Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.08.2020 o 22:25, deftones9 napisał:

@ForeseenQuasar oczywista oczywistość :) te lata nigdy nie wrócą, ja bym mógł o tym książke napisać ile w przeciewieństwie do tamtych lat sie zmieniło teraz - na gorsze.Nie tylko w sferze muzyki, filmów jak i kultury ogólnie pojętej ale też relacji między ludźmi.Pisałem tylko że lata 90 no może jeszcze do połowy lat 00' wszystko jeszcze miało ręce i nogi.Niestety kapitalizm, postępujący rozwój technologi sprawił że mamy to co mamy a mamy obecnie jedno wielkie ****o.Od problemów z klimatem, po zanik kultury praktycznie w każdej sferze.

Ja jestem rocznik 86, może z lat 80 i wcześniejszych za dużo nie doświadczyłem ale przeżyłem to wszystko co było potem i mam teraz porównanie.Świat sie wali na moich oczach i pewnie po mojej śmierci zawali sie całkowicie ale to już nie mój problem.

Dzisiaj se zrobiłem rajd po youtubie i nawet jako twardy fan deathowego łojenia potrafie docenić takie popowe perły z lat 90 jak Alanis czy Natalie Imbruglia bo to jest poprostu dobra popowa muzyka na którą każdy kiedyś natrafił w radiu.

Chyba nie jestem sam jeśli chodzi o takie marudzenie bo w komentarzach na yt pod klipami z tamtych czy wcześniejszych lat typu lata 80 dużo ludzi wspomina jak obecnie świat jest na skraju upadku.Wiadomo, kiedyś też nie było za ciekawie, przypomnę chociażby konflikt w czeczeni czy problemy w afryce, jednak wtedy w ****ie staliśmy po kostki, teraz po głowe.

Jest na to wszystko wytlumaczenie ale dla wielu jest nieracjonalne :) wszystko na swiecie dzis dzieje sie dokladnie tak jak zostalo przewidziane juz dawno temu i  zmierza sobie nieuchronnie do pewnego hmmm... wydarzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bob2000 kultowy kawałek, zawsze mój ojciec go puszczał w samochodzie, jak jechaliśmy w dłuższą podróż. Dziękuję!👍

 

Natomiast w tej chwili sycę się wakacyjnymi rytmami lambady🌞

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bob2000 zgadzam się całkowicie:) Świetny kawałek przesłałeś z Roxette i z przyjemnością cały odsłuchałem przy okazji oraz włączyłem ten :))

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności