje mi się ,że mam jakieś inne punkty odniesienia .

Wszyscy , kupujący w Chinach mają swoje różne doświadczenia i na pewno nie można w żąden sposób generalizować .

Wydaje mi się ,że kupując trzeba zachować krztę ostrożności i rozsądku, a na pewno będziemy mniej lub bardziej zadowoleni.

Pełna zgoda, nikt nie neguje tego typu twierdzeń, ale ryzykownym wg mnie jest pisanie jak poniżej:

 

Gearbest nie sprzedaje podrób :)

 

Masz rację - to przesada . Czyli powinienem dodać ,że nie tyle nie sprzedaje co ja tego nie doświadczyłem . Już edytuję post by ktoś kto zaczyna zakupy nie zasugerował się jego treścią :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś z dousznych na poziomie Takstarów HI1200 za mniej więcej podobną cenę? Byłem już nastawiony na zakup Takstarów ale przypomniałem sobie męczenie z poprzednimi dokami i ogólną moją niechęć do nich, w przeciwieństwie do np. VE Monków, a też nie chciałbym wywalić w błoto jakby się okazało że jednak nie wytrzymam na dokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie te róznice ilości basu w Remaxach wynikają też z użycia róznych odtwarzaczy - kazdy ma swoje brzmienie. Clip Sport gra raczej jasno, z wyraźną górą (inaczej niz Clip+) i w tym przypadku charakter Remaxów równoważy brzmienie DAP-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czym jest "chiński bullshit", ale od pchełek z kiosku różni je tylko kabel ;) . Z drugiej strony Candy wyglądają podobnie, a grają dla mnie lepiej niż takie toporki, czy inne livingi :o .

Edytowane przez Gourney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mnie zaciekawiło to to, że mają w ofercie pchełki wysokoomowe np takie 300ohm. Zupełnie jak VE.

Toporki to nie są dla mnie ciekawe słuchawki, mają duży efekt wow, ale po za tym grają.... poprawnie i nic ponad to ;)

Nie miały nic szczególnego co sprawiłoby że chciałbym je sobie zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

z racji, że się zbliżają przeceny na Alli, przymierzam się do kupna kilku (tańszych) słuchawek.

 

Poczytałem jakieś 15 stron forum i wyszło, że warto zainteresować się.

 

Pchełki:

VE Monk

Senfer PT15

 

Doki:

KZ ATE

Rock Zircon

Plextone X41M

Urbanfun

 

Gąbeczki:

TXXX - niestety nie ogarniam czy zamawiam cały zestaw 3 sztuk czy tylko jedną parę kontentego modelu.

 

Dążąc do meritum sprawy, które słuchawki na bank odpuścić sobie bo nie przydadzą mi się. Nie jestem jakoś bardzo zboczony na temat dźwięku bo głównie to słucham na siłowni muzyki tudzież jakimś spacerze, więc nie jest dla mnie bardzo ważne, że coś będzie grało minimalnie lepiej. Dla mnie bardziej ważną rzeczą jest użytkowanie takie, aby słuchawki się nie rozpadły za szybko i były w miarę wygodne. Dodam nie mam jakiś dziwnych uszu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super tanie i dobre są te tipsy: https://www.aliexpress.com/item/Newest-KZ-Eartips-3-Pairs-6pcs-L-M-S-In-Ear-Tips-Earbuds-Headphone-Silicone-Eartips/32724830222.html?spm=2114.13010608.0.0.OJwAgN

 

Moje Senfery PT15 wreszcie ruszyly w droge :) a tanie do sportu to dobre są QKZ W1 PRO a z tanszych to jeszcze na 01.01:

 

TY Hi-Z 32 ohm

KZ ATR / ZST / ZS3

Tennmak Dulcimer

DZAT DF-10

VJJB K4

 

i troche drozsze:

Senfer DT2 PLUS

Edytowane przez Sir Nick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywał ktoś może Remaxy 800MD z Takstarami hi1200? Tym drugim jestem wierny już od grubo ponad roku i myślę czy by czegoś nowego nie zakupić z doków do jakichś 250 zlociszy.

Też miałem o to zapytać. Jestem bardzo zadowolony z HI1200, myślałem czy z okazji gwiazdki nie zmienić ;)

Remaxy mają mniej wyższego basu, przez co są bardziej uniwersalne, góra jest bogatsza i scena większa.

Poleciłeś mi kiedyś HI1200, jestem bardzo, bardzo zadowolony. Czy Remaxy to faktycznie krok do przodu, czy warte są wydania tych 200zł?

 

 

A to nie są jakieś podróby ?

 

 

Ciekawa teza, swego czasu słyszałem podobne o banggood a potem na forach przedstawiciele strony przepraszali za wysyłanie podróbek xiaomi pistons.

Tak na marginesie to gearbest jak i cała reszta tych sklepów działa na zasadzie amazona, czyli mają produkty, które sami wysyłają ale większość towaru nawet nie oglądają bo wychodzą i są wysyłane od innych.

 

Zobacz ile oni sprzedają, myślę, że nie byliby w stanie aż tak kontrolować wszystkich przesyłek. Jednak procent uszkodzonych/podróbek w stosunku do ilości sprzedanych przedmiotów jest tak mały, że możemy raczej o tym nie mówić. Oczywiście zdarzają się podróbki, ja nigdy nie trafiłem.

Nie mówimy o problemach z zakupami tylko o tezie, że danych chiński sklep/pośrednik nie sprzedaje podrób, bo sam o tym może dowiedzieć się dopiero od klienta po fakcie.

Co do samej obsługi gearbest to o odwalonych reklamacjach i wszelkiej maści trudnościach z tym związanych możesz poczytać tomami na forach. Akurat w tej materii jest daleko za innymi w chinach.

 

Yyy?
Mówisz o 2015r? W 2015r zgodzę się, tez czekałem długo, długo na samą wysyłkę, a potem na paczki.
Z początkiem tego roku pozbyli się wadliwych przewoźników, poprawili jakość supportu, gwarancji itp. To już zupełnie inny sklep niż w 2015r.
Edytowane przez zieloczek100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na headfi tyle fajnych pchełek polecają, a ty jakieś no name'y wynajdujesz :-P

zlinkujesz coś ? :) Może będą na promo

 

 

a moge ja? :)

 

Musicmaker TP16

https://www.aliexpress.com/item/New-MusicMaker-TONEKING-TP16-32ohms-Flat-Head-Plug-Earbud-Earphone-DYI-HIFI-Bass-Headset-Free-Shipping/32712947640.html?spm=2114.13010308.0.0.UoW3IE

 

TY Hi-Z 32ohm

https://www.aliexpress.com/item/TY-Hi-Z-HiFi-Super-Bass-Earphone-Sports-Headsets-For-Xiaomi-Samsung-iPhone-MP3-MP4-Audifonos/32699557290.html?spm=2114.30010308.3.1.wFGUq1&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_9999_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=a8b4bde0-fc25-4a8d-9ebe-66a34252cc17

 

Qian25

https://www.aliexpress.com/item/Hot-Qian25-Bass-In-Ear-Earphone-Earbud-Headphones-Headset-Dynamic-Flat-Head-Plug-Earbud-Earphone-HIFI/32658261667.html?spm=2114.13010308.0.0.UoW3IE

 

Qian39

https://www.aliexpress.com/item/Hot-Original-QianYun-Qian39-Bass-In-Ear-Earphone-Dynamic-Flat-Head-Plug-HIFI-Earphone-Free-Shipping/32664671603.html?spm=2114.13010308.0.0.V1Fpvz

 

K's 64ohm

https://www.aliexpress.com/item/N-K-s-Earphone-64-ohm-Balanced-High-Impedance-In-Ear-Earphone-Earbud-64-ohms-Earbud/32757568153.html?spm=2114.13010308.0.0.UoW3IE

 

no i Senfer PT15

https://www.aliexpress.com/item/New-SENFER-PT15-In-Ear-Earphone-Earburd-Graphene-Dynamic-Driver-Unit-HIFI-Earplhone-Earplug-With-MMCX/32752982333.html?spm=2114.30010308.3.10.Rs5Amq&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_9999_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=54e739b1-2532-4229-87ac-589ecb565125

Edytowane przez Sir Nick
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności