Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Najner napisał:

Tematycznie ;)

 

 

 

 

Holy shit, ale poszedłeś :) Skąd Ty żeś to wyciagnął? Już dawno zapomniałem o tym. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, John Grado napisał:

Holy shit, ale poszedłeś :) Skąd Ty żeś to wyciagnął? Już dawno zapomniałem o tym. 

Słuchało się za małolata ;) Lata mijają, a okazuje się, że to dalej najbardziej aktualny kawałek o polskiej klasie politycznej ;) Zresztą zostało mi do dzisiaj, jak polski rap to Ostry albo nowszy Problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Najner napisał:

Słuchało się za małolata ;) Lata mijają, a okazuje się, że to dalej najbardziej aktualny kawałek o polskiej klasie politycznej ;) Zresztą zostało mi do dzisiaj, jak polski rap to Ostry albo nowszy Problem.

Już nie słucham rapsu, nie daję rady, nie wiem czemu. Ale kiedyś to suma styli, skor (solo) i fokus. Posłuchaj Fokus - Czas 2

Fokus miał dobre płyty dwie, jedna tam gdzie Czas 2 był, druga tam gdzie Super Sayian i Wchodzę do kabiny. Ostrego lubiałem kawałek jak poszli na jakąś jumę gdzieś tam kiedyś. Też coś z polityką tam było :D 

 

@Najner a z innej beki?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, John Grado napisał:

Posłuchaj Fokus - Czas 2

Fokus miał dobre płyty dwie, jedna tam gdzie Czas 2 był, druga tam gdzie Super Sayian i Wchodzę do kabiny. Ostrego lubiałem kawałek jak poszli na jakąś jumę gdzieś tam kiedyś. Też coś z polityką tam było

Znam znam, jasne ;) U mnie w podstawówce na blokowiskach się Paktofoniki i Kalibra słuchało "na podwórku", w domu dla przyjemności zawsze coś innego leciało, ale jednak w pamięci dużo dobrych chwil związanych z rapsami.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie o tej porze wożę się na dworze ;) U mnie po procentach to ta płyta Peza jest nieśmiertelna. Przeskoczył o 10 lat konkurencję, ludzie jak to wyszło to nie wiedzieli co ich trafiło. Jazgot - takie miała recki. A dziś by roz****ł scenę.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, John Grado napisał:

Jazgot - takie miała recki. A dziś by roz****ł scenę.

Pezet zawsze był w topie, ale często niedoceniany. Taki Tede, który dla mnie śpi w nogach zawsze lepsze recenzje zbierał (nie wiem za co). Eldo lubiłem za głębsze teksty.

 

https://youtu.be/gcXcvijDgtc

 

 

Edytowane przez Najner
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, waski napisał:

Gradus, że niby "nie słucham rapsu", a tak dobre linki!

W takim razie ja Was poczęstuje taką nutą z Kanady:

 

 

Rapsow nie slucham juz ale ta plyta Radio Pezet ma u mnie specyficzne miejsce :D ostatnio jestem poszukiwaczem rytmu i szybkosci w muzyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności