Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś słyszał o słuchawkach Bluedio F800, zapewno o Bluedio wiele osob slyszalo i w sumie prawie same dobre oceny szczegolnie na youtubie te sluchawki maja swietne recenzje niestety nigdzie nie znalazlem review ani zadnych opini na temat sluchawek bezprzewodowych z aktywna redukcja szumu Bluedio F800. Ktoś coś wie albo widział słyszał? Planuje je kupić za kwote 50 usd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham sobie Remaxów RM-800MD i nie wierzę w to co słyszę. Mam nadzieję, że mój egzemplarz jest uszkodzony, bo nie mogę wręcz uwierzyć, że te słuchawki brzmią tak skandalicznie źle. Odnoszę wrażenie, że przetwornik dynamiczny i armaturowy nie są kompletnie ze sobą zgrane, bas plumka sobie potężnie, średnica jak ze studni, góra ok, ale to ich nie ratuje. Poza tym złapanie seala jest niemal niemożliwe w moim przypadku (przez idiotyczną konstrukcję kopułek). Jestem bardzo zawiedziony.

Przetwornik dynamiczny w remaxach cierpi na tzw. driver flex i u mnie potrafił się zawieszać. Wtedy miałem podobne wrażenia do Ciebie. Zmień tipsy i popróbuj z różnym sealem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pokombinować z remaxami, bo dzisiaj w ogóle nie mogłem ich wygodnie ułożyć i dziwnie brzmiały. O dziwo na tych samych silikonach w nocy było ok. Kupował ktoś "comply" z aliexpress?

 

Założyłem jakieś pianki co były w KZ ED-SE do vivo xe800 i nie wiem co powiedzieć. Chyba lepiej niż na oryginalnych tipsach.

Edytowane przez Karbon315
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham sobie Remaxów RM-800MD i nie wierzę w to co słyszę. Mam nadzieję, że mój egzemplarz jest uszkodzony, bo nie mogę wręcz uwierzyć, że te słuchawki brzmią tak skandalicznie źle. Odnoszę wrażenie, że przetwornik dynamiczny i armaturowy nie są kompletnie ze sobą zgrane, bas plumka sobie potężnie, średnica jak ze studni, góra ok, ale to ich nie ratuje. Poza tym złapanie seala jest niemal niemożliwe w moim przypadku (przez idiotyczną konstrukcję kopułek). Jestem bardzo zawiedziony.

Tak jak inni już napisali - nie złapałeś seala. Opis pasuje właśnie do złego ułożenia w uchu, co też mi się zdarzało (ale tylko z kablem puszczonym w dół).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś słuchawek nausznych bezprzewodowych do kompa. Żebym mógł sobie oglądać filmy w łóżku :) Chciałbym żeby do muszli wchodziło całe ucho no i jakaś bateria pozwalająca na granie przez kilka godzin. Polecicie coś w cenie +/- 25$ czy nie znajde nic w tej cenie wartego uwagi? Jeśli tak to od jakiej kwoty zaczynają sie jakieś w miare w porządku słuchaweczki. Z góry dzięki

Jeśli słuchawki byłyby z Gearbesta to mogą być nawet droższe bo mam 20$ w punktach :)

Edytowane przez Emokah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadasz je? Możesz coś o nich opowiedzieć, bo bardzo spodobała mi się Twoja propozycja. Duże muszle, klasyczny wygląd, bateria starcza na 20h - tylko jak z dźwiękiem. Słuchając muzyki z kompa będą krwawiły mi uszy czy jednak jest w miarę w porządku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś słuchawek nausznych bezprzewodowych do kompa. Żebym mógł sobie oglądać filmy w łóżku :) Chciałbym żeby do muszli wchodziło całe ucho no i jakaś bateria pozwalająca na granie przez kilka godzin. Polecicie coś w cenie +/- 25$ czy nie znajde nic w tej cenie wartego uwagi? Jeśli tak to od jakiej kwoty zaczynają sie jakieś w miare w porządku słuchaweczki. Z góry dzięki

Jeśli słuchawki byłyby z Gearbesta to mogą być nawet droższe bo mam 20$ w punktach :)

Może bluedio R ?

http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_401751.html?wid=21

Edytowane przez ikar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to nie są jakieś podróby ?

Gearbest nie sprzedaje podrób :)

 

 

Ciekawa teza, swego czasu słyszałem podobne o banggood a potem na forach przedstawiciele strony przepraszali za wysyłanie podróbek xiaomi pistons.

 

Tak na marginesie to gearbest jak i cała reszta tych sklepów działa na zasadzie amazona, czyli mają produkty, które sami wysyłają ale większość towaru nawet nie oglądają bo wychodzą i są wysyłane od innych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od nich sporo różnych rzeczy i nie spotkałem się z tego typu problemami. Przesyłki idą, dośćwolno, ale dochodzą. Reklamacje są załatwiane zawsze na korzyść klienta. (czasami trzeba trochę powalczyć)

 

Nie mówimy o problemach z zakupami tylko o tezie, że danych chiński sklep/pośrednik nie sprzedaje podrób, bo sam o tym może dowiedzieć się dopiero od klienta po fakcie.

 

Co do samej obsługi gearbest to o odwalonych reklamacjach i wszelkiej maści trudnościach z tym związanych możesz poczytać tomami na forach. Akurat w tej materii jest daleko za innymi w chinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności