Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.03.2022 o 22:01, manuelvetro napisał:

thanks to @NuYam

 

Tak z kilkanaście utworów Sanah już przesłuchałem…

Jest to dla mnie odkrycie, ciekawostka i fenomen. Nie znałem pani zupełnie. Żona znała i uważa za jakaś pensjonarkę. Starszy syn, 8-klasista, raczej za idiotkę, jak koleżanki z klasy. Olek, lat 7 niedługo, zna parę utworów, śpiewa i tańczy, jak koledzy ! w przedszkolu… Ja popu nie słucham, chyba że depreche mode ;) a tu smętny pop, jak sama u Kuby powiedziała, w ucho mi wpada. Przez wojnę nie mam melodii na słuchanie muzyki za bardzo. Ale ta Sanah, nie ukrywam, podoba mi się muzycznie i estetycznie a i lirycznie nawet jak niejaka Wiosna z pobocznego wątku…

 

 

1DB55CC0-803B-477C-AF7C-660D74104866.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manuelvetroja słyszałem to co wszyscy pewnie w radiu o tym szampanie i przyznam, że wpadło mi w ucho to jej smęcenie :D Ale jakoś nie zainteresowałem się bardziej bo wiadomo, niczym prawdziwy rasowy audiofil, słucham głównie "we własnym zakresie a nie jakieś tam radio". Nie wiedziałem też że z niej taka "stand-uperka", przynajmniej patrząc po wrzutce u Kuby z Trochu śmiechu :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, Undertaker napisał:

@manuelvetroja słyszałem to co wszyscy pewnie w radiu o tym szampanie i przyznam, że wpadło mi w ucho to jej smęcenie :D Ale jakoś nie zainteresowałem się bardziej bo wiadomo, niczym prawdziwy rasowy audiofil, słucham głównie "we własnym zakresie a nie jakieś tam radio". Nie wiedziałem też że z niej taka "stand-uperka", przynajmniej patrząc po wrzutce u Kuby z Trochu śmiechu :D

Ja tylko 357 a w niedzielę Nowy Świat, bo tuzy z Trójki dawnej, w samochodzie na 5 minut przejazdu reżimowa trójka. No i nie było. Nie puścili. Na YT Sanah przez nieco ponad dwa lata chyba pęknie… miliard wyswieteń wkrótce. Także marketingowo geniusz. A artystycznie też coś jest na rzeczy. Dobry plus za muzykę, bdb minus za teksty. Za trzymanie w.w.  równego poziomu w każdym dotychczas przesłuchanym utworze sześć. To  jest już rzecz niezwykła. No i jest tam jakaś taka liryczno-oniryczno-erotyczna atmosfera, jak na tym zdjęciu Wiosny Tylko mniej dosłownie. Ta łydka, cholera, Gombrowicza, młodość, kurna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności