Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża sie jesień, ulubiony dla mnie okres w roku, ulubiony do wciągania książek i słuchania melancholijnego pitolenia.

Płyta to jest świetna, kojarzy mi sie właśnie z jesienią bo wtedy ją poznałem.Smaczny materiał

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, deftones9 napisał:

Zbliża sie jesień, ulubiony dla mnie okres w roku, ulubiony do wciągania książek i słuchania melancholijnego pitolenia.

Płyta to jest świetna, kojarzy mi sie właśnie z jesienią bo wtedy ją poznałem.Smaczny materiał

jak to pół lata jest dopiero

Jesień rządzi. Muzyka nigdy nie brzmi tak jak jesienią i mase rożnych płyt wtedy odkryłem. Dla mnie chociażby wspomnianym wyżej Paradise Lost (tylko ofc nie ta płyta), MDB właśnie i wiele innych kapel ma u mnie takie miejsce. 

Tylko jesień coraz dziwniejsza i paskudnie ciepła więc i atmosfera gaśnie

 

 

 

No ale kuźwa lato jest!

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deftones9 dzięki za podzielenie się albumem od My Dying Bride oraz namiarami na ciekawy kanał👍 Kojarzyłem ten zespół głównie z tego nagrania🎶

 

 

@espe0 nie znałem tego zespołu black metalowego Yoth Iria... dzięki, że o nim wspomniałeś👍

 

Natomiast teraz słucham Wonderful Life🎶

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hammerh34d napisał:

My Dying Bride najfajniejsi byli na swojej pierwszej pełnej płycie dla mnie (wcześniej IIRC nagrali splita z Autopsy):


Aż sobie odpaliłem. Ta kaleka nibyłacina jest ujmująca :)

"wcześniej IIRC nagrali splita z Autopsy" - co autor miał na myśli, bo nie bardzo rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, okazuje się ze pamiętam to z polskiej kasety default_smile.png

https://www.discogs.com/Autopsy-2-My-Dying-Bride-Fiend-For-Blood-Symphonaire-Infernus-Et-Spera-Empyrium/release/11417129

Edit: Split LP to sytuacja kiedy 2 kapele nie mając wystarczająco dużo materiału nagrywały po jednej stronie płyty i wydawały razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hammerh34d napisał:

Aaa, okazuje się ze pamiętam to z polskiej kasety default_smile.png

https://www.discogs.com/Autopsy-2-My-Dying-Bride-Fiend-For-Blood-Symphonaire-Infernus-Et-Spera-Empyrium/release/11417129

Edit: Split LP to sytuacja kiedy 2 kapele nie mając wystarczająco dużo materiału nagrywały po jednej stronie płyty i wydawały razem :D

Tak myślałem, ale wolałem dopytać :)

Jestem z tych roczników, co te kasety kupowały.

Wypuszczająca pirackie kasety MG słynęła z takich wydawnictw.

Edytowane przez Elhaz_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deathles kings to bardzo dobra płyta, z późniejszego okresu dla mnie zdecydowanie najbardziej spójna.Natomiast to co zostało nagrane wcześniej to było złoto totalne.

Dla przykładu pierwsze lepsze z brzegu.Poprostu ten kawałek mi tak mocno robi że mogę słuchać non stop, zresztą z ******stej płyty

Cała ta koncertówka to must see

 

Edytowane przez deftones9
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności