Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ivarybka napisał:

Tylko żebym ja wiedziała jaki to dokładnie ma być wymiar tych wtyków. Wiem tylko, że MMCX.

Jeśli to ma być normalny jack, to 3.5mm mmcx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2019 o 19:00, ryankgb napisał:

Dotarły do mnie Senfery DT6 i jestem zaskoczony... słucham na kablu ze srebra i one naprawdę grają bardzo dobrze!

 

W tym samym czasie zbiegła się przesyłka z BQEYZ Spring 1 i porównując je bezpośrednio jednak Spring 1 wygrywają, ale kosztują wielokrotność DT6.

 

Z ceną Senferów są one świetną propozycją moim zdaniem. Zobaczymy obie parki po wygrzaniu ;)

 

Ja również, dzięki Perul i Strong6. Chociaż pierwszy dzień w ucho i konsternacja. Dół odchudzony, średnica wypchnieta, średnie-wysokie matowe chociaż nie męczące ;)

Po miesiącu słuchania potwierdzam wszystkie superlatywy w jakich je opisujecie. 

 

Między czasie przyszedł kabelek TRN T1 8-rdzeń złoto srebro. Nie będę pisał ile klas lepiej ale na oryginalnej czarnej plecionce gra OK. W porównaniu do tego gold-silver przestrzeń wybrzmiewa z jednej linii a wszyscy kurczowo trzymają się za ręce. 

W T1 pojawiają się dalsze plany a więc namiastka 3D :), a w brzmieniu dół zyskuje na twardości - wreszcie kontur, fortepian na artykulacji, głos Krallowej dostaje perły :). Wysokie są lepiej doświetlane a całość zachowuje ciepły charakter.

 

Nigdy nie byłem sceptykiem kablowy ale tego gold-silvera już nie zdejmoje z słuchawek :)

 

Co do tipsów używam jednak tych NICEHCK Red KZ - fotka. 

Wcześniej czarne AK KZ silikon - fotki, ale zamulały, okazało się że kupiłem takie bez turbinek (może ktoś podrzuci sprawdzonego linka do kz spirali) 

No i czaję się na spirali JVC :)

 

Kabel TRN T1 MMCX 3.5mm 8 rdzeń złoto srebro.jpg

 

NICEHCK Red KZ spiralne silikonowe.jpg

 

AK Silikonowe czarne nie sl.jpg

 

AK Silikonowe czarne nie st l.jpg

 

SENFER DT6 1BA + 1DD.jpg

 

Edytowane przez pierotero
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jako nowicjusz w chi-fi słucham sobie właśnie Blonów z kabelkiem Yinyoo i... lekko zbieram szczękę z podłogi - taki dźwięk za takie pieniądze? Wow. Co prawda midbas dosyć przesadzony i góra mogłaby być trochę bardziej rozciągnięta, ale poza tym jest świetnie.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie blony od AK wysłane ASS 00459 przyszly w piątek. Słucham cały weekend szukając jakiegoś haczyka albo dziury w całym i nie mogę znaleźć :D

 

Rolluje tipsy i chyba znalazłem już złoty środek dla siebie, mam KZ silikonowe, takie nicehck jak kolegi wyżej tylko blue i z sony mh755, oryginalnych z blonów nie testowałem, jak na razie mój faworyt to KZ tylko zsunięty do końca tulejki blonów, podpatrzyłem u zpolta w ostatnim filmiku z hibiscusami i nie wiem czy przypadkowo ma tak zssunięte te spin fity czy eksperymentuje. Ale jak na razie strzał w dziesiątke, podobały mi się też te nicehck blue tylko dałem przed nimi 2 oringi aby seala złapać bo są dość krótkie.

 

A blony, bardzo łatwe do napędzenia, w telefonie 4/10 już głośno dla mnie, wcześniej kz zs5 7/10 ten sam poziom głosności, nie szumią mi też nawet na takim słabym źródle, znikoma róznica między qualcommem w telefonie a df black, za to flac a opus z yt - jeszcze takiej przepasci na sluchawkach nie slyszalem jak na blonach. 

 

Słucham bardzo zróżnicowanej muzyki i jak na razie miałem słuchawki gdzie przy jednych utworach były świetne a przy drugich takie sobie, a blonami jadę całą moją playliste i nie mogę wyjść z podziwu jak są zbalansowane i wszechstronne, aż zbyt perfekcyjne :D Separacja wokalu a instrumentów bajka, nic zbytnio nie wychodzi do przodu ani nie jest wycofane, przynajmniej dla mnie, tak jak bad guy pokazywał wykres, wszystko w zakresie 10db, coś niesamowitego.

 

Z sealem też tak jak mówił, jedni będą mieli problem ze złapaniem inni nie, u mnie bez problemu, dla mnie są perfekcyjne i w ciężkości i dopasowaniu do ucha, bardzo wygodne. A wykonanie miód, muszę sobie jeszcze sprawic kabelek taki jak zpolt poleca aby normalnie je też zakładać a nie wokól ucha. A ten yinyoo w zestawie z AK bardzo przyjemny, na pewno będę stawiać na ich kabelki w przyszłości.

 

Kurde, teraz zastanawiam się po co zamówiłem jeszcze TFZ T2 :D Z tipsów idą do mnie jeszcze spinfity i pakiet dunu co kolega na wcześniejszych stronach polecił.

 

Ogólnie dałem się ponieść hajpowi i nie żałuje :D

Edytowane przez arekcc7
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie blony od AK wysłane ASS 00459 przyszly w piątek. Słucham cały weekend szukając jakiegoś haczyka albo dziury w całym i nie mogę znaleźć
 
Rolluje tipsy i chyba znalazłem już złoty środek dla siebie, mam KZ silikonowe, takie nicehck jak kolegi wyżej tylko blue i z sony mh755, oryginalnych z blonów nie testowałem, jak na razie mój faworyt to KZ tylko zsunięty do końca tulejki blonów, podpatrzyłem u zpolta w ostatnim filmiku z hibiscusami i nie wiem czy przypadkowo ma tak zssunięte te spin fity czy eksperymentuje. Ale jak na razie strzał w dziesiątke, podobały mi się też te nicehck blue tylko dałem przed nimi 2 oringi aby seala złapać bo są dość krótkie.
 
A blony, bardzo łatwe do napędzenia, w telefonie 4/10 już głośno dla mnie, wcześniej kz zs5 7/10 ten sam poziom głosności, nie szumią mi też nawet na takim słabym źródle, znikoma róznica między qualcommem w telefonie a df black, za to flac a opus z yt - jeszcze takiej przepasci na sluchawkach nie slyszalem jak na blonach. 
 
Słucham bardzo zróżnicowanej muzyki i jak na razie miałem słuchawki gdzie przy jednych utworach były świetne a przy drugich takie sobie, a blonami jadę całą moją playliste i nie mogę wyjść z podziwu jak są zbalansowane i wszechstronne, aż zbyt perfekcyjne Separacja wokalu a instrumentów bajka, nic zbytnio nie wychodzi do przodu ani nie jest wycofane, przynajmniej dla mnie, tak jak bad guy pokazywał wykres, wszystko w zakresie 10db, coś niesamowitego.
 
Z sealem też tak jak mówił, jedni będą mieli problem ze złapaniem inni nie, u mnie bez problemu, dla mnie są perfekcyjne i w ciężkości i dopasowaniu do ucha, bardzo wygodne. A wykonanie miód, muszę sobie jeszcze sprawic kabelek taki jak zpolt poleca aby normalnie je też zakładać a nie wokól ucha. A ten yinyoo w zestawie z AK bardzo przyjemny, na pewno będę stawiać na ich kabelki w przyszłości.
 
Kurde, teraz zastanawiam się po co zamówiłem jeszcze TFZ T2 Z titipsów idą do mnie jeszcze spinfity i pakiet dunu co kolega na wcześniejszych stronach polecił.
 
Ogólnie dałem się ponieść hajpowi i nie żałuje
Kurde, kiedy moje będą w końcu

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję, jakiegoś kabla Jack 3,5 mmxc na alliexpress, najlepiej z mikrofonem? Chociaż jeśli jakiś będzie znacząco lepszy biedzie bez to również wezmę pod uwagę, polecicie coś? Raczej chciałbym aby ocieplilo delikatnie brzmienie niż wyostrzylo.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajną stronę z testami tanich bezprzewodowych - https://www.scarbir.com/truewireless

Chyba wezmę te - tutaj macie za 20$, za tyle sami z Aliexpress Standard Shipping będą w piątek jak się pokombinuje z kuponami https://www.xiaomitoday.com/buy-tronsmart-spunky-beat-tws-earbuds-coupon-deal/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, piecho napisał:

Znalazłem fajną stronę z testami tanich bezprzewodowych - https://www.scarbir.com/truewireless

Chyba wezmę te - tutaj macie za 20$, za tyle sami z Aliexpress Standard Shipping będą w piątek jak się pokombinuje z kuponami https://www.xiaomitoday.com/buy-tronsmart-spunky-beat-tws-earbuds-coupon-deal/

Z tej listy, to niedługo będę miał Anomoibuds Capsule, jak dojdą, to coś więcej o nich napisze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piecho napisał:

Znalazłem fajną stronę z testami tanich bezprzewodowych - https://www.scarbir.com/truewireless

Chyba wezmę te - tutaj macie za 20$, za tyle sami z Aliexpress Standard Shipping będą w piątek jak się pokombinuje z kuponami https://www.xiaomitoday.com/buy-tronsmart-spunky-beat-tws-earbuds-coupon-deal/

ja mam Mpow t5/m5 i bardzo polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, meehooj napisał:

zamawialem 11.11 i dzisiaj przyjdą blony i lepszy kabelek.

ja też 11.11 i tez blony i senfery, ale na blony muszę jeszcze poczekać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Inszy napisał:

Np. coś takiego:

http://www.aliexpress.com/item/32953400256.html

 

Przy czym prawie zawsze kabel bez mikrofonu będzie lepszy.

 

dlaczego bez mic są lepsze kable? Kwestia pilota i tego co w nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, helhaim napisał:

ja też 11.11 i tez blony i senfery, ale na blony muszę jeszcze poczekać 😕

niedlugo powinienes je miec

 

mi wysylali China Post Registered Air Mail , a Tobie?

Edytowane przez meehooj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, helhaim napisał:

 

dlaczego bez mic są lepsze kable? Kwestia pilota i tego co w nim?

Każdy dodatek na kablu wpływa na jakość dźwięku i niekoniecznie pozytywnie

Edytowane przez Jaro54
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedlugo powinienes je miec
 
mi wysylali China Post Registered Air Mail , a Tobie?
Tak samo właśnie. No nic czekam dalej.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły i do mnie Blony BL-03 zamówione 11.11 z kabelkiem 8 core Yinyoo.

Oryginalny kabel to straszna padaka, wyciąga słuchawkę z ucha i cieżko o jakikolwiek seal.

W ogóle cieżko o seal w Blonach, przemaglowałem wszystkie ori tipsy dorzucone i nie wiem czy producent dostał feedback i poszedł po rozum do głowy, ale w drugim woreczku dostałem piątą parę (tak oryginalnie było 5 par) tipsów wykonanych z zupełnie innego, sztywniejszego silikonu i dopiero na tych udało się złapać jakotaki spasik.

 

Kilka tygodni wcześniej kupiłem TRN T80, które były dla mnie zbyt agresywne na wyższej średnicy i zbyt mało dosadne na dole, mimo, że zróżnicowanie i dynamika stały na bdb poziomie. W odniesieniu do tych pierwszych, na szybko, Blony są zdecydowanie bardziej konkretne, tłuste na dole, midbas jest może zbyt podbity, średnica, ta wyższa mocno wycofana, a góra zaokrąglona, ale to właśnie takie cechy sprawiają, ze Blony wydają się być słuchawkami do używania godzinami. Na minus Blonów wzgledem TRN to przestrzenność i holografia, te pierwsze były zwyczajnie o półkę wyżej. Niemniej jednak jako doki do użytku pod smartfonem Blony są bliższe moim uszom. W domu porównam jeszcze pod Sabajem DA3, jednak ogólny zarys nie powinien jakoś drastycznie odbiegać od pierwszego wrażenia.

 

Noi teraz 2 pytania:

- kabel Yinyoo dołączony przez AK to QDC, czy w Blonach powinienem go zastosować w jakiś inny sposób niż prawy do prawego, lewy do lewego? Polaryzacja tego kabla jest prawidłowa względem Blonów?

- ktoś posiada jakieś sprawdzone i przetestowane tipsy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności