Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, FunGD napisał:

Kolejny Festiwal Muzyki Elektronicznej w Cekcynie przeszedł do historii.

Przepadłem, kiedy posłuchałem Brodaczy...przez godzinę zbierałem szczękę z podłogi.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0GpjDN0v-JA

Funciu - to jest lepiej niz dobre!

12 godzin temu, Arturos1967 napisał:

Dziś słucha się jego piosenek bardzo dobrze.

I pomyśleć, że wtedy wielu z nas - w tym ja - uważało to za szczyt obciachu i kiczu. Echhh ...

Bo taki jest trend z "komercją". 
W latach 2000-2004 sporo poruszałem się w Warszawskim podziemiu hip-hop (mój współlokator nagrywał, popełniłem sample do jednej piosenki). Jak ktoś podpisał kontrakt z wytwórnią, od razu był napiętnowany, że się sprzedał. A przecież sprzedał się, bo robił to dobrze.

Tak samo z kiczem M. J. - był popularny, w dobrym tonie było hejtować. 
A on faktycznie sporo drzwi otworzył i ustanowił standardy. Kilku numerów słucham do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZenekHajzer napisał:

 

Tak samo z kiczem M. J. - był popularny, w dobrym tonie było hejtować. 
A on faktycznie sporo drzwi otworzył i ustanowił standardy. Kilku numerów słucham do dziś.

 

Nie chodzi o żaden dobry  lub zły ton. Ja nie mogłem po prostu fizycznie znieść takiej muzyki. Najzwyklej mnie drażniła. A oglądanie tego to już był czysty masochizm (tańczący wokalista !!!). Ale to wszystko już było. Teraz świat muzyczny się tak zmienił, ze w aucie miałem długo jego podwójny składak a Dirty Diana uważam za popowe mistrzostwo świata :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego m.in. w połowie 80-tych słuchaliśmy czasami. Energetyczny kawałek jak diabli do dzisiaj jak dla mnie. To jak można było po Back In Black słuchać słuchać tańczącego czarnoskórego wokalisty (którzy są często naturalnie utalentowani wokalnie jak np. Bobby McFerrin)  który zapragnął być białym... to była - w zderzeniu z Angusem - czysta  paranoja i początek końca pewnej akceptowalnej mody muzycznej. A potem było już tylko gorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tak przerzucacie się muzyką, to coś zapodam..

 

Wpierw wschodząca gwiazda muzyki pop ;):

 

 

 

Jeśli ktoś nie załapał że tamto to żart, to teraz informuję, że na poważnie :) : fajny kawałek niejakiej Lissie :) ;

 

 

polecam:

 

 

I coś jeszcze może (od 1:25 utwór, jeśli ktoś chce pominąć gadanie), w sumie też muzyka poniekąd :

 

 


Nie wiem czego słuchacie, ale mam nadzieję, że jest tolerancja, bo inaczej to nie ma sensu ;). Ja zapodaję czego słuchalem m.in. ostatnio i mi się podobało.

 

Tu - nie jestem fanem, ale lubię ten kawałek tego gościa:

 

 

jak ktoś nie chce gatki, to od 1:56 niech nastswia :):

 

 

 

 

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności