Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

Rattle That Lock - David Gilmour :

 

 

edit : inspiracja albumu - druga księga XVII-wiecznego poematu „Raj Utracony”, Johna Miltona.

Orkiestracja płyty, podobnie jak poprzedniej - Zbigniew Preisner.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale Tom to jednak więcej Bluesa i czasami jego głos to dodatkowy instrument,

ja przy tym utworze totalnie się relaksuje, jest jeszcze jeden Picture in a frame :)

No ale obaj maja dobre teksty.

"Children are playing

at the end of the day

strangers are singing

on our lawn

it's got to be more

than flesh and bone

all that you've loved

is all you own"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saudio

 

Kiedy światło dzienne ujrzało "Where the wild..." Nicka to zaskoczyły mnie dwie rzeczy:

 

1. Że Nick postanowił zaśpiewać to z panną Minogue

2. Że panna Minogue potrafi śpiewać (coś innego niż pop).

 

Owszem uważałem ją za dobrą wokalistkę popową, taką zaraz po Madonnie (zresztą uważam ją za taką do tej pory), ale kompozycje Nicka to (jak sam dobrze wiesz) trochę inne klimaty. A jednak nie...

 

Więcej, (już to kiedyś chyba tutaj wrzucałem), posłuchaj sobie Kylie kiedy nagrywała w Abbey:

 

 

I w tym momencie dotarło do mnie jedno: ona naprawdę potrafi śpiewać. I nawet te popowe kawałki, dla mas (sprzedających się w milionach egzeplarzy), ale odpowiednio zaaranżowane słucha się z niekłamaną przyjemnością.

 

BTW: posłuchaj fortepianu na tej płycie ;)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy w tematach muzyczno-filmowych...

 

Enya/Clannad?

 

np.

 

 

lub:

 

 

BTW: pamiętasz "Robina" z Praed'em lub później z Connery'm Juniorem?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę dziwne ale... Toruń został opanowany ostatnio przez... STAR WARS :D

Oczywiście ja, jako rasowe "dziecko neostrady" wolę siedzieć w domu przed kompem zamiast iść i zbadać co się dzieje... ;)

Ale... oczywiście jako zaradny neo-kid znalazłem sobie sposób, by zostać dziś Imperatorem :D

 

Poszedłem na strych, zanurkowałem w kartony i... gram teraz w Star Wars: Galactic Battlegrounds - Saga, fantastyczna, stara gierka strategiczna na silniku AoE II (szkoda, że nie wyszła w wersji HD), dodatkowo słucham sobie soundtracka lecącego w tle :D

 

sw1jpg_spqxasq.jpg

 

2015-09-1_spqxaxn.jpg

 

Dzięki Thomm za nakręcenie tematu kilka stron wstecz i dzięki, że przez moje lenistwo znów będę miał wyjętych z życiorysu kilka godzin przed monitorem ;):D

 

 

Niestety, całej ścieżki dźwiękowej Wam z YT nie zaprezentuję - została "wyciszona" ze względu na prawa autorskie :huh:

Edytowane przez Robsonek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności