Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

https://tidal.com/track/84779131

 

🎶🪄🎶 Przed chwilą znalazłem i mnie oczarował...🎶🪄🎶 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

47 minut temu, espe0 napisał:

Nie wierzę w jakim kierunku idą - w dobrym jak jasna jego psia mać!!!

 

Wybacz, że tym razem się z tobą w kwestii muzyki nie zgodzę. Ale idą  do końca w stronę ****a.

W dniu 11.12.2020 o 22:35, Corvin74 napisał:

Fajne do testowania... zresztą do słuchania też

Co byś chciał testować na tym bębenku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta płyta jest idealna do siedzenia sobie przy kufelku bronxa i robieniu w między czasie innych rzeczy albo do plumkania w tle np podczas sprzątania chaty :D Świetne ''piosenki'' tam nagrali chłopy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deftones9 tak dzisiaj wszedłem na Twój profil i zainspirowało mnie to do takich "wykopków" z czasu dzieciństwa :)) Dzięki!!! :)) 

 

 

 

Z tego serialu animowanego szczególnie zapadła mi w pamięć jedna postać ;)) 

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh te czasy już nie wrócą... taka wieczorynka była dla mnie więcej warta aniżeli te pesudo bajki które dzisiaj są puszczane na kanałach zbiorczych/specjalnych do bajek.Ja bajki do tej pory oglądam a wieczorynki oglądałem aż do pierwszej klasy LO.Apropo tych zbiorczych kanałów to stary cartoon był jeszcze bardzo dobry jak wchodził na nasz rynek.Obecnie to jest bida z nędzą.U mnie całe dzieciństwo to bajki i komiksy.Sporo też malowałem, w sumie to z bajek, komiksów nauczyłem sie malować jako tako.
Łapałem zajawki i se malowałem własne komisky itd.Na początku to wyglądało karykaturalnie ale z czasem nabierało sensu.Teraz mi sie nie chce malować ale lubie czasami sobie wziąć papier w towarzystwie i na szybko nabazgrać karykatury znajomych :D kolega ze szkocji przylatuje to mu robie projekty na dziary bo jest cały podziarany i wiecznie chce coś nowego.Myślałem też żeby samemu zacząć robić wzorki na skórze ale nie ciągnie mnie do tego jakoś zbytnio.Wydaje mi sie że robiłbym to lepiej od niejednego zawodowca ale jakoś mnie nie kręci siedzieć przy kimś kilka godzin.Kiedyś porobie zdjęcia i wrzuce coś w temat ze zdjęciami,

Edytowane przez deftones9
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Lord Rayden słucham już któryś z kolei utwór z podpowiedzianych wykanawców na Jasperach.

Producent pisze że słuchawki grają od 4hz - po tym utworze mu wierzę :) Subbas mruczy rasowo bez efektu subwoofera, świetna przestrzeń i wyraźne warstwy w głąb. Jaspery mają wygładzony wysoki bas i niską średnicę nadając tym mega klarowność w utworach. Subbas jest tak cholernie dobry że aż jes sprawdziłem jak nisko schodzą:

DSC_2601.JPG

 

...tak to słychać wyraźnie (już cicho ale wyraźnie).

 

Poczekajmy aż się wygrzeją, zobaczymy co będzie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy, dziękuję za powyższe ciekawe propozycje muzyczne!👍👏

 

Osobiście natomiast wybrałem dzisiaj ten utwór. Szczególna lubię fragment od 3:50 🎶🥰🎶

 

 

Miłego wieczoru!!! :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności