Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Rotgut napisał:

W dziale muzyka nigdzie mi to nie pasuje, więc daję tu i pytanie, z kim, jeśli chodzi o wokal Wam się to kojarzy? Zresztą ogólnie muzycznie też.

 

 

Dziękuję za podzielenie się interesującym utworem oraz zarazem zadaniem ciekawego pytania 👍:) 🎶 Wokal artystki, a także jego klimat skojarzył mi się w pierwszej chwili z Elżbietą Mielczarek i przypuszczam, że w jakimś stopniu stanowiła dla Agnieszki Łapki źródło inspiracji. 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

Dziękuję za podzielenie się interesującym utworem oraz zarazem zadaniem ciekawego pytania 👍:) 🎶 Wokal artystki, a także jego klimat skojarzył mi się w pierwszej chwili z Elżbietą Mielczarek i przypuszczam, że w jakimś stopniu stanowiła dla Agnieszki Łapki źródło inspiracji. 

Dzięki za odpowiedź. To ciekawe, bo ja bym nie wpadł na to porównanie. :) Łapka śpiewa bardzo nisko, moja żona zapytała, co to za Anja Orthodox, a mi również muzycznie kojarzy się wręcz z graniem zimnofalowym, JD, Cure, no a jak już okolice bluesa, to może Kubasińska. To jeszcze jeden.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rotgut napisał:

Dzięki za odpowiedź. To ciekawe, bo ja bym nie wpadł na to porównanie. :) Łapka śpiewa bardzo nisko, moja żona zapytała, co to za Anja Orthodox, a mi również muzycznie kojarzy się wręcz z graniem zimnofalowym, JD, Cure, no a jak już okolice bluesa, to może Kubasińska. To jeszcze jeden.

 

 

 

Cała przyjemność po mojej stronie! :) Dziękuję za podzielenie się kolejnym, ciekawym kawałkiem w jej wykonaniu!!! Bardzo lubię takie zagadki, tym bardziej, że można następnie porównać, z jakimi artystami. Nie ukrywam, że barwa jej wokalu (nauki pobierała u śpiewaczki operowej Martyny Kalus) robi wrażenie, a ten odsłuchany rano kawałek swoją stylistyką, artykułowaniem fraz przypomniał mi właśnie Elżbietę Mielczarek. Tym bardziej, że widząc Twój wpis, moje myśli wędrują w kierunku bardziej bluesa niż rocka :) Podobieństwo z Anją Orthodox jest również znaczne, chociaż to już klimaty rockowo-metalowe :) 

 

A dzisiaj u mnie bluesowo i słucham teraz Autsajdera Riedla :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności