Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, deftones9 napisał:

 

Ależ tu panowie nawijają, klasyczny skład, klasyczny klip.Czasy kiedy chlopaki z ATCQ dopiero co wchodzili na swoje wyżyny. 3:09 wchodzi młody Busta :D 30lat ma ten klip maryjo świnta

 

Dżizas, dzięki za ten kawałek! Ileż to alley-oopów się przy nim zapakowało w nba 2k15 to nie zliczę... Czysta nostalgia, bardzo miło powrócić. Jeszcze raz dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 to se sprawdź całe płyty teraz i morda będzie sie cieszyć codziennie :) btw zaraz sezon rusza, nawaliło wymian ostatnio co nie? już sie nie mogę doczekać :D Mam nadzieje że nie będzie jaj z wirusem i dograją go normalnie, na normalnych warunkach bez żadnych baniek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, deftones9 napisał:

 to se sprawdź całe płyty teraz i morda będzie sie cieszyć codziennie :) btw zaraz sezon rusza, nawaliło wymian ostatnio co nie? już sie nie mogę doczekać :D Mam nadzieje że nie będzie jaj z wirusem i dograją go normalnie, na normalnych warunkach bez żadnych baniek

 

Sprawdzę na pewno. Już od długiego czasu nie słuchałem takiej muzyki, ale tak się nostalgia odezwała, że nie odpuści. :) Oj tak, też czekam na start, bo bardzo chcę zobaczyć jak to wszystko wyjdzie w akcji. Szkoda, że broda nie jest na Brooklynie, bo jestem ciekawy jak by to zadziałało przy tylko jednej piłce. 🤣 No GSW chce nawet wpuszczać kibiców, więc są szansę na namiastkę normalności. Ale dobra, wystarczy o tym, bo zawiniemy po Chiquicie i o ile banana bym zjadł, to nie forumowego. 😶

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤗🤗🤗

Ambrozja dla moich uszu. 

I nie potrzeba żadnych wypasionych torów i słuchawek.

Wystarczyło: flac+LG V3O+HD330 by była nirwana. 

Można już linczować wstrętnego bluźniercę😝.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@deadman42 świetny album👍 Mnie z kolei dzisiaj naszła chęć na posłuchanie Appetite for Destruction [edit: wrrrróć G N' R Lies]... szczególnie lubię Patience :)

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tytus1988 napisał:

Mnie z kolei dzisiaj naszła chęć na posłuchanie Appetite for Destruction... szczególnie lubię Patience

No patrz..To też jeden z moich ulubionych numerów G N' R. Zaraz po Welcome to the Jungle Don't Cry. Tylko on jest chyba z płyty Lies.😊

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności